Forum Polityka, aktualnościKraj

UKE uruchomiło wyszukiwarkę usług szerokopasmowych

UKE uruchomiło wyszukiwarkę usług szerokopasmowych

Wyświetlaj:
sandomierzanin / 94.246.170.* / 2016-03-14 11:09
już namarnowaliscie kasy firmy porobily za swoja kase potem daliscie dotacjie swoim żeby wykonczyc lokalny biznes a tak nawiasem czy dotacjie dotycza robienia internetu w centrum miast i to w blokach
jasno w dotacjach jest napisane ze dotacje sa dla obszaru ekonomicznie nieopłacalnego a firma z warszawy dostala dotacjie na miasto w switokszyskim zrobili tylko bloki i pare domow a i tak w tym miescie sa biale plamy pominęli to co nie dawalo by zysku po prostu jadac z kablem przy okazji odwiedzili domy jednorodzinne powinna się tym zajakc prokuratura czy aby ta dotacja powinna być tam realizowana i czy pieniądze nie powinny być skierowane w inna lokalizacje naprawdę potrzebna :) poproatu polskie ukalady
ikik / 217.99.128.* / 2016-03-14 11:01
Ja już raz się naciąłem na taki urzędowy ranking firm dostarczających prąd i popisałem umowę z oszustami,
którzy mieli najniższe ceny. Do dziś walczę w sądach, aby nie płacić zawyżonych rachunków, bo okazało się, że ci cwaniacy umieścili w umowie jakiś "haczyk", którego urzędnicy nie zauważyli, tworząc ranking
Jasiek z IV b / 31.61.140.* / 2016-03-13 16:04
Ja mam najtańszy - bo darmowy, gdyż mieszkam w bloku tuż przy ratuszu miejskim !
KIKU / 178.37.14.* / 2016-03-14 10:18
No i czym tu się chwalisz ? Jeszcze jak by ci ktoś płacił za ten internet to by było czym się chwalić a tak to co panie LIPA !

Najnowsze wpisy