Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Ubezpieczenie na wypadek śmierci . lub kalectwa w Alior Banku

Ubezpieczenie na wypadek śmierci . lub kalectwa w Alior Banku

Rozbójnik / 2011-08-17 14:47
Wczoraj zadzwoniła do mnie , przedstawicielka Alior Banku , z propozycją wykupienia ubezpieczenia na wypadek mojej śmierci , lub kalectwa...trochę mnei zmroziła taka oferta...Pani proponowała mi że za 25 zł miesięcznie, oczywiście pobieranego z mojego konta, na wypadek mojego kalectwa, po nieszczęśliwym wypadku rzecz jasna, będzie wypłacane mi odszkodowanie... Albo na wypadek mojej śmierci będzie wypłacane mojej rodzinie.... po dłuższym zastanowieniu doszedłem że może jednak cos takiego zakupić...co o tym sądzicie?
Wyświetlaj:
eme / 87.205.211.* / 2011-10-27 08:42
Nie kupuj bo nie umrzesz i nigdy nie bedziesz kaleką :)
timmka / 192.168.254.* / 2011-08-22 14:04
jak dla mnie nie ma się co zastanawiać nad taką ofertą, płaci się duże pieniądze a nic się z nich nie ma, wyrzucone w błoto i tyle, a czemu mamy myśleć o kalectwie i ściągać na siebie jakieś nieszczęścia
reszka / 2011-08-22 09:24
Zawsze mnie zastanawiają tego typu ubezpieczenia...Jak umrę, to już raczej żadne pieniądze mi nie będą potrzebne. Ja rozumiem, że dla dzieci dla rodziny, ale czy to ma większy sens?
Teresa14 / 77.114.124.* / 2015-11-20 13:33
Ja złamałam reke i dowiedziałam sie ze niedostane odszkodowania a jak zgine pod kołami samochodu lub nieczszczesliwego wypadku to moja rodzina dostanie ,jesli umre normalnie to rodzina nic nie dostanie taki jest mój ubezpieczyciel i rezygnuje a pieniadze poszło w błoto to jest bank wbk Aviva
bibi53 / 178.180.77.* / 2011-10-26 23:44
oczywiscie,ze ma to sens,bo jak kiedys umrze ci ktos bliski (kogo z moralnego punktu widzenie musialbys pochowac),to dopiero o´przejrzysz na oczy ile ta "impreza" kosztuje.Mozesz smialo pienidze z ZUs pomnozyc x2.
Warunek ,ze nie zrobisz tak zwanej "stypy".
Mozesz mi wierzyc,wiem to z doswiadczenia (nie tak dawno ,jak 2 tygodnie temu).
Na Zachodzie jest to "normalka",takie ubezpieczenie /jezeli nie jestes milionerem).
Lech3 / 2011-08-29 09:37 / Bywalec forum
No widzisz , różne ludzie mają podejście do tematu . Jeżeli w Twoim życiu liczysz się dla siebie tylko TY , to OK ! .
Jeżeli nawet posiadasz majątek , lokaty, nieruchomości, biznesy, etc. to po Twojej śmierci Twą rodzinę czeka żmudne załatwianie spraw spadkowych, opłacanie podatków, przekształcanie firm , itp, a na wstępie załatwianie pogrzebu, działki na cmentarzu .....
A jeżeli nie posiadasz majątku takiego o jakim piszę tylko żyjesz Ty i Twoja rodzina z bieżących dochodów ?
No to kolego wyobraź sobie jak oni będą wyglądać , jak nagle dowiedzą się , że Ciebie już .....nie ma !!!
No chyba , że masz ich w TYLE !
michal.watrobinski@andiw.pl / 83.26.95.* / 2011-08-19 23:28
Oto oferta najtańszego ubezpieczenia na rynku

http://andiw.pl/klubklientaandiw
Lech3 / 2011-08-18 12:17 / Bywalec forum
Sądzę , że warto . W tym jednak przypadku polecał bym zapoznać się najpierw szczegółowo z Warunkami Ogólnymi oferowanej polisy .
Z doświadczenia wiem , że polisy oferowane przez banki są z reguły bardzo okrojone w świadczenia co objawia się tym , że bardzo często trzeba zginąć bądź ulec wypadkowi w bardzo określonych okolicznościach .
Po za tym 25 zł miesięcznie za NNW , to dość drogo , no chyba , że jest za to jakaś bardzo konkretna suma ubezpieczenia .
Niemniej ja za 39 zł miesięcznie mam już do zaoferowania polisę z pełnym socjalem typu zgony rodziców , urodzenia , pobyt w szpitalu , etc.
czesia123 / 2011-10-27 09:03
Jaka firma ma ofertę za 39zł i jaka jest suma ubezpieczenia?Ubezpieczenia proponowane przez banki trzeba dokładnie przeanalizowac faktycznie są mocno okrojone.

Najnowsze wpisy