Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ujawnić projekt nowej umowy polsko-rosyjskiej

Ujawnić projekt nowej umowy polsko-rosyjskiej

Sabre / .* / 2004-09-30 15:20
Wyświetlaj:
NIMUS / .* / 2004-10-01 20:06
Popieram to co pan muwi panie Jarosławie
Sabre / .* / 2004-09-30 15:20
Jest to typowe dla Kwaśniewskiego. Jedyne czego się dowiedziałem o rezultatach tej wizyty, to że rosjanki używają coraz więcej polskich podpasek. Poza tym, ciągły bełkot i farmazony żywcem wyjęte z lat 70-tych.
Cezar / .* / 2004-10-01 16:52
Przeoczył Pan jedna ważną sprawę, mgr (?) Kwaśniewski został profesorem na uniwersytecie im. Łomonosowa, czytaj dla murzynów.Gratulacje, Czeczeni też tam pewnie studiują stosunki międzynarodowe ( odsyłam profesora-prezydenta i jego studentów do haseł Majdanek, Tręblinka, Gułag i inne odpowiednie w teraźniejszym czasie dla ludów Kaukazu ). Wykład inauguracyjny o komorach gazowych, ludobójstwie, wysiedleniach, wynaradowieniu odebranych rodzicom dzieci, sowiecko-ruskiej szkole, pan profesor Kwaśniewski może pewnie wygłosić z pamięci.
Amigo / .* / 2004-10-26 21:12
muszę cie namierzyć.. skąd ty jesteś ciemnogrodzie...już raz nakazłem ci brać WSZYSTKIE tabletki, bo twoj łeb działa na "ćwiatkę" choć jesteś jak się wydaje - niedorobionym PÓŁinteligentem !!! więc pracuj.... wraz z tym dupkiem j.j - który jak każdy pismak pisze na zlecenie....
kamyk / .* / 2004-10-04 15:46
Uniwersytet im. Łomonosowa to chyba przyzwoita uczelnia. Szkołą kadr komunistycznej międzynarodówki był Uniwersytet im Lumumby.

Najnowsze wpisy