Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

USA: Konsumenci mają więcej i wydają więcej

USA: Konsumenci mają więcej i wydają więcej

Wyświetlaj:
obserwator / 2007-02-02 07:59 / Tysiącznik na forum
Konsumenci w USA mają więcej i wydają więcej, ten tytuł nie budzi optymizmu, bo inne tytuły mówią, że ponad 65 procent amerykanów jest otyłych , zatem amerykanie sa narodem żyjącym sobie wygodnie i w dobrobycie. Czy to jest zasługa samych amerykanów, mam wątpliwości. Człowiek otyły myśli ociężale, porusza sie majestatycznie jakby kij połknął, ogląda wszystko jak leci w kilku telewizorach i jeździ na taniej benzynie a przeciez wiadomo że w ameryce benzyny brak i trzeba ją sprowadzać. Benzyny za to dużo jest w IRAKU i IRANIE - zadbano by ja mieć dla siebie, ale czy rodzimi mieszkańcy IRAKU korzystaja z narodowego bogactwa, po wielokroć nie, prawie wszystko im zbombardowano, wsród ludności kotłuje się wszystko na wszystkich poziomach, o przyjaźni miedzy narodami mozna zapomnieć jeżeli sprzętu i wojska wysyła sie pospiesznie duzo za duzo, nie po to żeby szukać złota na pustyni, wojsko to machina wojenna stworzona po to by zabijać i to robi z przyjemnościa.ONZ wydając swoje decyzje stracila na wiarygodności, sam słyszałem jak kłamano uzasadniając napaść na IRAK w poszukiwaniu broni zakazanych. Wszyscy świadkowie zostali usunięci , tym samym zabito historie aby nikt nie dowiedzial sie jak manipulowano tymi narodami . Szkoda bo zbrodnia nie ukarana , rodzić będzie następne zbrodnie a los właścicieli świata ,zdecyduje bo i teraz decyduje, kto ma żyć a kto ma umierać.
. / 2007-02-01 17:25 / ................
Uprzejmie informuje,ze wlasnie maja o kilkanascie aut mniej,bo juz sa one w Polsce,w tym jedno moje prywatne.
Gdyby ktos chcial auto z USA z gwarancja i dostawa pod dom,w super cenie,to zapraszam.
Xfan / 158.75.228.* / 2007-02-02 08:48
Proszę o kontakt w sprawie aut z USA.
piteq / 80.50.233.* / 2007-02-01 19:05
a jak sie z topba skontaktowac?:)
. / 2007-02-02 06:05 / ................
podaj swoj adres mailowy,posle telefon do mojego importera
/przy dowolnym moim wpisie,czytam wszystko/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy