Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Unia Europejska - ograniczenia dla motocyklistów

Unia Europejska - ograniczenia dla motocyklistów

Wyświetlaj:
Grpa / 83.24.35.* / 2011-03-31 20:42
PKP.Niech mi jeszcze Unia ułoży plan dnia a może też i nocy. W sumie Oni zapewne wiedzą lepiej, co dla mnie jest zdrowsze, lepsze, korzystniejsze. Tylko, czy ja mam wierzyć ludziom, którzy sprowadzili do Europy tylu muslimów? Nie chcę w przyszłości łamać prawa ale mojej XJRy wykastrować nie pozwolę.
El Kopyto / 77.253.179.* / 2011-03-02 11:45
A może by zarządzili żeby benzyna była po tyle co w USA :D 2,49$ za galon :) co daje jakieś 2 zeta za litr :)
El Kopyto / 77.253.179.* / 2011-03-02 11:42
W takim razie ja pieprzę Unię Europejską. Ja się do nich nie pchałem to ona wepchała się do mnie,więc niech się zachowuje jak gość a nie jak bandyta,szkoda że nasi politycy z wszystkich ugrupowań są za ciency żeby czasem powiedzieć wała,ale są bardzo dobrzy we włążeniu do dupy zaborcy.
Konrad57575 / 80.51.213.* / 2010-12-01 08:54
No cóż, Polaka znowu wpadła w zabory i jesteśmy krajem kolonialnym z własnej woli, więc musimy się słuchać co ci niewykształceni komunistyczni durnie w unii wymyślają. KIEDY POLSKA ZNOWU BĘDZIE WOLNYM KRAJEM I ODZYSKA NIEPODLEGŁOŚĆ???
konio6 / 95.40.31.* / 2010-11-04 11:06
W jaki sposób mają zamiar to kontrolować ? Na stacjach diagnostycznych co przegląd czy policja będzie miała jakieś urządzenia ? W Polsce to chyba szybko nie wejdzie w życie bo kasy pewnie nie będzie he he. Zostanie jeździć najwyżej na modelach z 2016 roku :) Firmy motocyklowe będą sie starały napewno coś zrobić żeby flagowe maszyny mogły być nadal sprzedawane. Myślę że pójdą w tą stronę ze motocykle będa miały teraz zamiast 150 koni i 100NM, 100 KM i 200 NM i większe pojemności żeby osiągnąć takie wyniki. Ograniczeni to napewno jaki niemiec wymyślił bo u nich to wcześniej było, brak słów !
motoBartekk / 217.113.137.* / 2010-10-31 10:07
co za debil, wpadł na taki pomysł, powinno się zapląbować go w piwnicy, aż mu przejdą głupie myśli
Acris666 / 193.34.52.* / 2010-10-29 16:10
Kpina! Po prostu kpina! Zniszczy to 99% piękna motocykli i ich wolności. Harleye nie będą już miały nic wspólnego z hasłem, ze każdy jest inny. A kto będzie miał pieniądze dokręcać śrubkę w serwisie, bo inaczej się nie da.. hahaha. Brawo pomysłodawcy.. za głupotę!
gromit / 178.182.154.* / 2010-10-29 16:39
I bardzo dobrze! Scigacze tylko na tory wyścigowe, enduro i inne wynalazki pojadą w teren, choppery pojadą na zlot i tam będą lśnić a ulice zostaną dla samochodów i wreszcie przestanę się rozglądać jak idiota po dziesięć razy czy przypadkiem jakiś kamikadze gdzieś nie wyskoczył....

Instruktor nauki jazdy pyta kursantkę:

Proszę Pani na tym skrzyżowaniu ma Pani samochód jadący na wprost, z prawej pojazd uprzywilejowany na sygnale, po lewej jest ciężarówka. Kto ma pierwszeństwo przejazdu - pyta instruktor.

Jak to kto, odpowiada wzburzona kursantka! Oczywiście, że pierwszy przejedzie motocyklista!

Skąd wziął się Pani motocyklista? - pyta zdziwiony instruktor.

No jak to skąd? To Pan nie wie... - pyta jeszcze bardziej zdziwiona kursantka.

Przecież oni zawsze pojawiają się nie wiadomo skąd!!!

I niech ten dowcip będzie puentą, mojego wywodu na temat motocyklistów...
motocyklisa DS / 78.159.79.* / 2010-10-30 08:08
Dobrze to ująłeś ... że jesteś idiotą.
Bo przyjmując tą teorię za chwilę nie będziesz i ty miał czym jeździć bo zaplombują tobie auto i ograniczą jego moc do1 KM :)
bo tak bezpieczniej
fisz / 83.26.1.* / 2010-10-29 16:54
To Twój problem że rozglądasz się jak idiota.
Wystarczy nauczyć się jeździć.
konio6 / 95.40.31.* / 2010-11-04 13:03
Czepiasz się gościu motocyklistów, a takich gnojków którzy nam motocyklistom i innym uczestnikom ruchu drogowego i pieszym zagrażają to już nie bierzesz pod uwagę? Gamonie co dostali samochód od tatusie nie potrafią go uszanować, zasuwają jak debile ulicami najlepiej z 3 trójką kolegów w środku żeby było się przed kim popisać głupotą ! Przypadki skrajnej nieodpowiedzialności można mnożyć po jednej i drugiej stronie, zawsze się znajdą jakieś elementy, wyjątki. Sam odpowiedz sobie lepiej jak często sam przekraczasz prędkość i zachowujesz się niebezpiecznie, świętoszek się znalazł.

Najnowsze wpisy