Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Unijna strategia pogoni za USA rozczarowuje

Unijna strategia pogoni za USA rozczarowuje

Trento / .* / 2004-11-04 22:29
Komentarze do wiadomości: Unijna strategia pogoni za USA rozczarowuje.
Wyświetlaj:
szwejk / .* / 2004-11-06 16:08
Niemoznośc nawiązania konkurencyjnego kontaktu z USA jest wynikiem bardzo wielu negatywnych uwarunkowań. Uwarunkowania te podlegają dalszemu negatywnemu wzmocnieniu.Są to przyczyny kyóte mozna okreslić jako stały wzrost represyjnego panowania poństwa nad obywatelem, oczywiście panowania w imie dobra tegoż obywatela, a w wielu krajach niewolnika.Druga kategoria to brak prespektyw rozwojowych.Np. zwolnienie z opodatkowania dochodów przeznaczonych na nowe inwedtycje, wskazywane przez rząd jako perspektywiczne w okresie np.5 lat.Oczywiście nie sa to jedyne, podstawowe przyczyny. Niemniej ich głębokie zagnieżdżenie w mentalności rządżących wskazuje na niemożnośc przekroczenia peryferyjnej roli UE.
ENDI / .* / 2004-11-07 19:30
YO! W NASZYM RZĄDZIE TYLKO SIĘ KRADNIE I OSZUKUJE SZARE SPOŁECZEŃSTWO. POLITYCY KRADNĄ, CZAS TO UKRÓCIĆ, CZAS ŻEBYŚMY WSZYSCY WZIĘLI SIĘ ZA NASZ WŁASNY LOS. CZAS ZAKOŃCZYĆ TEN PROCEDER JEDNEGO WIELKIEGO OSZUSTWA. PROPONUJE ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ PARTIE.... MOŻE TO BRZMI ŚMIESZNIE ALE CZAS DZIAŁAĆ... NIE LUBIE PATRZEĆ JAK MI ROZKRADAJĄ CHLEB. ODZWIERCIEDLENIEM POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA JEST SYTUACJA : KRADNIE KTOŚ MÓJ WŁASNY CHLEB A JA NA TO: CI ZŁODZIEJE SOBIE JAJA ROBIĄ NIEDŁUGO PRZYJDZIE PO SAMOCHÓD. - I TAK BĘDZIE. ZAINTERESOWANI NIECH PISZOM NA MAILA czasdzialac@vp.pl Jestem młody i mam ochotę dokopać tym złodziejom... to jest realne wystarczą chęci i trochę poświęcenia. Politycy patrzą na nas i się śmieją - kurcze dokopaliśmy im już na max a oni nadal jakoś żyjom. No to kradnijmy dalej a co nam szkodzi i tak nic nam nie zrobią.WIĘC PISZCIE, ZGŁASZAJCIE SIĘ. KAŻDY KOMENTARZ MILE WIDZIANY... !!! BRAK SPRZECIWU TO AKCEPTACJA - WIĘC 99% LUDZI AKCEPTUJE WYBRYKI NASZYCH POLITYKÓW !!!Pozdrawiam!!!ENDIczasdzialac@vp.pl
HUBO / .* / 2004-11-08 16:11
100 % się zgadzam. Nóż sie w kieszeni otwiera jak patrzę na te zakłamane ryje w telewizji,które wymyslają kolejne"udogodnienia"dla nas - szarych ludzi!!! Trzeba powiedzieć dosyć ! Dlaczego potrzebujemy p0ieniędzy Unijnych żeby wybudować chociaż kawałek drogi czy most ?!?! Co się dzieje z naszymi podatkami ? Gdzie są? - na wiejskiej !!!!
statysta / .* / 2004-11-05 09:31
Kochany Trento. Czy zdajesz sobie choć troszkę s prawę z tego, że w USA jest ca 290 mln ludności ?Więc cóż to za problem z tym 2,7 mln ?Podziel sobie drugie przez pierwsze, zanotuj i zapamiętaj.
Misiek / .* / 2004-11-05 08:32
Pietras ma recepte na każdy problem Uni Europejskiej - dlaczego nie jest jeszcze polskim premierem i nie korzystamy jeszcze z potęgi jego intelektu? :)
Trento / .* / 2004-11-04 22:29
Prosze pamietac i zanotowac, ze w USA w ostatnich latach stracilo 2,7 mln ludzi prace. Firmy przenosza produkcje /eksport miejsc pracy / do innych panstw.
artur / .* / 2004-11-08 12:21
To ile ludzi traci prace jest tylko jedna strona medalu. Druga strona to ile ja zdobywa, a jako ze jest to podobna liczba, to bezrobocie w stanach utrzymuje sie niezmiennie na poziomie ok 5%. Podawanie jednostronych nominalnych wartosci moze wprowadzac w blad sugerujac ze cos niedobrego sie dzieje w USA, podczas gdy 2,7 mln to ponizej 1% ludnosci w stanach. Czyli w ciagu ostatnich dwoch lat zmienilo prace (stracilo i zdobylo) ok 1% ludnosci USA - wielka mi rzecz :)

Najnowsze wpisy