Forum Forum inwestycyjneSpółki

"TYSIAC STO" TAKICH SAMYCH POSTOW

"TYSIAC STO" TAKICH SAMYCH POSTOW

Mari3 / 2007-08-17 14:07
wydaje mi sie ze Ci co maja pojecie o gieldzie... nie wypowiadaja sie...nie analizuja pod katem analizy technicznej, fundamentalnej ani portfelowej... z jednego prostego powodu...
NIE CHCE sie im juz po raz tysieczny odpowiadac na takie same idiotyczne pytanie "Co sie stalo ze moja spolka X leci w dol?" no ja Was prosze... nie widzicie sytuacji na gieldach swiatowych, nie czytacie opini, wiadomosci? wszystkie spolki leca w dol... w optymistycznej wersji: jest korekta... w pesymistycznej poczatek bessy (w co zbytnio nie wierze, bo nie ma czystych przeslanek) - tak wiec co w tym dziwnego? spada... i najprawdopodobniej jeszcze jakis czas spadac bedzie... fundusze zagraniczne wycofaly troche kasy z polskiej gieldy, drobni inwestorzy rozniez panicznie wysprzedaja akcje... przez co WSZYSTKO leci na leb... ten post odpowiedzial na okolo 1000 postow z pytaniem "DLACZEGO?"... nie piszcie takich bzdur... bo tylko irytujecie innych dla ktorych ten okres rowniez jest niekorzystny... oraz tych ktorzy tutaj czasem pomagali i sie wypowiadali... chyba ze taki cel: zrobic z tego forum - miejsce wypowiedzi dla lamerow gieldowych oraz spekulantow ktorzy caly czas naganiaja leszczy... "kup teraz! jest idealny moment!" :/

pozdr.
Wyświetlaj:
new_rejs / 2007-09-29 16:58 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę

ten post odpowiedzial na okolo 1000 postow z pytaniem "DLACZEGO?"...

sorry, nie załapałem się w tym tysiącu i jestem 1001, więc DLACZEGO moje spółki spadają a innym rosną?
JSA / 83.29.111.* / 2007-09-29 19:42
Sie nazywa pech
decathlonpionki / 2007-08-17 15:52 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
święta racja...
hh / 83.30.170.* / 2007-09-29 15:52
Lepiej byś napisał dlaczego spada?
kiler1 / 2007-08-17 21:23 / Bywalec forum
zapomniales dodac ze sam do leszczy nalezysz
kiler1 / 2007-08-18 09:07 / Bywalec forum
a kto stworzyl post...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy