Forum Polityka, aktualnościGospodarka

UE: Koniec monopolu poczty coraz bliżej

UE: Koniec monopolu poczty coraz bliżej

Money.pl / 2007-05-07 19:29
Komentarze do wiadomości: UE: Koniec monopolu poczty coraz bliżej.
Wyświetlaj:
nok / 83.238.109.* / 2007-05-08 00:13
Kiedyś reklamowałem przesyłkę prioretytową u dyrektora w Pruszkowie.
Odpisując zacytował regulamin (przepisy) Poczty Polskiej :
Przesyłka priorytetowa powinna być dostarczona w przeciągu jednej doby, lecz nie później niż w czasie trzech dób.Jeśli zostanie dostarczona po upływie tego terminu , poczta nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

To jeszcze mocno komunistyczna instytucja.
Koala / 2007-05-09 18:16 / Bywalec forum
Z tego, co wiem, nie ma co reklamować przesyłek nierejestrowanych. Ja teraz wysyłam byle p****** przesyłką wartościową. Niewiele kosztuje, a jeszcze dochodzi w terminie. Sęk w tym, że z Poczty Polskiej odchodzą doręczyciele.
zgrywus_2 / 83.30.59.* / 2007-05-07 19:29
O to niektóre rekordy naszej rodzimej poczty. List priorytetowy, polecony z Częstochowy do Warszawy 2 tygodnie, kilka paczek przydażyło im się zagubić bez echa, rachunek z Ery szedł 3 miesiące, a w innym wypadku w ogóle nie doszedł. To samo bywa z wyciągami, z kart kredytowych. I tak by można mnożyć "sukcesy naszej poczciwej poczty". Najwyższy czas aby tę zgraję rozgonić na cztery wiatry. Skoro nie umieją sobie radzić ze swoimi skąd inąd zadaniami.
Ivv / 84.10.78.* / 2008-01-31 18:02
Moja paczka priorytetowa z listopada dotarła grubo po świętach Bożego Narodzenia! Jeśli tak wygląda priorytet, to jak zwykły? Niech pocztę cholera weżmie i to szybko. Co za s******* załatwił nam przesuniecie liberalizacji rynku pocztowego na 2013? Niech podadzą nazwisko tego łapówkarza!!!

Najnowsze wpisy