Forum Polityka, aktualnościKraj

Ujazdowski: Karski mnie osądzi, to skandal!

Ujazdowski: Karski mnie osądzi, to skandal!

Money.pl / 2007-11-28 11:47
Komentarze do wiadomości: Ujazdowski: Karski mnie osądzi, to skandal!.
Wyświetlaj:
Sabre / 2007-11-28 12:15 / Tysiącznik na forum
Pan Ujazdowski, mówiąc o "szerszym kręgu poglądów i środowisk w PiS" i o "zakresie ich wpływów", ogłosił właśnie sezon polowań:) Zaraz zacznie się wykrywanie "kretów" a dziennikarze będą się zastanawiać nad przejściem do PO całego PiS (oczywiście oprócz Jarosława K.)
Wypada tylko dopingować pana prezesa, by dalej umacniał swoje panowanie. Bo pod jego przewodnictwem czeka nas długie i zabawne konanie Populizmu i Socjalizmu.
lubięesbeckąszczerośćcośwtymjest! / 83.24.255.* / 2007-11-28 18:59
to westchnienie za zabawnym widokiem konających, rozumiem, że pozostało z czasów kiedy miało się realny wpływ na spowodowanie nagłego zejścia.
maa / 2007-11-28 11:47 / Tysiącznik na forum
Jaki skandal?
Niech się Ujazdowski cieszy, że Jarosław K. wzorem swoich idoli nie kazał go zariezat', że już nie te czasy...
dikens / 213.199.219.* / 2007-11-28 12:04
czy nie te czasy? PISiory porzadziły by dłużej to może i nadeszła by noc długich noży, kaczyńscy powolutku ale nieubłagalnie dążyli do dyktatury a potem kto wie co dalej - ale cóż, dostał jaruś kopa w kuper od społeczeństwa w wyborach - zima nadeszła - czas juz odleciec do ciepłych krajów ;)))))
spokotowariszcz! / 83.24.255.* / 2007-11-28 18:51
przesadzasz. Społeczeństwo, jak społeczeństwo dotąd nikomu kopa w d..., nie dało tak namiętnie, żeby aż gdzieś odlatywać. Po kulkudziesięciu latach realnej władzy esbecji, dało jej kopa?, a gdzie tam. Gdyby tak było orbitowałbyś gdzieś w okolicach Marsa.
pantagruel / 2007-11-28 12:00 / OJOS DE BRUJO
ale bagno! Wszyscy siebie warci. Na koncu Jarek wywali brata i bedzie porzadek. Mama Jarka nalezy do pis? Jesli tak to jednak ja wywali ostatnia :) buuuhhhhhheeeeeeeee :)
ciekawezjawisko! / 83.24.255.* / 2007-11-28 18:54
wirtualna wersja rozwoju zdarzeń. Ot takie cierpienia starego weterana, starszego specjalisty od szmacenia się. A tak na marginesie, ta maligma intelektualna dopada cię rzeczywiście na jawie?
pantagruel / 2007-11-29 08:24 / OJOS DE BRUJO

ta maligma intelektualna dopada
cię rzeczywiście na jawie?


przychodze tutaj zeby sie rozerwac.

ta maligma intelektualna dopada
cię rzeczywiście na jawie?


kocham ten stan ! :) Jesli wiesz o co mi chodzi?
Tak jakbys ogladal film. Wszyscy sobie gardla gryza wydlubuja oczy
a Ty siedzisz, popijasz piwko i smiejesz sie z tej kiepskiej produkcji.
Kiepski teatr kiepscy aktorzy :)

Najnowsze wpisy