ulga za krew

skomentuj
mirindka / 2011-03-25 10:48
Honorowi dawcy mogą liczyć na taką na ulgę?
wiwan / 2011-03-25 11:52
Tak. Jest to ulga obniżająca dochód z tytułu darowizny krwi regulowana przez art.26, ust. 1, pkt. 9 ppkt. c Ustawy o PIT.
Więcej o limitach i wyliczeniu:

http://www.money.pl/podatki/pit_2010/poradniki/ulga-dla-krwiodawcow/
skomentuj

Najnowsze wpisy