Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Uczniowie bez ulg na bilety PKP?

Uczniowie bez ulg na bilety PKP?

Money.pl / 2006-08-28 12:55
Komentarze do wiadomości: Uczniowie bez ulg na bilety PKP?.
Wyświetlaj:
maniuś / 83.27.105.* / 2006-08-28 21:09
Polska to kraj wielkiego absurdu.Kto rano wstanie ten wymyśla debilne zarządzenia przeciwko społeczeństwu aby jak najwięcej utrudnić życie.No cóż PKP uważa że pasażerowie są dla nich,a nie odwrotnie.System myślenia wyjęty z ery komuszej.Widocznie w PKP aż się roi od czerwonych twardogłowych.
daro1 / 83.17.145.* / 2006-08-28 14:28
ja czegoś tutaj nie rozumiem. Legitymacje uprawniają do zniżki jaka by ona nie była. natomiast inną kwestią jest chyba wysokość tej zniżki ale to juz załatwia raczej rozporządzenie ministra. czy mam racje?
pipila / 83.30.11.* / 2007-01-26 21:09
to bez sensu uczniowie bez ulg
rybka / 2006-08-28 15:03 / Tysiącznik na forum
Sezon ogórkowy w pełni!
Jak uczeń poprosi w kasie bilet "szkolny" to otrzyma takowy, ze zniżką obowiązującą w danej chwili. Konduktora będzie zaś interesować, czy pasażer sie uczy (ma legitymację, bo to nie zawsze oznacza to samo)
Pani Dziewulska najwyraźniej została "wyrwana do odpowiedzi" i nie do końca zrozumiała pytanie.
Kero / 2006-08-28 13:32 / -
Tematu nie czytałem bo Money.pl jakieś pomazane klipy wrzuca na pierwszy plan jakby były one istotniejsze od treści artykułu.
rybka / 2006-08-28 15:04 / Tysiącznik na forum
Mnie już też to zaczyna drażnić!
kafka / 217.98.20.* / 2006-08-28 12:55
Cały on. Wielki administrator rządowy, którego CPU złożone z wielkiej ilości małych móżdżków wcale jeszcze nie stanowi mózgu. Poważna instytucja kolejowa ZPR, Minister Transportu, Ministerstwo Edukacji, szkoły i kolejarze zastanawiają się nad tym, czy uczniowie mają problem. Nie kochani urzędnicy. To wy macie problem. A prymitywne rozwiązanie waszego problemu to uznawanie starych legitymacji tak, jakby były nowymi. I szukajcie winnych między soba i po cichu. Mnie, społeczeństwa i przede wszystkim uczniów to nic nie obchodzi. I nie trąbcie o tym WASZYM problemie wszem i wobec. Bo kochani urzędnicy my płacimy wam za to, byście problemy rozwiązywali, a nie je tworzyli i obarczali nas nimi.
szymon_g / 2006-08-28 13:09 / Bywalec forum
nie, problem mają uczniowie... za jazdę bez dokumentu potwierdzającego zniżkę należy się mandat, prawda?

Najnowsze wpisy