Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Urządzenia monitorujące do domu

Urządzenia monitorujące do domu

skomentuj
creativemoney / 2010-06-08 14:47
Słyszeliście o takim urządzeniu jak eyelog? Podobno może on służyć jako alternatywna forma monitoringu i na pewno tańsza forma monitoringu. Co o tym sądzicie? Tutaj info wyjaśniające czym to urządzenie naprawdę jest http://eyelog.pl/wstep.php Zastanawiam się właśnie nad kupnem monitoringu do domu i nie bardzo wiem na co się zdecydować a to wydaje się być bardzo fajne rozwiązanie. Wiem, że jak się monitoruje dom/mieszaknie to ubezpieczenie jest tańsze czy przy takim sposobie monitorowania będzie jeszcze tańsze, czy to coś zmienia?
Wyświetlaj:
Doki77 / 83.15.79.* / 2020-09-07 09:49
Wybrałem opcje http://www.eweko.pl/na-czym-polega-system-inteligentnego-domu/ bezpieczeństwo najwyższej klasy.
jeszczeniemilioner / 2010-06-11 12:01
Tańsza na pewno. Ale jednak do pilnowania całego domu i ogrodu to nie bardzo. Jednak potrzeba więcej kamer, by to wszystko przypilnować. Ale do monitoringu mieszkania taki eyelog na pewno się nadaje. Jeśli umieść by je gdzieś nad drzwiami lub na przeciwko drzwi to na pewno by się sprawdziło. Najlepsza opcja według mnie, to to, że urządzenie wysyła nam mms z filmikiem lub zdjęciem.
papierowka / 2010-06-08 15:28
Tak się składa, że ostatnio czytałam o tym urządzeniu zupełnie przypadkiem i też mnie zaintrygowało. bo produkt bardzo pomysłowo, a w sumie niewiele osób o nim słyszało. Muszę zapytać znajomego, który pracuje w ochronie co sądzi o tym urządzeniu, które za bardzo małe pieniądze czuwa nad naszą posesją. Jak dla mnie warte sprawdzenia, może ktoś ma większą wiedzę, niech się podzieli.
skomentuj

Najnowsze wpisy