Forum Forum inwestycyjneFundusze

UInvest - alternatywna inwestycja przez Internet

UInvest - alternatywna inwestycja przez Internet

UInvest Jakub / 95.49.39.* / 2012-02-11 01:40
Jeśli interesują Państwa alternatywne sposoby zarabiania, przeczytajcie uważnie mój tekst, jeśli jednak jesteście Państwo z góry uprzedzeni do wszelkich „internetowych funduszy” i sposobów zarabiania, szkoda Waszego czasu;) Postaram się krótko zaprezentować firmę UInvest, unikając marketingowego bełkotu, gdyż uważam ją za cenne uzupełnienie mojego portfela inwestycyjnego.
UInvest jest ukraińską firmą od 2010 roku oferującą możliwość inwestycji w „udziały” różnych ukraińskich firm. Model działania jest prosty, firma potrzebująca pieniędzy na swoje działanie, a która z jakiegoś powodu nie może uzyskać kredytu bankowego, zwraca się do UInvest. Ten, po pozytywnej weryfikacji możliwości finansowych przedsiębiorstwa, udziela firmie kredytu. Pieniądze są pozyskiwane poprzez emisje swego rodzaju obligacji, które Państwo jako inwestorzy mogą zakupić. Cena obligacji wacha się od około 15$ za najtańsze do ponad 3000$ za najdroższe. Ich posiadacze otrzymują raz w miesiącu zysk w postaci odsetek, wynoszący od kilku do około 17% ceny obligacji. W UInvest ponadto funkcjonuje wewnętrzny system handlu tymi obligacjami, także ich cena zmienia się dynamicznie w zależności od popytu/podaży. Obligacje mogą Państwo sprzedać w każdej chwili po dowolnej cenie na tymże rynku. Po zakupie obligacji otrzymają Państwo listownie imienny certyfikat potwierdzający posiadanie.
Dodatkowo UInvest oferuje inwestycje w złoto. Pieniądze na koncie UInvest, które nie zostały przeznaczone na zakup „udziałów” mogą zostać przeliczone na ilość złota. W ten sposób mogą Państwo zarabiać, bądź tracić na zmianach cen złota.
UInvest oferuje następujące sposoby wpłaty/wypłaty kapitału:
-PayPal
-AlertPay
-Liberty Reserve
-przelew bankowy
-płatność kartą kredytową
Osobiście polecam system płatności Liberty Reserve, gdyż te płatności są realizowane najszybciej.
Firma jest jak najbardziej wypłacalna, w Internecie można znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii i komentarzy. Posiada biura w Kijowie i Beverly Hills, a od nowego roku buduje strukturę lokalnych przedstawicieli na całym świecie.

-Czy jest to piramida finansowa, HYIP, MLM?
Pytanie za milion dolarów, nurtujące setki inwestorów od początków działania firmy^^ Nie mam pojęcia, ani nie mogę dać gwarancji, że to nie jest piramida finansowa. Przykład chociażby piramidy Madoffa jest najlepszym dowodem na to, że nie można być pewnym niczego. UInvest stanowczo odcina się od łączenia jej z rynkiem HYIP, mimo że gros inwestorów trafia na nią za pośrednictwem stron zajmujących się HYIP’ami. Nie jest to także struktura typu MLM, choć oczywiście oferuje prowizję od wpłat członków, którzy zapiszą się z Państwa polecenia. Przykładowo jeśli zapiszą się Państwo z mojego polecenia i wpłacą pieniądze, otrzymam 5% prowizji.
-Jak traktować UInvest?
Osobiście traktuję firmę jako bardzo ryzykowny fundusz inwestycyjny. Godzę się z możliwością straty całości zainwestowanych środków, jednak ryzyko rekompensuje mi wysoki zysk na poziomie ok. 10% miesięcznie(po odliczeniu ryzyka walutowego, prowizji kantoru).


Jeśli ta oferta zainteresowała Państwa, lub chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje zachęcam do odwiedzenia strony UInvest i rejestrację.
https://uinvest.com.ua/?amigosid=659
W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, czy problemów, służę pomocą: pomocuinvest@gmail.com
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy