Forum Polityka, aktualnościKraj

UOKiK nałożył milionową karę na Canal+ Cyfrowy

UOKiK nałożył milionową karę na Canal+ Cyfrowy

Wyświetlaj:
wtg / 2010-08-19 15:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To ma być niby kara? Dla kogo, bo napewno nie dla operatora. Przy podwyżce abonamentu 1 zł przy 3,6 mln abonentów nie tylko zapłacą tę śmieszną karę, ale jeszcze zarobią 2,6 mln złotych w pierwszym miesiącu. Tak wymierzona kara dotknie wyłącznie konsumentów, a nie operatora.
ABC-XXXL / 82.139.53.* / 2010-08-19 13:36
UOKiK to firma która współpracuje z operatorami. Zgłosiłem problem z Vectrą, to udostępnili rok temu moje dane Vectrze i do dzisiaj mamy z nimi problemy. W Polsce jest nowy system : KUP i SPI............. !!!!!!!!!!
unita / 80.50.238.* / 2010-08-19 14:20
Piszesz szczerą prawdę. Bo u nas klient, jest po prostu traktowany jak naiwny głupek. A biuro ochrony klienta,
ów osławiony, rzecznik konsumenta, w wielu przypadkach. mówi nam takie rzeczy.
No wie pana, jakość usługi, która panu wykonano, jest przez pana wymuszona na wykonawcy.
Bo wykonawca, chcąc wykonać ją, według pana wymuszonych zaleceń, musiał odstąpić od standardowych sposobów jej wykonania i przez to jakoś usługi jest niska. Tak pisze wykonawca i ja jestem zmuszony uznać jego racje.
Czasem, gdy ktoś daje mi do przeczytania taki tekst, to wydaje mi się że żyjemy w Ugandzie . Tam miałbym chociaż kałasznikowa i wymusił na tych draniach, uznania i dotrzymanie terminu reklamacji. A tak ,to ciągnie to przez rok lub i nawet dwa.

Najnowsze wpisy