Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Ubezpieczenia samochodowe. Jak wybrać polisę?

Ubezpieczenia samochodowe. Jak wybrać polisę?

Wyświetlaj:
łukasz80 / 2011-04-14 10:59 / Bywalec forum
Kwestia tutaj jest taka,zeby jednak iśc w strone sprawdzonego i zaufanego ubezpieczyciela,jakim dla mnie jest PZU
staszekKRK / 46.112.194.* / 2010-11-28 23:53
Trochę się zgadzam ze zdaniem, że ubezpieczenie to dla wielu zło konieczne. Zwłaszcza dla tych, którzy nigdy nie mieli wypadku, ale składki odprowadzają. Do takich sam się zaliczam. Wybierając ubezpieczyciela kierowałem się wiec wysokością składek. Wybór padł na Liberty. Tak się złożyło, że skorzystałem jeszcze z promocji "poleć polisę", choć tak naprawdę to mnie ją polecono
mniaekaefadfa / 213.77.81.* / 2010-11-27 18:29
daje najwyższą stawkę za roboczo/godzinę i przyrównajcie to do ceny polisy. Im wyższa stawka tym łatwiej znaleść dobry warsztat co auto zreperuje. Obecnie ta stawka to chyba coś koło 130 zł za rbg. Ale są firmy dające np. 70-80rbg. Jak pojedziecie do warsztatu to 100% pewne że będziecie miec problem. Zaden warsztat za 70 zł za rbg nie będzie chciał wam pojazdu naprawić.
dzeq / 192.193.245.* / 2010-10-29 08:25
Ubezpieczenie to zlo konieczne, wiec najlepiej znalezc najtansza oferte na rynku, po prostu. Najlepiej unikac duzych miast gdzie sa wyzsze stawki ubezpieczeniowe. A poza tym pozostaje zrowy rozsadek: nie jezdzic po pijaku, niewyspany, przemeczony, robic regularne przeglady, wymiany opon itd obysmy nigdy nie musieli z ubezpieczen korzystac...
aaudytor / 2010-11-17 12:47 / Bywalec forum
Przy AC przede wszystkim pewny, zaufany ubezpieczyciel , wypłacający odszkodowania szybko i w należnej wartości z jak najszerszym zakresem polis.

Najnowsze wpisy