Forum Forum inwestycyjneFundusze

UniAkcje Nowa Europa

UniAkcje Nowa Europa

yo / 83.11.179.* / 2007-07-25 23:46
Jakie sa Wasze opinie na temat tego funda?? Czy moze sluzyc jako dywersyfikant portfela??
Wyświetlaj:
cortez / 2007-07-26 19:51 / Bywalec forum
każdy fundusz może:)
według mnie można go polecić, uni to dobre towarzystwo, dobrze zarządzane, plusem jest parasol. Poza tym wg mnie wschodnia Europa to dynamicznie rozwijający się region, a więc dobry kierunek dla inwestycji:)
TaS / 2007-07-25 23:54 / Tysiącznik na forum
kazdy fundusz dodany do innego to juz dywersyfikacja :) bo sa dwa :)

a o tym konkretnym poczytasz WE WCZESNIEJSZYCH POSTACH... do cholery :)

warto najpierw sie porozgladac,a potem pytac :)
The new guy / 87.206.171.* / 2007-07-27 23:30
TaS ja wiem ze chcesz dobrze,ale! nie odstraszaj potencjalnych inwestorow nie strasz ich lokatami etc.. bo pozniej sie zastanawiaja i nie bedzie aktyw!!

P.S co do postow tego typu(jo) faktycznie lepiej poczytajcie to forum naprawde na nim duzo znajdziecie. Ja sam w inwestycjach mam 4k - typowy biedny polak(student) wiec sie nie martwie o jakies tam gigantyczne straty oszczednosci jak to sie boi nasz kolega ktory zainwestowal 150k i teraz poci stolek.
TaS / 2007-07-28 01:29 / Tysiącznik na forum
studenci to przyszlosc Narodu :)

a cztery kalfe to nie kapital, jak stracisz to w Londynie w miesiac odrobisz :D
ZARTUJE OCZYWISCIE... trza dbac o kazda zlotowke :)

a staly naplyw gotowki to jest od emerytow i rencistow - nawet w ingu ostatnio widzialem Pania w wieku "zaawansowanie emerytalnym" jak zakladala misia ;) ciekawe czy jej serce nie wysiadlo od tego czasu...

tacy inwestorzy sa dobrzy poki jest wzrost - pompuja kaske, pompuja mi (miedzy innymi) zyski... ale z drugiej strony moze zadzialac u nich instynkt stadny (choc bym sie nie spodziewal, w dodatku sa na to prawne zabezpieczenia - 10% umorzen max)...

poczekamy, pozyjemy, obaczymy :)
yo / 83.11.143.* / 2007-07-27 23:06
Tas nic madrego nie napisales niestety:))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy