Udbicie realne?

lch / 193.19.165.* / 2007-08-06 20:42
Patrzac na to co sie dzieje w Ameryce, ogolne zachowanie inwestorow, to chyba malo prawdopodobne aby w najblizszym czasie mozna byloby spodziewac sie jakiegos wzrostu.. Co o tym sadzicie?
Wyświetlaj:
cortez / 2007-08-07 00:18 / Bywalec forum
spodziewać się zawsze można:)
Swoją drogą mogłoby się już ustabilizować, bo już łapię się na tym, że czytam takie posty i na nie odpowiadam.
Będzie co ma być i nic tu nasze "sądzenie" nie pomoże.
afka / 2007-08-06 21:00 / portfel
W USA dziś ładnie odbija do góry, jutro mają być podane informacje na temat stóp procentowych, jesli pozostaną bez zmian lub będą obniżone na pewno nastroje się jeszcze polepszą.
Ja liczę jutro na mały plusik u nas, ewentualnie minimalny minusik, ale od środy pójdzie w górę.
Jestem optymistką:)

http://finance.yahoo.com/
pero1979 / 87.205.176.* / 2007-08-06 22:02
no dow jones ponad 2% więc jutro u nas powinno coś ruszyć ładnie w górę - oby to początek wzrostów
TaS / 2007-08-07 00:35 / Tysiącznik na forum
krotka macie pamiec...
Egzorcysta / 2007-08-07 01:46 / portfel / "Farciarz na giełdzie"
W tej kwestii wole miec krotka i niech sie wreszcie odbije. USA powinno pociagnac pare sesji plusowo bo zaczyna sie kupowanie akcji taniej.
TaS / 2007-08-07 02:05 / Tysiącznik na forum
pare sesji plusowo to moze byc... ale co z tego jak bedzie boczniak... czyli podniecanie sie niczym - w przypadku funduszy.

szkoda,ze brak mi doswiadczenia by grac na kontraktach. Narazie z niezadowoleniem otwieram moja "aplikacje funduszowa",bo 5,5% straty (a to i tak zafałszowany wynik przez rozne ruchy) powoduje u mnie odruch wymiotny :) ale kaska niepotrzebna wiec sobie siedze i czekam na lepsze czasy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy