Forum Polityka, aktualnościPolityka

Unijna armia - o co chodzi Kaczyńskim?

Unijna armia - o co chodzi Kaczyńskim?

Money.pl / 2006-11-07 08:40
Komentarze do wiadomości: Unijna armia - o co chodzi Kaczyńskim?.
Wyświetlaj:
Desstin / 2006-11-08 17:28 / Bywalec forum
Ale dalsza kompromitacja Polski w oczach świata idzie im świetnie.
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-11-07 22:14
Czytając ten i kilka poprzednich artykułów zauważyłem dziwną a nawet niepokojącą prawidłowość. Otóż coraz częściej zdaża się iż bracia bliźniacy zaprzeczają sobie nawzajem i to na łamach publikatorów. Gdybyż to byli jacyś bosowie byłych PGR zapewne nikt nie zwróciłby na to większej uwagi, ale to prezydent z premierem prawie 40 milionowego państwa i to prawie w środku Europy!
Moim zdaniem są to zachowania nieprofesjonalne, niesmaczne i nieetyczne a dodatkowo niesnaski między braćmi (bo na to wszystko wskazuje) narażają na śmieszność cały naród.
A może premier ma chrapkę na ......fotel prezydencki i stąd te dziwne zagrywki?
czater / 2006-11-07 11:08 / Tysiącznik na forum
Niedawno Kaczynski zaprzeczal publicznie jakoby w rozmowie z kanclerz Niemiec Panią Merkel mowil cokolwiek o powołaniu Armii Uniejnej a teraz co ? czyzby Pani Merkel czytała w jego myslach, dla mnie to kolejny przyklad jak potrafi bez zadnych obiekcji klamac w zywe oczy...
rybka / 2006-11-07 12:31 / Tysiącznik na forum
To że kłamią, to jeszcze nic! Mnie najbardziej rozbawił sam pomysł. Europa od wielu lat nosi się z zamiarem powołania własnych sił zbrojnych, głównie po to, aby nie być zależnym od dowództwa NATO (czytaj: USA). Nagle, ni z gruszki ni z pietruszki premier rządu IV RP proponuje Europie wspólne siły zbrojne pod dowództwem NATO!!!
No, ale śmiech śmiechem, a mówiąc poważnie, to ten człowiek wogóle nie orientuje się w tym, co się od kilkudziesięciu lat dzieje w Europie. Trochę zaczął się interesować, od kiedy przejął władzę, ale nie sposób nadrobić straconego czasu.
zapi / 2006-11-07 11:06 / Bywalec forum
no prosze, to kaczyńscy już w całej europie są spaleni
Sabre / 2006-11-07 08:40 / Tysiącznik na forum
„Czasem trzeba powiedzieć prawdę” – cytat z Jarosława K. Tylko że te czasem nie zdarza się często. Te zachowanie najbardziej pasuje do innego jego powiedzenia: „jestem politykiem i pokażę moje akty” – w tym wypadku akty błazeństwa.

Najnowsze wpisy