Forum TechnologieNauka i wiedza

Uczelnie niepubliczne chcą pieniędzy z budżetu państwa

Uczelnie niepubliczne chcą pieniędzy z budżetu państwa

Wyświetlaj:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 82.177.194.* / 2012-05-09 10:47

Wyjątkiem jest kilka uczelni kościelnych, które są uprawnione do dotacji na podstawie specjalnych przepisów.


I wszsytko jasne.

nie dziwje sie "publicznym" ze tak głośno krzycza. Jak przyjdzie in zadbać o "klienta" a nie tylko trakwoć studentów jak penteów a sibie jak "Paniska" to im opadnie mina do razu. Ja mam w nosie czy kasajest na uczelnie publiczną (co jest żartem, przy ilości opałat jake one pobierją) czy prywatną, wazne, aby była płacona za efekty.
mgie333 / 84.10.67.* / 2012-05-09 08:41
W tych szkołach płaci się dosłownie za wszystko. Może niech najpierw podniosą jakość nauczania, co przyciągnie nowych klientów, zamiast wkładać ręce do kieszeni innych po pieniądze? Panowie profesorowie, może tak odrobina przyzwoitości? Mam wrażenie, że wasza krnąbrność nie zna granic.
pepeee / 2012-05-09 09:22
A uczelnie publiczne nie wkładają łap do kieszeni podatnika?
Całe szkolnictwo wyższe powinno zostać natychmiast sprywatyzowane.
Nie ma najmniejszego powodu aby chłopak który poszedł do pracy zamiast imprezować na studiach(po których średniaki z klasy średniej[tak, to wykazane, 'powszechny dostęp' daje najwięcej tej grupie] wybierają zawód niezwiązany ze studiami) miał oddawać swoje ciężko zarobione pieniądze na studentów.

Najnowsze wpisy