Forum Forum podatkoweInne

Ulga odsetkowa może zostać, ale rząd jej nie chce

Ulga odsetkowa może zostać, ale rząd jej nie chce

Wyświetlaj:
niezadowolona z rząd / 194.246.124.* / 2006-07-24 15:21
Brak słów...
Cieszę się, że udało mi się wziąć kredyt i kupić mieszkanie, nim państwo zaczęło mi "pomagać"...
Dzięki temu, wziełam kredyt we frankch (w złotówkach za 100 tys. które mi proponowano nie kupiłabym nawet kawalerki w stolicy), kupiłam mieszkanie sama (dopłata do mieszkania nie uwzględnia samotnych osób, chyba, że z dziećmi), nie mając dzieci i gdyby nie chęć zlikwidowania ulgi odsetkowej mogłabym zyskać więcej niż przy "pomocy państwa", np. pieniądze na kupno raz w roku sprzętu do domu...
Co daje państwo młodym ludziom?
Tak naprawdę już niewiele...zabiera wszystko co się da, w zamian nie dając nic, bądź zamydlają oczy "dopłatami", z których, nawet nie można skorzystać.
Nasze cudowne państwo....najważniejsze, ze Ich dzieci nie będą miały takiego problemu, bo Ich rodzice mogą sobie napchać kieszenie naszymi ulgami i dopłatami....
Jeszcze kilka lat i Polska będzie krajem rencistów i emerytów i rządu, który będzie rządził tylko dla siebie, bo młodzi ludzie, którzy nie mają żadnych perspektyw w tym kraju uciekną jak najdalej...
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-07-24 12:21
Ludzie z Polski wyjeżdżają wkrótce nie 3 a 5 mln mieszkań będzie pustych. Potem PiS zrobi nacjonalizacje tych mieszkań na zasadzie "nie ma cie to mi ci zap... to mieszkanie". Ukradli księżyc to mieszkań nie ukradną?

Tanie państwo? Oj tak za bezcen pójdzie pod młotek. Brawo barany z PiS!
arahat / 83.24.176.* / 2006-07-24 12:03
czekam na odzew siedzac przed jednym z 3 mln mieszkan- ziemianka...

Najnowsze wpisy