Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

USA: Kolejny powód do przeceny

USA: Kolejny powód do przeceny

Money.pl / 2007-08-16 20:22
Komentarze do wiadomości: USA: Kolejny powód do przeceny.
Wyświetlaj:
zażenowany / 62.233.249.* / 2007-08-17 07:42
WSTYD.
Oj niedobrze, z takimi fachowcami to na pewno polegniemy. Jak można pomylić opór z wsparciem. "Siła podaży jest spora i indeksy przebijają coraz to nowe opory".
KOMPROMITACJA
marek 19-53 / 83.24.44.* / 2007-08-17 00:54
Liczba bezrobotnych w USA wzrosła o 7 tys - to rzeczywiście katastrofa na skalę światową.

Mogę tylko podziwiać taką dokładność statystyki. To wzrost o 0,0028% ludności.
Gazebo / 83.4.5.* / 2007-08-16 20:22
Fajnie, że ci nasi inwestorzy interesuja się tym wszystki co się dzieje w globalnej wiosce, a wiadaomo że USA postawiło w niej najwiekszy szłas, ale wydaje mi się, że jak zaczniemy mniej pisać o Stanach to mniej osob u nas będzie tak nerwowych i może uda się zatrzymac więcej osób przy fundszach, żeby znich nie wychodzili, to bedzie dobre dla nas wszytskich... Dotychczas jestem kilka tysiecy do tylu, tylko mój ostatni zakup - UniMax jak narazie wesoło się trzymal, ale wiem że nie będzie tak w nieskonczoość ...
MACIEK P / 213.241.46.* / 2007-08-16 21:23
Myślenie godne idealisty.Niestety,giełdy światowe to system naczyń połączonych,czy się to podoba,czy nie.Nawet giełda chińska, wyizolowana i zamknięta dla obcych inwestorów dołuje.Nabieranie wody w usta nic nie da,gdy USA grozi recesja..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy