Forum Polityka, aktualnościKraj

Unia każe nam rozebrać autostrady?

Unia każe nam rozebrać autostrady?

Money.pl / 2008-08-07 08:20
Komentarze do wiadomości: Unia każe nam rozebrać autostrady?.
Wyświetlaj:
Cala Prawda / 89.78.7.* / 2008-08-08 19:11
A co tuskomatolki; mysleliscie ze Eurokolchoz to Swiety Mikolaj???
georges / 83.14.224.* / 2008-08-07 18:36
po co nam autostrady jak nie będzie nas stać po nich jeżdzić. Ilu z nas zapłaci po 27 groszy za kilometr ? .dlaczego nikt nie mówi że mamy najdroższe autostrady na świecie . To wielkie oszustwo polskiego rządu , dlatego budowa autostrad tak wolno idzie ,bo wiedzą że mało kto będzie nimi jeżdził..
na pozostałych drogach specjalnie utrudniają ruch np. a-4 od krakowa na wschód i 7 - nawet w telewizji pieprzą że jest bezpieczna, bo prawie cała zamalowana i mnóstwo fotoradarów na niej.
Na wielu drogach można zrobić 3 pasy , tak jest np. w luksemburgu, a w polsce się nie da ,na to nie dała zgody generalna dyr. dróg i autostrad . Ta cała dyrekcja co to jest za twór ? państwo w państwie .
Wrogiem polskiego kierowcy nie jest unia tylko polski rząd i takie dyrekcje , gdzie siedzą na ciepłych posadkach i kombinują jak kierowcom utrudnić życie.
mkg / 2008-08-07 13:28 / Bywalec forum
Unia jak KC PZPR może wszystko i całe szczęście, że Irlandczycy powiedzieli nie dla Traktatu, który twórczo rozwija idee totalitaryzmu i ograniczonej suwerenności vide przemówienie Tow. Breżniewa po agresji na Czechosłwację w 1968r.
arch / 2008-08-07 12:54 / Tysiącznik na forum
A może Unia wskaże nam miejsce gdzie mamy robic kupę ?
St. / 77.253.201.* / 2008-08-07 10:15
Z Unijnej jest trudniej wyprowadzić kasę do kieszeni szwagra. Bardziej patrzą na ręce. Polscy urzędnicy są wszyscy tacy sami - muszą z czegoś żyć.
Pilsener / 2008-08-07 08:20 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Ja rozumiem, że polacy nie umieją lub nie mogą wybudować porządnych dróg za własne pieniądze - bo nie spodziewam się po takim narodzie zbyt wiele. Ale żeby nie umieć za cudze? To już moim zdaniem lekkie przegięcie - nawet diegowie za kasę z UE potrafili wybudować kilka tysięcy km autostrad, a polacy jak zwykle najgorsi.
jliber / 2008-08-07 09:46 / Tysiącznik na forum
Zobacz na Rumunię czy Bułgarię, UE musiała wycofać środki pomocowe. Polska ma szansę dołączyć do tego grona.
rmr / 89.25.159.* / 2008-08-07 09:01
No tak... Polaczkowie!! Te najgorsze nygusy, Ci kombinatorzy, Ci... Ci... kurde... przecież to ja jestem Polakiem. No ale przecież ode mnie nic nie zależy. Ja jestem jeden a ich jest 37 999 999. Więc dlaczego ONI nic nie robią? Niech ONI zaczną za mnie działać, coś robić. Co zmieni jak ja jeden nic nie będę robił, tylko wypisywał swoje mądrości na forum??

Pozdro dla Pilsenera - pewnie niepolaka... Dratuluję wzorowej polszczyzny!
Nikodem Dyzma / 83.17.250.* / 2008-08-07 10:57
No cóż - jesteśmy narodem zakompleksionym o niskim poczuciu własnej wartości.
Dlatego staramy się dowartościować na wszelkie sposoby , najczęściej kosztem innych.
Dlatego na tym forum trudno o rzeczowy dialog - na ogół walczy się na epitety i "argumenty emocjonalne".
Każdy chce udowodnić, że jest mądrzejszy, sprytniejszy od innych.
Winę za niepowodzenia trzeba koniecznie na kogoś zrzucić - a to złodzieje w rządzie, a to przeszkadzająca opozycja, wyimaginowany układ, komuchy, Żydzi, krwiożerczy kapitalista, głupi urzędnik, UE itd.
My nie ponosimy za nic odpowiedzialności - winni są oni.
Każdy uważa że nie wychodzi mu w życiu nie dlatego, że mu się nie chce tylko dlatego, że inni kradną a on jestem uczciwy i honorowy.
Najlepiej gdyby kolejny rząd coś dla mnie zrobił - oczywiście nieważne, że kosztem innych (bo to taka wybiurcza uczciwość i honor).
Więc w kolejnej kampani wyborczej wysłuchujemy bzdurnych obietnic i omamieni nadzieją głosujemy na polityków, którzy najlepiej łgają.
Potem na forum przekonujemy innych o wyższości partii X (i jej wodza) nad partią Y.

A recepta jest prosta - chcesz coś zmienić to zacznij od siebie !!!!
zby79 / 89.174.40.* / 2008-08-07 20:47
Trudno wymagać od Polaków, że wyjdą i wybudują autostradę. Co do złodziei w rządzie to cóż. Dlaczego umowa między AW a Polską była zmieniana 39 razy i zawsze na rzecz Autostrady Wielkopolskiej (właścicielem jest Kulczyk)? Spodziewałem się wielkiej wtopy z budową autostrad i chyba się nie myliłem.
Nikodem Dyzma / 83.17.250.* / 2008-08-07 10:59
Przepraszam za "wybiurcza" oczywiście miało być wybiórcza.

Najnowsze wpisy