Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Tworzymy aplikacje internetowe, systemy CMS, strony www dla firm

Tworzymy aplikacje internetowe, systemy CMS, strony www dla firm

Lightweb / 2009-09-23 12:30
Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie serwis internetowy. Przeglądasz liczne oferty. Wreszcie trafiasz na LIGHTWEB. → www.lightweb.pl

Wielu z naszych potencjalnych klientów, w trakcie negocjacji, zadaje nam lub sobie następujące pytanie:

”Znalazłem firmę większą od Waszej1, z bogatszym portfolio2, która wyceniła moje zlecenie taniej3. Jak to w ogóle możliwe?”

Pozwól, że odpowiemy.

1. Tak, jesteśmy niewielką agencją interaktywną i ma to swoje ogromne plusy. Pomyśl o tym w taki sposób: duża firma, aby móc działać, musi zdobywać wiele zleceń, co oznacza, że jednocześnie realizuje wiele projektów. Gdy zatem zgłosisz się do dużej agencji interaktywnej, będziesz tylko jednym z jej licznych klientów. Odczujesz to w trakcie tworzenia strony, a po odebraniu serwisu dotrze to do Ciebie z całą mocą. Przecież nowi klienci nie mogą czekać.

Gdy przyjdziesz do nas, zapewnisz sobie uwagę całej naszej agencji, skupioną tylko i wyłącznie na Twoich potrzebach, oczekiwaniach i Twoim projekcie. Budując serwis słuchamy, co masz do powiedzenia, a po zakończeniu prac służymy pomocą i jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły, które uczynią go jeszcze lepszym.

2. To, że dana praca znajduje się w portfolio agencji, oznacza co najwyżej tyle, że firma posiada prawa autorskie do tej pracy. Załóżmy, że bardzo spodobał Ci się layout wykonany przez pewną agencję interaktywną i dlatego chciałbyś zlecić jej wykonanie Twojej strony www. Pamiętaj, nie masz żadnej gwarancji, że grafik pracujący nad tamtym zleceniem będzie pracował także dla Ciebie. Bardzo możliwe, że ten grafik już nie pracuje w firmie lub jest to osoba wykonująca projekty dla klientów, którzy mają w budżecie o jedno zero więcej niż Ty. Ryzykujesz wręcz tym, że do Twojego projektu oddelegowany zostanie praktykant, bo zdaniem firmy okazałeś się klientem z niższej półki.

W agencji interaktywnej Lightweb tożsamość grafików jest sprawą jawną. Nie tylko mówimy Ci, kto dla Ciebie pracuje, ale tworzymy pomost i katalizator pomiędzy Tobą a grafikiem. Pomagamy obu stronom, gdyż bardzo zależy nam na wysokim poziomie estetycznym witryn i aplikacji tworzonych dla Ciebie. Możesz także przyjść do nas z gotowym layoutem – wielu klientów tak robi.

3. Jeżeli szukasz firmy takiej jak nasza, to znaczy, że potrzebujesz mądrze zaprojektowanej aplikacji internetowej, skutecznej platformy handlowej, albo po prostu łatwej w prowadzeniu witryny promującej Twój pomysł – prywatny lub biznesowy. Wiele agencji interaktywnych rozwiązuje “problem” za pomocą autorskich systemów CMS, tworzonych i rozwijanych przez lata. Pozostawmy na boku jakość tych systemów – są wśród nich lepsze i gorsze. Ważne jest to, że jeśli firma pracuje nad czymś od wielu lat, będzie próbowała sprzedać to wszystkim swoim klientom, niezależnie od ich rzeczywistych potrzeb. Zatem nieważne, czy prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne, sklep z meblami, czy agencję nieruchomości – “System Pro CMS X jest stworzony właśnie dla Ciebie”.

Handel pozostawiamy handlowcom – w naszej agencji nie sprzedajemy gotowych rozwiązań. Naszą pracą, a zarazem wielką pasją, jest budowanie aplikacji internetowych od podstaw. Stąd wynikają różnice w cenie – płacisz nie za towar, a za nasze umiejętności oraz za czas, który poświęcamy Tobie i Twojej aplikacji. Tym, co od lat rozwijamy, jest szybkość i jakość tworzonych w ten sposób systemów. Nie ulepszamy gotowców – ulepszamy ludzi.

Nieprzekonany?

W porządku, napisz do nas e-mail na adres mail@lightweb.pl. Opisz w nim stronę internetową lub aplikację którą zamierzasz stworzyć (możesz użyć przygotowanego dla Ciebie arkusza oczekiwań).

Wskaż rozwiązanie zaproponowane przez inną agencję. Pozwól, że przedstawimy Ci naszą propozycję i przekonaj się, jak wiele możesz dzięki niej zyskać w porównaniu z ofertą konkurencji. W najgorszym wypadku dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy zlecaniu wykonania Twojego serwisu. W najlepszym… wybierzesz nas.

Napisz, czego potrzebuje Twoja firma, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Lightweb to agencja interaktywna z siedzibą w Krakowie. Firma specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych z wykorzystaniem najnowszych technologii. W zakres wykonywanych projektów wchodzą strony www, aplikacje internetowe, wdrożenia CMS opartych na Ruby on Rails.

Pozostałe usługi:
www.psdhtml.pl
www.pixelid.pl

Adres e-mail: mail@lightweb.pl
Strona firmowa: www.lightweb.pl

Lightweb – agencja interaktywna
ul. Mogilska 43 pok. 1003
31-545 Kraków
StefeK2222 / 94.254.141.* / 2018-04-29 20:44
Agencja Nakatomi oferuje programowanie aplikacji internetowych. Posiadają duże doświadczenie w branży.

Najnowsze wpisy