Forum Forum prawneBankowe

Unicredito skorzysta na koalicyjnym zamieszaniu?

Unicredito skorzysta na koalicyjnym zamieszaniu?

Wyświetlaj:
a / 83.27.37.* / 2006-10-12 17:41
Uchwalą zmianę, następnego dnia BPH się podzieli, a następnego dnia uchwalą powrót do poprzedniej wersji.

Takie zmiany prawa na chwilkę dla wygody wodza i dobra narodu
arbuz / 80.50.241.* / 2006-10-12 16:46
I tak wygrają!! Jak zmiana prawa nie przejdzie, to Unicredito może wchłonąć cały BPH. Jak przejdzie otworzą się drogi do podziału banków i transferu aktywów za granicę dla wszystkich podmiotów zagranicznych. Chyba idiota projektował tą zmianę prawa! Tak s********** sprawę chyba tylko PIS potrafi!
rybka / 2006-10-12 16:21 / Tysiącznik na forum
Proszę o komentarze wszystkich, którzy w wypowiedziach na forum uważają, że tacy jak ja tylko się czepiają, a PiS w rzeczywistości robi wszystko, żeby NAPRAWIĆ POLSKĘ!
obserwator / 2006-10-12 16:35 / Tysiącznik na forum
rybka>> bardzo lubie czytać Twoje wpisy, malo jest kobiet twardych, ktorym blizej do zwierzęcia politycznego niz do garow w kuchni. Ale jeżeli jedno i drugie nie jest Tobie obce to pozazdrościć wybrańcowi, ma kobiete z charakterem i o kwiatach nigdy nie zapomni. Ja jestem wiecej sympatykiem PiS, ale jaki by ten swiat byl gdyby nie było innego zadania. Zatem rybko spierajmy sie pieknie, nie bede cierpiał jak zostane wytargany za uszy. życzę milego dnia. Ps. jestem też rybką ze znaku zodiaku.
rybka / 2006-10-12 16:48 / Tysiącznik na forum
Ja też jestem rybką zodiakalną, a pseudo jest bardzo stare, jeszcze z czasów......wojska :-)

Pozdrawiam
(on) rybka
Desstin / 2006-10-12 18:04 / Bywalec forum
Heh, aleś szefie skołował ludność na forum...;-) pozdrawiam
rybka / 2006-10-12 18:06 / Tysiącznik na forum
Obserwator to świeża krew - mógł nie wiedzieć :-)

Pozdro
czater / 2006-10-12 16:18 / Tysiącznik na forum
Ciekawe ile przekazali na kamapnie wyborcza Pis-u...

Najnowsze wpisy