Forum Polityka, aktualnościGospodarka

UOKiK ruszył na wojnę z Microsoftem

UOKiK ruszył na wojnę z Microsoftem

Money.pl / 2008-08-23 11:52
Komentarze do wiadomości: UOKiK ruszył na wojnę z Microsoftem.
Wyświetlaj:
RomanS / 77.252.18.* / 2008-08-28 09:43
To jeszcze nic - jak się uprę i nie będę korzystał ze sklepu "nie dla idiotów" dam radę kupić praktycznie dowolnego lapa bez Visty.
O wiele ciekawsze jest to, że organa państwowe są (skłonny jestem podejrzewać, że w pełni świadomie) lokalnymi komórkami marketingu na usługach Billa G. Celuje tutaj Ministerstwo Rolnictwa wraz z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji, które wszystkie arkusze kalkulacyjne i formularze dokumentów niezbędne dla kontaktów z nimi i ubiegania się o wszelkie dopłaty i refundacje sporządzają spod MS Office'a. Pliki te zwykle uzbrojone są w makrodefinicje, wydziwione formatowania oraz blokady dostępu, co uniemożliwia skorzystanie z nich przy użyciu np. Open Office'a. I w ten prosty sposób MILIONY ludzi zmuszane są do korzystania z osiągnięć Redmond. A ile potem powodu do płaczu że setki tysięcy z tych milionów korzystają z dzikich kopii...
ALZ / 77.253.158.* / 2008-08-28 06:11
Jak dla mnie Vista aktualnie jest do niczego, więc przy kupnie laptopa wolałbym wybór systemu, lub jego brak (linuksa można dostać tanio, lub pobrać z sieci darmową wersję).
robson_ek / 2008-08-24 18:04
taaa linux.. Pewnie nawet nie masz pojęcia co to słowo oznacza i co to za system.


Osobiście korzystam z obydwu systemów i coś na ten temat wiem. Kupiłem Laptopa z Widowsem (VISTA Home Basic) za którego musiałem zapłacić a z niego nie korzystam.

Uważam że karą powinien być zwrot każdej osobie która takiego Laptopa kupiła kosztów za system!!!
8 / 78.8.128.* / 2008-08-23 11:52
A jest jakas SENSOWNA (podkreslam) alternatywa poza Windowsem dla NORMALNEGO SZAREGO człowieka?
add2 / 90.156.29.* / 2008-08-23 12:03
oczywiscie LINUX

Najnowsze wpisy