Forum Forum ubezpieczeńInne

Ubezpieczyciele mają się coraz lepiej

Ubezpieczyciele mają się coraz lepiej

Money.pl / 2005-12-21 13:59
Komentarze do wiadomości: Ubezpieczyciele mają się coraz lepiej.
Wyświetlaj:
Doradca Finansowo Ubezpieczeniowy / 62.29.164.* / 2006-01-03 08:07
Szanowni Państwo!
nie rozumiem do końca Waszej flustracji?!
Jestem agentem w pewnej firmie ubezpieczeniowej i wiem z praktyki że problem z odszkodowaniami winika z nie wiedzy samych klientów.
Zawierając jakiekolwiek ubezpieczenie trzeba zapoznać się z warunkami ogólnymi a co za tym idzie powinniście mieć swojego "AGENTA" który wytłumaczy wszystkie nie jasności i zawiłości prawne.
Działam na terenie woj. lubelskiego i nie miałem jeszcze nigdy problemu z klientami gdyż poswięcam im tyle uwagi ile potrzebują.
Może czas pomyśleć o zmianie swojego ubezpieczyciela i zaniżonych skladkach które w efekcie przy zgłoszeniu szkody okazują się złodziejskie, to nie do końca tak!
Firmy ubez. to nie instytucje dobroczynne tylko biznesowe, wieć muszą też zarabiać, duża część firmy pomaga zarabiać dużo lepsze pieniądze klientom lokując je w funduszach inwestycyjnych co daje o 300-600% lepsze winiki niż w banku który nas namiętnie okrada w lokatach.
PROFESJONALIZM.
Składka jest drugorzędna
Zadajcie sobie pytanie, co za składke mamy jako klinci, a potem ile ona wynosi .
Z poważaniem
Kowalski Wojciech
lopez / 193.201.167.* / 2005-12-22 08:35
złożyłem skargę do Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych na złe praktyki ubezpieczycieli - zaniżanie wypłacanego odszkodowania z tyruło OC. Kolejną sprawę wygrałem w sądzie o wypłatę należnego OC. Niestety zwykły Kowalski raqczej nie idzie do sądu więc co jak policzyłem Kowalskich jest ok. 100-200tys./rok zaniżone odszkodowanie to kwoty 2000-5000zł czyli rocznie za free ubezpieczyciele zarabiają na nas 1 mld zł czyli ok. 20% ich zysku. Dlaczego Urząd nadzoru pomimo wiedzy którą ma, iż jest to naruszenie prawa w świetle KC nic nie robi? dlaczego sprawy trwajatak długo w Urządzie Nadzoru Ubezpieczeń, ponieważ jest to jedna Banda. Gdyby nałożyć kary na ubepieczycieli przestaliby zaniżać wypłaty odszkodowań i ograniczyliby swój zysk, konkurencja byłaby większa ponieważ wypłacajac uczciwie odszkodowanie składka musiałaby rosnąć, a tak Link 4 lub Warta (powiązane ze sąbą przedsiębiorstwa) mają niską skłądkę, ale jak przychodiz do wypłąty odszkodowania z OC wypłada jest obcinana od 20-50%. Norma, z którą nikt nie walczy, ludzie trzeba w końcu kopnąć w d... tych wszystkich przekeciarzy z wszystkich Banków, Towarzystw Ubezpieczeniowych i Wszystkich polityków z Kwaśniewskim na czele ojcem chrzestnym polskiej mafii - patrz ułaskawienie Sobotki, kwestia wypowiedzi w sprawie Rywina - byłego agenta KGB. Wszystko to jedna Banda ubekówi komuchów...
zbypa / 83.5.246.* / 2009-03-04 21:12
Lecz się człowieku. Tobie nie jest potrzebne OC tylko psychiatra i kaftan bezpieczeństwa.
Jak coś podpisujesz to najpierw dobrze przeczytaj (o ile umiesz). Jak nie rozumiesz treści to pytaj agenta ubezpieczeniowego (nie KGB) i 100 razy po to on jest.
Albi / 217.97.229.* / 2005-12-22 11:05
Całkowicie słuszna uwaga! W ubezpieczeniach OC to norma. W "życiówce" niektóre firmy też wykazują się niezwykłym cwaniactwem.
Szefowie firm!!! Zarządajcie od firmy która was ubezpiecza tabeli uszczerbków. Nie sugerujcie się tylko samą ofertą gdzie za 1% uszczerbku dostaną ubezpieczeni pracownicy tyle a tyle. Jest co prawda tylko jedna znana mi firma tzn. Hestia która ma inne tabele niz pozostałe np. za złamanie ręki, nogi czy obojczyka lekarz maksymalnie może dać 3 x mniej niż pozostałe firmy. Warto jednak sprawdzić wszystkie Firmy.
Wapniak / 83.28.14.* / 2005-12-22 09:34
Słusznie: Powiesić Kwaśniewskiego, wystrzelać całą ..."bandę ubeków i komuchów"...i wtedy naród będzie szczęśliwy...nawet nic robić nie będzie musiał. Będzie wzorem cnót i pępkiem świata.
Wapniak / 83.28.14.* / 2005-12-21 13:59
Mam pytanie, jak długo będzie trwał ten obłędny i niczym nieuzasadniony drenaż kasy?... Ponieważ znam tą materię dość z bliska, jak już raz pisałem na forum i do dzisiaj bez żadnego odzewu, powtarzam: wszystkie składki patrząc na sposób gospodarowania się naszymi pieniędzmi mogą zostać obniżone co najmniej o 20%, we wszystkich rodzajach działalności. Bez żadnego uszczerbku dla firm ubezpieczeniowych.
Proszę spojrzeć chociażby na ich siedziby, nie mówiąc o aferze PZU, o budowie kortu na dachu budyku ZUS-u....O całym systemie szkoleń, dystrybucji, tzw. spotkań integracyjnych w kraju i za granicą...i td.
Przypomina mi to jak ulał swego czasu remonty bydynków banków, które teraz są ....nie naszą własnością...
Czy taka kolej rzeczy, mając na uwadze nie rozwiązany kompleksowo problem podatków, emerytur i całej sfery socjalno-skarbowej, czeka budynki ZUS-u?
A może o to między innymi chodzi? Czemu znowu nie zrobić następnego prezentu? ... P.K.B. rośnie ... Posłom i Senatorom żyje się coraz lepiej... Prawo coraz ciemniejsze ... Jak mi się to tak podoba.... A gospodarza jak nie było, tak nie ma....
Miłych i spokojnych świąt, póki co.
smutny / 83.31.84.* / 2005-12-21 22:39
Jakim to prawewm banki i zakłady ubezpieczeniowe mają zyski, wysokie i nadal rosnące,
aklienci- naród wciąż bardzo biedny. Może rząd ustali jakieś granice tego wyzysku.
Jolik / 213.134.167.* / 2007-04-21 14:58
Hej smutny, moze tak zafundowałbyś sobie krótki kurs ekonomii, to dla przeciętnie inteligentnego człowieka nie jest takie trudne. Chyba, ze jesteś z "tych", którzy uważają, że im się wszystko należy, a praca i nauka jest dla głupich. Pozdrawiam.
tere / 194.246.124.* / 2006-03-27 09:48
trzeba zapytać o to PIS - oni wszystko wiedzą "najlepiej" :-)))
klkk / 80.240.174.* / 2005-12-21 21:19
Bardzo wątpliwe że "tę materię znasz doś dobrze" -takie masz wrażenie.Wszystko poplątałeś i pomieszałeś - typowo po polsku.
Wapniak / 83.28.14.* / 2005-12-22 09:25
No coż, trzeba tekst jeszcze tylko - ROZUMIEĆ! Wszystkiego nie sposób w krótkim poście wyjaśniać. Są też tzw. podteksty.

Najnowsze wpisy