Udane polowanie

Money.pl / 2006-05-25 18:50
Komentarze do wiadomości: Udane polowanie.
Wyświetlaj:
ss / 83.20.248.* / 2006-05-25 23:41
25 maja:
992 - zmarł Mieszko I, pierwszy władca Polski
1521 - Karol V wydaje edykt wormacki skazujący Lutra na banicję
1810 - Argentyna ogłasza niepodległość
1891 - urodził się Pär Fabian Lagerkvist, prozaik, poeta szwedzki, laureat Narody Nobla
więc to chyba oczywiste, co będzie dalej
stolec / 212.180.161.* / 2006-05-25 20:19
i co z tego że zatwierdzono prospekt Getinu ? Mało sie zdarza żeby niezatwierdzili to żadna wiadomość pozytywna w sytuacji kiedy na giełdzie gnicie, ludzie już raz nacieli się na cwaniactwie L.Cz. nawet nie bronił kursu olał inwestorów a teraz chce wcisnąć komuś jakiś toaletowy papier w cenie dogodnej dla siebie. Jelenie i tak się znajdą na ten coraz mniej znaczący papier bo przyzwyczaili się do tej marki jak do markowych jeansów nawet gdy na d... są już dziury będą je nosić nadal aż spadną z nich te spodnie.
Lechu / 2006-05-25 20:18 / portfel / Po prostu Lechu...
no to buzka mi sie jednak usmiechnela:) (getin)
Lechu / 2006-05-25 20:49 / portfel / Po prostu Lechu...
wlasnie tak sie zastanawialem czy ta wiadomosc wplynie na kurs, na tle obecnej sytuacji.. (zobaczymy)
mari / 2006-05-25 19:05 / Achi
dodam tylko jeszcze że po to żeby nie zostać z ręką w nocniku w razie większego zjazdu ustawiam się dosyć nizko
a jak kurs nie zachaczy to trudno mnie pieniążki na koncie nie przeszkadzają a okazji do zakupów będzie napewno więcej a w miarę klarowania się sytuacji moja taktyka będzie ulegała zmianie.
kronopio / 2006-05-25 19:01 / Bywalec forum
mhhh ... sesja podobna do wtorkowej ale obroty prawie o 1/2 mniejsze - czyżby "leszcze" nie biorą już tak dobrze na rzucaną zanętę ? :). Czesc graczy zaczelo stać z boku ?
chris / 2006-05-25 19:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
żadnych obrotów do tej sesji z najwyzszymi bym nie porównywał ... no chyba że się dzisiaj spodziewałeś kolejnego rekordu (ciekawe dlaczego?) to masz prawo być rozczarowany
kronopio / 2006-05-25 19:22 / Bywalec forum
mhhh ... rozczarowany - ... nie ... interesuję sie giełda tylko z sentymentu :) (parę lat temu grywało się, teraz inwestuję w "naszą matkę ziemię")
chris / 2006-05-25 19:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
e to też może być dobra inwestycja i bezpieczniejsza
mari / 2006-05-25 19:43 / Achi
i słusznie jesteśmy ponoć przed bumem gruntowym ciekawe czy w związku z tym będą zyskiwać na wartości spółki giełdowe:-)
kronopio / 2006-05-25 20:11 / Bywalec forum
mhh ... moim zdaniem bum to juz jest ... ostatnio byłem na przetagu, na którym pewna gmina w poblizu duzego polskiego miasta wystawiała grunty w przetargu - było 20 działek a chetnych 160 - to co sie działo przypominało niedawną hosse na giełdzie :). Prawie rok temu zakupilem pare działek w miarę dobrej lokalizacji - wczoraj skontaktował sie ze mną osobnik z propozycją zakupu jednej z nich - przebitka proponowana przez niego to 30%
mari / 2006-05-25 21:41 / Achi
no właśnie a działki będą drożeć równając z ceną w unii(tak mówią analitycy dziś słyszałem w tok fm)
chris / 2006-05-25 21:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zwrot jak z bezpiecznego funduszu :) a jakby tak uzbroić i może jeszcze coś postawić w stanie surowym to mógłbyś wyciągnąć większy zwrot niż 30%? ... może jak z akcyjnego?
kronopio / 2006-05-25 21:24 / Bywalec forum
może i byłby zwrot > 30% ale ma to jeden poważny minus - użeranie sie z budowlańcami powodowałoby takie stresy jak aktualna sytuacja na giełdzie :)
chris / 2006-05-25 21:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jeżeli lokalizacja działek jest dobra, a infrastruktura dookoła będzie się dobrze rozwijała (o ile to nie działki raczej rekreacyjne zdala od ruchu) to zwrot z biegiem lat będzie wyższy ... chyba że już znasz plany zagospodarowania przestrzennego :)
tak czy inaczej to ciekawa forma inwestycji ...
mari / 2006-05-25 18:50 / Achi
Ja żadnego bólu głowy nie czułem no ale ja to szprotka a nie inwestor.Poza tym przygotowany byłem na większy zjazd(i jestem nadal) choć wzrosty cieszą mnie również ot taką strategię sobie obrałem pod wpływem kolegów i własnych przemyśleń trochę pieniążków i trochę akcji:Jak kurs będzie rósł to okazja do wyjścia jak mocniej spadnie to dokupię ale tylko parę wybranych walorów:millenium,mni,mostzab.Reszta mnie na razie nie interesuje no może jeszcze bmp.przy takiej zmienności rynku nie jestem w stanie zapanować nad większą ilością walorów. :-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy