Forum Forum ubezpieczeńNa życie

ubezpieczenie na życie i dożycie- gdzie najlepiej?

ubezpieczenie na życie i dożycie- gdzie najlepiej?

pisz1978 / 2007-09-21 22:57
proszę o odpowiedz na pytanie które towarzystwo ma najlepszą oferte ubezpieczeń na życie i dożycie i jak najwięcej opcji
dziękuje!
Wyświetlaj:
Jagna576 / 46.169.243.* / 2015-10-28 09:53
Można licytować się na forum, gdzie tak naprawdę nie wiadomo kto komentuje, jakie i czy w ogóle posiada kompetencje, albo zgłosić się do specjalistów, którzy są w stanie doradzić Ci najlepszą opcję. Ja jestem z Poznania i te wszystkie oferty też mnie przerosły, więc skorzystałam z pomocy multirisk.pl, która to firma reprezentuje kilka innych dostępnych na rynku i tam poradzono mi gdzie ubezpieczyć się najkorzystniej zgodnie z moimi oczekiwaniami.
ziibbbi / 80.238.112.* / 2013-09-29 23:31
np w generali maja takie ubezpieczenie, ktore sie zwie profamilia i chodzi tu glownie o ubezpieczenie na zycie, ale takze o inwestowanie swojego kapitalu. Dobra opcja dla kogos, kto chce zabiezpieczyc sie na przyszlosc.
Olo870 / 89.67.12.* / 2013-09-26 11:40
Wszystkim szukającym ubezpieczenia na życie polecam skorzystanie najpierw z jakiegoś portalu na którym będziemy mieli możliwość bezpłatnego porównania kilku polis. Można to zrobić na przykład za pomocą portalu Licence4Life, gdzie za darmo i bez zobowiązań otrzymamy do 5 propozycji ofert ubezpieczeniowych. Jest to dobre rozwiązanie ponieważ oferty są indywidualnie ułożone pod nasze oczekiwania na podstawie wypełnionego formularza na stronie. W ten sposób sami ocenimy, która firma gwarantuje nam lepsze warunki.
bullet77 / 2013-07-29 13:22
składka 54 zł- Śmierć w NW 150 000 zł.

dodatkowo 14 innych ryzyk a wszystko w cenie 54 miesięcznie.

polecam www.grupowe.ubezpieczenie-rodzinne.pl
Idzik124 / 164.126.17.* / 2012-09-07 15:47
Wybrałem już lata temu ubezpieczenie w Hdi Asekuracja. O wiele lepsze od tego, które miałem poprzednio to raz, a dwa, składki nie drenują za bardzo kieszeni, które i tak nie są zbyt głębokie. Wystarczy tylko dobrze się rozmówić przed podpisaniem umowy, żeby nie było zaskoczenia, że ubezpieczenie czegoś nie obejmuje…
Oszukana-Obserwatorka / 62.148.67.* / 2013-02-25 18:03
NIGDZIE- To najgorsze rozwiązanie. Mi w Getinbanku do lokaty baby wcisnęły, myślałam,że to jakaś nowa lokata,a to strata pieniędzy. Na koniec czyli po 10 i 15 latach nawet 100 % swoich wpłaconych pieniędzy nie odzyskam. OSZUSTWO - Nigdy sama bym się na takie coś nie zdecydowała, a tak podstępem dali mi do podpisania umowy, obiecując wysokie zyski a tu DUPA. Te towarzystwa ubezpieczeniowe to "OPENLIFE" i TU Europa - oszuści.
kimilein / 2013-11-11 19:49
Czy Pani aby nie zawarla ubezpieczenia na zycie z mozliwoscia gromadzenia kapitalu na czas okreslony? Przy takim ukladzie nigdy nie pozyska sie w ostatecznym rozliczeniu kapitalu, jaki bylby rowny conajmniej wplaconym skladkom, poniewaz to jest tez ubezpieczenie zycia, a to wiaze sie z ryzykiem, wiec w ostatetecznym rozliczeniu tylko pewien kapital sie nagromadzi i moze byc wyplacony w wypadku przezycia. Przy zawieraniu takich umow nalezy zrozumiec zasade ubezpieczenia, wtedy nie bedzie poczucia oszustwa i nalezy wszysko przekalkulowac zanim sie podpisze umowe.Pozdrawiam.
oborowy / 79.185.82.* / 2012-07-11 17:21
Szukasz miejsca na strate kapitału ???
sluchawkowy / 91.146.240.* / 2012-03-26 12:54
cze ktoś korzystał lub może polecić porównywarkę izi.pl ? chce porównać parę ofert i nie wiem z której skorzystać a zależy mi na czasie i na tym aby nie latać, tylko przez internet. dziekuje i pozdrawiam
lezdrubinter / 79.185.100.* / 2012-03-24 19:58
Najlepiej takiego programu nie kupować, bo bedzie WIELKIE ROZCZAROWANIE.

Jestem tego 100% pewny.
drewniany / 87.207.168.* / 2012-03-21 14:48
Czy ktoś wie, jak można porównać sobie ubezpieczenia? Czy istnieje jakaś stroną internetowa albo coś gdzie można spojrzeć na wiele ofert w jednym czasie i sobie porównać i ewentualnie potem wyjść z domu i wykupić ? Bo latać po tych wszystkich miejscach i się dowiadywać o oferte to nie chce mi się
michko / 87.207.168.* / 2012-04-19 15:48
MOżesz porównać za pomocą porównywarek. Też korzystałem z porównywarki izi.pl - ma dużą bazę i można porównać między innymi kredyty i ubezpieczenia . Działa prosto- porównujesz, wybierasz interesującą ofertę i tyle . możesz wykupić również poprzez stronkę . Polecam
lezdrub@interia.pl / 79.185.100.* / 2012-03-24 20:13
Tak Wiem.

Należy zakres ubezpieczenia i ceny ubezpieczenia porownywać miedzy ofertami.

Należy też bacznie sprawdzać, czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe. To bardzo WAŻNA SPRAWA>

Przy taki samym zakresie ubezpieczenia, gdzie jest tańsza cena.

Widzisz. Bardzo proste.

Ubezpieczenie ma byc czyste ubezpieczenie , bez domieszki inwestycji.

Wystarczy,ze zadzwonisz na Infolinie towarzystw ubezpieczeniowych i podasz zakres ubezpieczenia jakie chcesz posiadać i złoża Ci oferty i sobie porównasz.
Wskazówki Ci dałem na co zwracać uwagę.

Czyli tak jak prównujemy ubezpieczenia na samochody, czy tez domy.

Możesz tez napisać e-mail i dostanie ofertę NR 1
PIETIATIA / 89.186.22.* / 2012-07-09 13:22
Widzę, że wypowiada się człowiek bez jakiej kolwiej wiedzy i udziela rad!!! Karygodne! Samo pojęcie ubezpieczenie na życie lub ubezpieczenie na życie i dożycie ma w swojej treści odpowiednie ograniczenia. Ktoś kto ma o tym pojęcie nie pisze takich bzdur! Pozdrawiam
marciaaa888 / 2012-03-23 20:35
to zalezy czy chcesz miec tylko od wypadku czy chcesz takze oszczedzac ? nie bede ci kitu wciskac co jest najlepsze... bo zeby to okreslic musialabym z toba porozmawiac :) jesli jestes zainteresowany zapraszam -- napisz.
widmo / 91.146.240.* / 2012-03-22 15:33
napewno można, zobacz sobie w internecie jakąś porównywarkę np izi.pl albo jakaś inną. Mozesz sobie porównać nawet parę razy :) nie wiem tylko na jakiej to zasadzie działa, czy można od razu wykupić czy tylko zobaczyc
najn / 89.76.150.* / 2012-03-27 01:11
Pierwszy lepszy link. Masz dość solidny przekrój ubezp. na życie. Od podstawowych po kompleksowe, z zabezpieczeniem bliskich włącznie:
http://www.generali.pl/klienci-indywidualni/inw-i-ochrona/ubezpieczenia-na-zycie
terbenek / 2013-09-27 12:03
Porównywarki są jak najbardziej ok, chyba, że ktoś jest zielony z tym. A sporo osób ma z tym problem. Ja odwiedziłem biuro brokerskie i mi powiedzieli co i jak.
http://pkbroker.pl/ lub mailowo każde biuro pomoże.
kliford / 89.76.150.* / 2012-03-27 01:11
Pierwszy lepszy link. Masz dość solidny przekrój ubezp. na życie. Od podstawowych po kompleksowe, z zabezpieczeniem bliskich włącznie:
http://www.generali.pl/klienci-indywidualni/inw-i-ochrona/ubezpieczenia-na-zycie
franka89 / 80.238.108.* / 2012-08-17 14:07
Generali rzeczywiscie ma bardzo korzystną tą ofertę. Ja porównywalam sobie z innymi ubezpieczycielami i ta wyglada bardzo korzystnie pod kazdym w sumie względem.
camilos / 178.235.113.* / 2011-07-07 23:58
Online na www.vpolisa.pl Tanio i szybko. Mają fachową obsługę, wiem bo sam skorzystałem z darmowych porad i się skusiłem. Efekt w pełni zadowalający.
doradca sp. / 83.21.43.* / 2010-04-23 21:00
Oferty firm są porównywalne. Ważne, żeby doradca znalazł najważniejsze potrzeby klienta, rodziny i odpowiednio doradził w sprawach tak istotnych nie zważając tylko na prowizję.
ws21 / 89.25.186.* / 2010-04-26 08:51
Ubezpieczenie na życie i dożycie to świetny produkt wyłącznie dla osób znających swoją datę śmierci.
Dla pozostałych śmiertelników lepsze są polisy bezterminowe.
Oborowy / 83.5.178.* / 2010-05-03 14:37
ws21. Nawet do tego sie nie nadaje.
W takim wypadku, o którym piszesz lepsze jest czystoochronne ubezpieczenie, bo za taka sama składkę idzie wykupić ubezpieczenie z dużo wiekszą sumą ubezpieczenia, niż w ubezpieczeniu hybrydowym - na życie i dożycie.
antysoc / 93.105.17.* / 2010-04-25 18:17
Próbuj gdzie się da. I nie daj się przerobić. Jestem agentem jednej firmy, tutaj nie wymienionej. Ważne abyś wiedział co kupujesz, jakie są koszty, także wycofania. Generalnie sensowne jest ubezpieczenie grupowe zabezpieczające na wszelki słuczaj. a inwestycje to złożona sprawa. Jak nic nie kumasz w finansach to jest problem. Często agenci mówią o potrzebach zapominając, w pogoni za prowizją, o możliwościach i nieprzewidzianych okolicznościach (wyjście z inwestycji). Brokerzy i multiagenci często kierują się wysokością prowizji w poszczególnych firmach a nie dobrem klienta, chyba, że muszą, bo im ucieknie. Myślę, że trzeba zebrać kilka ofert i wybrać znaną firmę, aby jak agent zniknie ktoś go zastąpił przy obsłudze polisy. Popatrz na największe światowe firmy ubezpieczeniowe działające w POlsce. Jak mają klientów w świecie, europie to znaczy, że się sprawdzają. Wybierz z grupy: Allianz, Axa, Generali, może ING, itp
marek1970 / 90.156.117.* / 2010-04-25 17:02
To moja propozycja:
http://ubezpieczenia.orgs.pl/
doradca finansowy klienta / 91.94.247.* / 2009-06-23 11:43
chętni doradzę w sprawie ubezpieczenia na życie lub ubezpieczeniem swojej przyszłośći lub rodziny. mamy dwa najlepsze produkty gwarancja renta, którego nikt nie ma na rynku i super fundusz.
slavek66 / 81.190.161.* / 2010-05-02 22:01
Proszę o odpowiedź na takie pytanie w sprawie oferowanej renty , ile lat trzeba płacić żeby po uzyskaniu prawa do wypłaty "renty"( tylko jedna firma tak to nazywa), żeby renta była wyplacana powiedzmy do 95 roku życia bo mam wątpliwości c zy suma ubezpieczenia się nie wyczerpie po 10 czy 15 latach a wtedy człowiek jest starszy i potrzeba mu więcej a nie mniej do życia choćby ze względu na to że będzie bardziej podatny na choroby ??? A tu może się boleśnie okazać że właśnie wyczerpała się suma ubezpieczenia i dochody drastycznie zmalały.
doradca_klienta / 2009-05-23 16:01
Chętnie doradzę w tym zakresie i pokaże inne możliwości.

Na początek polecam:

www.teraztwojruch.pl/ubezpieczenie-na-zycie-ze-zwrotem-wszystkich-skladek.html

Pozdrawiam
DK
lezdrub@interia.pl / 79.185.88.* / 2008-12-19 00:44
Polisy na zycie i dozycie są najgorszem rozwiazaniem
W takich produktach kliet po 20 latach bierze kapital nie wiele większy niż wpłacił.
Jezeli odejmie inflację za ten okres to wyjdzie strata.

Po drugie jest to produkt XIX w. ateraz mamy XXI w. ( dwa w jednem)

Tego typu produkty są najgorsze na renku ubezpieczenia i gromadzenia kapitału

Jezeli chce mieć pan dobre ubezpieczenie i dobry program inwestycyjny to proszę o tel
600 942 367.
Otrzyma pan najlepsze rozwiązanie istniejące na renku.
eme / 83.22.26.* / 2008-12-19 08:24
lezdrub
Otrzyma pan najlepsze rozwiązanie istniejące na renku.

Ne "renku" to ja juz mam odciski
Po drugie jest to produkt XIX w. ateraz mamy XXI w. ( dwa w jednem)

hmmmm XIX wiek?? dwa w "jednem" wychodzi mi licząc od XIX wieku do XXI ze to trzy w "jednem":):):)
lezdrub / 79.185.82.* / 2008-12-20 23:11
A to ty EME umiesz liczyć. To gratuluję, jak umiesz liczyć do trzech.
Bo o dobrych ubezpieczeniach to nic nie kumasz
Patryk K. / 193.151.36.* / 2008-12-18 13:15
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Nie dajcie się nabrać na żadne gadki typu: minimum 10 - 20 % zysku gwarantowanego! Bzdura do kwadratu. Prawdopodobieństwo takiego zysku jest niestety zależne od mnóstwa czynników. Możliwe jest oczywiście, tak samo jak wygranie piątki w dużego lotka :/

Ja niestety uwierzyłem w mega kosmiczny zysk. Wpłacam symboliczną kwotę comiesięczną w wysokości 300 zł już od roku i zamiast długooczekiwanego zysku jak na razie mam same i to niemałe straty.
Normalnie miałbym na rocznej lokacie 3600 + około 5-6 % tj 3700 - 3800 zł.
A tutaj mam 2100 zł i ciągle spada w dół. Niezależnie czy to kryzys czy wojna zawsze jest powód do tego by wszystko leciało w dół :(
Masakra.
Pan w Eagonie uspokaja i mówi że niedługo giełda odbije się od dna i wszystko pójdźie w górę. Może a morze jest długie i głębokie :/

No ok, ale kto da mi gwarancję że po tych 10 latach oszczędzania nie będzie kolejnego kryzysu i zamiast wypłaty 36 000zł + 10-20 % eagon wypłaci mi kwotę rzędu 15 tys. zł :(

Jeszcze raz nie dajcie sie nabrać. Proponowałbym także dokładnie zapoznać się z umową. Ja niestety nie zwróciłem uwagi na to i Pan w Eagonie również o tym nie wspomniał. że jeśli w ciągu pierwszych dwóch lat człowiek sie rozmyśli to EAGON zabiera nasze środki w wysokości 99 % !!!
No a ten jeden procent to tak na osłodę :)
Po trzech latach zabiera już tylko 80 %, po czterech 70 % i tak dopiero po 10 latach wypłaca całe 100 % :)

JESZCZE JEDNA CIEKAWOSTKA.
Wyczytałem ostatnio, ze Eagon wypłaca premie swoim pośrednikom, którzy nagrywają im jak najwiecej umów. Szczęka mi opadła jak przeczytałem, że nawet sięgają one 2500 zł. To w zależności komu i na jakich warunkach wcisną swoją umowę.
Teraz juz wiem dlaczego Panu w EAGON'ie tak bardzo zależało na tym bym oszczędzał na swoją emeryturę :)
wowa / 80.48.145.* / 2012-03-21 14:36
ma pan racje .jak najdalej od wszelkich towarzyst ubezpieczeniowych ,to oszusci .mnie pani w banku namowila na allianz -o swojej prowizji przemilczala,i po roku zamiast 7tys mam 3.200 .glupich nie sieja ,sami sie rodza.
lezdrub / 79.185.88.* / 2008-12-19 00:54
Najpierw naucz się pan poprawnie pisać nazwę firmy. Krytykować pan potrafi i poczytaj pan jak obsługiwać ten program. Program jest dobry, tylko pana wiedza szwankuje.

I to jest ten główny powód straty na kapitale.
PO drugie,co pana obchodzi ile firma płaci agentowi.
Pana powinno obchodzić tylko, to jakie pan ponosi koszty na tym programie.

W stosunku do innych tego typu programów ten jest najtanszy i daje największe możliwośći. Program już pan ma teraz trzeba podszkolić więdzę i bedą sukcesy.

POWODZENIA
miriam4191 / 178.159.161.* / 2013-01-08 17:55
Obserwuję komentarze, bo chcę wybrać polisę na życie, ale ten pana arogancki stosunek do klienta -być może niezorientowanego - skutecznie odstrasza.
Więc dziękuję.
eme / 83.22.26.* / 2008-12-18 14:10
A szczególny prym w sprzedaży tyc h produktów wiedzie bywajacy na tym forum niejaki Lezdrub.
lezdrub / 79.185.88.* / 2008-12-19 00:31
Otóż eme moi klienci na Aegona nie nażekająa wręcz przeciwnie. Są zadowoleni.
Po drugie reprezentuję nie tylko Aegona.
Nie wystarczy mieć dobry smochód,aby wygrywać rajdy.Trzeba jeszcze dobrego kierowcy.
Pan Patryk kupił dobry samochód. Tylko,ani on,ani jego pilot nie umieją wdobyć możliwości tego samochodu.

Program Aegona jest dla inwestorów znających renek finansowy. Tylko wówczas daje wspaniałe owoce.

Najnowsze wpisy