UNI Fundusze

mbankowiec_sfi / 62.121.71.* / 2008-04-05 13:27
Posiadam w mbanku fundusze UNIAkcje Nowa Europa i MISS oraz ME 2012. Wszystkie spisują się całkiem, całkiem oprócz Nowej Europy.
Może należałoby skonwertować do ME2012 ? Czy przeciwnie czekać aż podskoczą ?
Wyświetlaj:
cortez / 2008-04-11 18:15 / Bywalec forum
Fundusz Uniakcje NE inwestuje głównie w Rosji. Jeszcze nie dawno mówiono, że to dynamiczny rynek i niezłe perspektywy. Ja nadal w to wierzę, więc trzymam. Nie zamierzam umarzac na razie jednostek, a długoterminowość inwestycji w tego rodzaju funduszach jest decydująca. Ja proponuję cierpliwość.
casper / 2008-04-14 16:36
Potwierdzam i też proponuje cierpliwość nie należy się przejmować małymi wachaniami bo to inwestycja długoterminowa i z dużymi perspektywami. Dlatego nie pozbywaj się Uniakcji NE.
krzysiek29 / 2008-04-05 14:22 / Uznany Gracz Giełdowy
Slowo Nowa Europa zrobila duze zamieszanie w glowach potencjalnych inwestorow tylko nikt nie patrzy na sytuacje w tych krajach.
LITWA, LOTWA, ESTONIA, BULGARIA, RUMONIA inflacja powyzej 10% i wiele innych aspektow. POLSKA w gronie krajow Nowej Europy ma najlepsze fundamenty i wskazniki makro.Tak wiec decyzja nalezy do Ciebie. Fakt ze te kraje maja potencjal ale problemow tez duzo.pozdr
inny / 194.106.193.* / 2008-04-05 17:04
krzysiu, zanim zaczniesz zrywac fachmena zainteresuj sie , w co inwestuje dany fundusz. Unikorona NE nie inwestuje praktycznie w wymienionych przez ciebie krajach. Nowa Europa to nie zawsze znaczy to samo.
krzysiek29 / 2008-04-05 17:26 / Uznany Gracz Giełdowy
a czy ja napisalem ze ten fundusz inwestuje w to i tamto. Czy ja napisalem w ktorym kraju inwestuje napisalem ogolnie co sie kryje pod nazwa kraje nowej Europy pozdr
II zmiana / 83.22.129.* / 2008-04-05 20:30
Ale mbankowiec_sfi wyraził się jasno o co chodzi.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy