Forum Polityka, aktualnościGospodarka

URTiP: Nowy plan taryfowy TP SA jest za tani

URTiP: Nowy plan taryfowy TP SA jest za tani

rrrrr / .* / 2005-07-05 21:47
Komentarze do wiadomości: URTiP: Nowy plan taryfowy TP SA jest za tani.
Wyświetlaj:
ROMAN / .* / 2005-07-06 17:22
W dawnej:sowieckiej" Rosji w Moskwie wszystkie połączenia lokalne były za darmo, tak jest również na dzień dzisiejszy,czyli istnieje taka możliwość!
zm55 / .* / 2005-07-06 16:29
A może prokuratura zainteresuje się ile Graboś dostał od tele 2
Misza / .* / 2005-07-06 15:23
Rozmawiałem ostatnio z native speaker z USA - ona była zdziwiona, że za rozmowy lokalne w Polsce się płaci. U nich w każdym abonamencie rozmowy lokalne za darmo (tj. za koszt abonamentu)!! Więc niech nikt nie mówi o sprzedaży usługi poniżej kosztów - przecież Amerykanie na tym zarabiają.
??? / .* / 2005-07-06 09:22
Czyje dzieci, krewni, itp. itd. mają stanowiska w tele2?
Johnie W / .* / 2005-07-06 08:26
jesli tele2 i inni operatorzy faktycznie nie mogli by wprowadzic podobnej oferty z powodu ograniczen technicznych (w co nie do konca wierze) to rzeczywiscie oferta TP jest nieuczciwa ale nie moge uwierzyc urtip. niedorzeczna jest opinia ze cena jest dumpingowa; w takim ukladzie czesc planow taryfowych telefoni komorkowej powinna byc zakazana a telefonia komorkowa jest znacznie drozsza w obsludze...
Pero / .* / 2005-07-06 06:43
mnie ciekawi: ile do daibła tpsa zaproponowała? nic więcej, tylko proszę o parę liczb, bo jak kogoś oceniać bez podanych liczb? Np: ja zarabiam dużo, ale dużo dla mnie, to 1000 zł, a dla innego to jest suma, jaką niekiedy zapłaci za podcierania tyłka, więc proszę o podanie cyferek (ja tyle nie zarabiam - zarabiam 379zł - ale to pryszcz:))
Siotr / .* / 2005-07-05 23:46
Abonament za telefon niezależnie w jakim planie taryfowym jest i tak za drogi!! Płacimy 42 zł/brutto a nie mamy nic. To lepiej już kupić telefon komórkowy tak jest za 30 zł/brutto 80 darmowych minut. Telekomunikacja to zdzierusy i tyle niech dostosują ceny usług do zarobków.
janmali / .* / 2005-07-05 23:19
Ciekawe ile zapłacił im tele2Czy konkurencja polega na tym aby dodatkowo zarobił pośrednik
rrrrr / .* / 2005-07-05 21:47
ale syf ,co to jest ten urtip ,k***** ??mam towar i moge go sprzedac jak chce i hu... to kogo obchodzi za ile ,co za porąbany kraj !!!!jak zwykle najbiedniejsi dostają w dupe !!!!!!!!!
krzylek / .* / 2005-07-05 23:18
ciekawe jak bys spiewal gdyby to tobie wlazl na rynek monopolista z dumpingowymi cenami?! Nie wytrzymujesz i odpadasz a zadowolony monopol podnosi ceny i tak w koło Macieju. Szczęśliwy?
kuzi / .* / 2005-07-06 11:31
nizgadzm sie a jak działaja banki i inni jeżeli ma to być zdrowa konkurencja to dlaczego nie !
MAREK / .* / 2005-07-26 11:18
Tak prosto to nie jest. Porównanie z bankami jest bardzo kulawe. To juz predzej z PKP, bo: TP SA posiada linie telefoniczne i jest monopolista. Kazdy inny (tele2) jest wiec zalezny od TPSA, bo musi u niej dzierzawic linie. I dlatego URTiP musi kontrolowac monopoliste, aby konkurencja mimo to byla mozliwa. Przyznaje, stan sztuczny, ale to pozostalosc monopolu panstwa. Dokladnie tak samo jest w Niemczech, tam TELEKOM to tez pozostalosc po panstwowym monopoliscie i tam tez jesz odpowiedni urzad regulujacy (Reg TP, www.regtp.de). Dziekuje za uwage.
janmali / .* / 2005-07-05 23:21
Trzeba odróżnić popśrednika od konkurencji
just / .* / 2005-07-26 19:59
Coz.. prawda jest ze TP jest monopolista. Swoja pozycje zawdziecza moim zdaniem tylko i wylacznie przewadze technicznej. Trudno o wejscie na ten rynek konkurenta. Bariery wejscia nie do przebicia. Ktoś juz probowal?
wolk / 79.162.100.* / 2009-02-12 22:33
tak, ACN. i ma się dobrze.

Najnowsze wpisy