Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Unia dostała zadyszki w pościgu za USA

Unia dostała zadyszki w pościgu za USA

carlos / .* / 2004-01-22 23:05
Komentarze do wiadomości: Unia dostała zadyszki w pościgu za USA.
Wyświetlaj:
zastanawiający się / .* / 2004-01-24 14:06
Błagam wyjaśnijcie mi tylko czy juz trzeba uciekać czy za trochę... To chore... za czerwonych mi nie była xle a i teraz jest acałkiem całkiem, ale do czego to prowadzi... Zastanawia mnie tylko fakt co będzie za jakieś 20 lat czyli mniej więcej gdy będe się szykował pójść na emeryturę... Co będzie przygotowane dla moich dzieci i jakie szanse będa zaprzepaszczone... teraz wszystko sie dzieje aby z Polski zrobic kolonię i ja wyzyskiwać. Szkolnictwo ma wygenerowac ciemną mase roboli i "konsumentów". oj boje się boje bardzo jak to wszystko sie powtarza....
George / .* / 2004-01-24 10:24
Unia jest tak śmieszna, że boję się czytać o jej planach i ambicjach, żeby nie dostać spazmów. Ciekawe jak oni chcą dogonić USA? Każdy kto widział w telewizji posiedzenia Rady Europy czy innych ciał, wie, że tych urzędniczych tyłków do ruchu i działania zmusić się nie da. Najmocniejsi są oni w gadce i fantasmagoriach. Wszystkich na głowę zaś biją Francuzi - kompletnie im się w głowach pomieszało. I można by się z tego śmiać, gdyby nie to, że Polska niedługo (niestety) dołącza do tego wesołego misateczka.
carlos / .* / 2004-01-22 23:05
...plan dziesiecioletni skad my to znamy? mam tylko nadzieje ze tym razem bedziemy po tej dobrej stronie barykady!

Najnowsze wpisy