Forum Polityka, aktualnościGospodarka

UOKiK wszczął postępowanie przeciwko TP SA

UOKiK wszczął postępowanie przeciwko TP SA

abonent / .* / 2003-07-28 21:34
Komentarze do wiadomości: UOKiK wszczął postępowanie przeciwko TP SA.
Wyświetlaj:
Ja / .* / 2003-10-15 10:17
Jak słysze TPSA to dostaje mdłości.Dziwie się a w zasaszie NIE że się i m na wszystko pozwala.Perfidni złodzieje i krętacze.ŻABOJADY DO DOMU.Balcerowcz musi odejśc.Lepper na Prezydenta!!!!!!!!.
internauta / .* / 2003-09-19 01:11
zachęcali zachęcali myślę o TP SA aby łączyć się poprzez modem z internetem ale nie wspomnieli ani jednym słowem że w sieci są nie bezpieczeństwa - dialery - dla osoby która chce poserfować po www i robi to po to by się nauczyć szukania informacji internecie jest to niezłą nauczką jak za godzinkę zapłaci cztery stówki nie mówiąc o tych co mogli by kupić sobie auto za wartość rachunku telefonicznego --->:) "a wszytko to bo łączy nas coraz więcej"
jolcia / .* / 2003-07-29 10:04
Zgadzam sie z przedmówcą. W książce dotyczącej kar pieniężnych w prawie antymonopolowym TP SA jest przykładem prawie każdego naruszenia. I co? (rzecz ma się podobnie z orlenem)
radkasp / .* / 2003-07-29 07:13
I tak nic z tego nie wyniknie, nawet jak nałożą na TP karę to będą się odwoływać. Nie słyszałem by zapłacili jakąkolwiek kiedykolwiek...
abonent / .* / 2003-07-28 21:34
Dlaczego TP za zablokowanie numeru rozpoczynającego się na 0-700 każe sobie płacić?
Rybak / .* / 2003-10-10 19:42
To ludzka rzecz- zarabiać!!!Tele Kulczyk WON

Najnowsze wpisy