Forum Polityka, aktualnościPolityka

Urbański pewniakiem przed wyborem prezesa TVP

Urbański pewniakiem przed wyborem prezesa TVP

Money.pl / 2007-04-03 11:01
Wyświetlaj:
Swoja własna / 88.220.66.* / 2008-04-25 16:38
Pewniak? Nie przebierający w środkach kryminalista. Płaci pan za bezprawie i krzywdy moralne, albo załatwię to bez pośredników. Oczekuję tylko do poniedziałku do 18,00.
Po pomyślnym rozwiązaniu problemu zajmę się swoimi sprawami i zniknę. I proszę zaprzestać tej "manipulacji na głosy". Nie weźmiecie mnie na psychikę. Za logiczna jestem. W najgorszym wypadku zafunduję sobie zatyczki do uszu. Aha. I proszę natychmiast zlecić wyłączenie odbiorników i oczywiście zapłacić za wymuszoną rolę.
weres / 83.12.134.* / 2007-04-03 15:50
Nie będziemy mieli problemów z TVP, jeśli uczynimy ją publiczną. Jeśli chcemy dalej utrzymywać mit o jej publiczności i państwowości, to dalej trzeba będzie zmuszać naród do płacenia za wyznaniowo-polityczno-komercyjną szczekaczkę. Popatrzcie jak wygląda "das Erste" lub ZDF w Niemczech; reklamy szczątkowe (18 - 20), żadnych nachalnych płatnych SMSów, telefonów 0700, TVShopów, a czysta informacja, która odzwierciedla nastroje społeczne i daje informacje rządzącym co maja robić, by wyborcy dalej ich popierali. U nas jest odwrotnie; śmieją się z nas, że rzadzi nami telewizor, a Polak trzymając pilota myśli, że jest odwrotnie. Żeby wiedzieć, że organizatorzy spodziewali się wiecej gości w czasie pielgrzymki B16 w Warszawie, trzeba było posłuchać ARD. Wczoraj słuchałem z jakim odnowionym żalem czytelnicy portali (onet, wp, interia) komentują wydarzenia z przed 2 lat. Zajrzałem i się zdziwiłem; totalna krytyka naszej wyznaniowości, której obrazu w tzw. "publicznej tv" nie widziałem. Czy nowy prezes będzie reprezentowł publikę? Nie, dalej będzie utrzymywał fikcję, jak za dobrych komunistycznych czasów. Popatrzcie! Za telewizję "n" płacę 26 złotych, a za tzw. "publiczną" 16 zł. Tu mam kupę programów, a tam 3, których nie oglądam. Czyż nie logicznym byłoby zakodowanie TVP i pobieranie dobrowolnych opłat, a nie zmuszanie mnie do łożenia na badziewną tV? JA NIE CHCĘ WAS OGŁĄDAĆ - ROZUMIECIE!!! Nie chcę wam płacić i was utrzymywać. Za te 17 złotych możecie się zakodować! Chce wolności w dostępie do mediów, jak wiekszość Polaków.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-04-03 13:17
A co to za problem, kto w ogóle ogląda TVP? O dziwo mohery wybierają TVN24. Może instyknktownie wiedzą co jest dla nich dobre? :-)
x-trade / 192.58.204.* / 2007-04-03 15:00
Zamiast wygłaszać bezpodstawne opinie - spójrz na dane. Mam nadzieję, że nie prowadzisz domu mediowego lubagencji reklamowej...
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-04-03 15:42
Do x-trade: wiesz... moher to człek pokrętny. PiSiory zawsze się szczycili tym, że część z nich jawnie w sądażu popierała PO a na głosowaniu PiS. Dlaczego? A bo ja wiem, konspiracja jakaś, skrytość? Na tej samej zasadzie oglądają TVN. Liczbami się tylko sugeruj... nie wierz im ślepo.
DRZAZGA / 83.8.230.* / 2007-04-03 11:01
urbański niech przyjmie m olejnik i tańczy z nia do "UPADŁEGO"-/RĘCE PRECZ OD TELEWIZJI PANIE A URBANSKI -/-BO POLACY CHCĄ TELEWIZJI POLSKIE I NORMALNEL-100RAZY B WILDSTEIN LEPSZY OD URBAŃSKIEGO!!!
A.T. / 83.18.191.* / 2007-04-03 12:00
Powiedz to bliźniakom.

A na poważnie, to telewizja polska powinna być prywatna. Wtedy nie byłoby w ogóle takich tematów i problemów z tym związanych.

Najnowsze wpisy