Forum Polityka, aktualnościŚwiat

USA: Obama w sondażach prowadzi z McCainem

USA: Obama w sondażach prowadzi z McCainem

skomentuj
Wyświetlaj:
studentMIM / 2008-06-25 23:22 / Tysiącznik na forum
no i znowu wygra lewica:(
maxymili / 2008-09-09 11:24 / Tysiącznik na forum
Sądząc po wydatku 100000000000 dolarów na ratowanie prywatnych przedsiębiorstw finansowych przez Busha to akurat lewicą nazwał bym jego. Doprowadzając swą naiwną i krótkowzroczną polityką do tej konieczności załamał moją wiarę w republikanów jako gwarantów rozwoju gospodarczego. Utratą szacunku dla USA zapracował natomiast Bush na utratę mojego zaufania do republikanów jako gwarantów światowego bezpieczeństwa.
Obama będzie lepszy bo jest po prostu mądrzejszy, co może się nie podobać niektórym, że czarnoskóry Amerykanin może być mądrzejszy, ale to nie podważa w żaden sposób faktów. Przewiduje lepiej przyszłość, szybciej reaguje i ma mniejszy negatywny oddźwięk wśród sojuszników i wrogów USA.
studentMIM / 2008-09-09 12:27 / Tysiącznik na forum
Poczytaj o biografii Obamy. Wraz z "osobą, która znacząco wpłynęła na jego poglądy", a dziwnym trafem była szpiegiem rosyjskim
maxymili / 2008-09-09 13:54 / Tysiącznik na forum
"znacząco wpłynęła", "była szpiegiem Rosyjskim"... a dowody, linki do wiarygodnych źródeł tych "informacji"??
Maniacy republikanizmu obrzucają błotem Obamę a on i tak nie staje się ani trochę ciemniejszy z tego powodu.
Piszą, że jest muzułmaninem co źle się kojarzy z uwagi na wojnę z terroryzmem talibów powołujących się na religię. Tak na prawdę jest chrześcijaninem, protestantem jak większość Amerykanów, kandydat na wiceprezydenta katolika, białego z piękną kartą bohatera.
A w Polce pachołki trzeciej wody po republikańskim piwie dalej nie oszczędzają prawdy i leją złośliwe komentarze. Nic więc dziwnego, że do nas Obama nie przyjeżdża z wizytą w pierwszej kolejności. A szkoda, bo On będzie prezydentem a nie McCain.
studentMIM / 2008-09-09 15:19 / Tysiącznik na forum
http://www.rp.pl/artykul/155001_Barwy_Obamy.html
skomentuj

Najnowsze wpisy