Forum Polityka, aktualnościŚwiat

USA: Rekordowy deficyt budżetu federalnego

USA: Rekordowy deficyt budżetu federalnego

skomentuj
Wyświetlaj:
TWARDY56 / 2009-10-17 09:00 / Bywalec forum
bomba deficytu tyka zmiecie globalizacje skonczą się rządy aferaliberałów wiek 21 to będzie klęska ekonomiczna i ekologiczna
Pilsener / 2009-10-17 12:39 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Typowe dla polaków - nie wiedzą co to liberalizm, efekt propagandy starych komuchów straszących ludzi liberalizmem. Od kiedy ingerencja rządu w gospodarkę czy polityka pobudzania na kredyt jest liberalizmem? Zamiast słuchać polityków weź jakiś leksykon pojęć. Typowe dla socjalistów - jak kryzys to wina liberałów i wolnego rynku, jak ożywienie to zasługa polityków. Nie chcecie klęski ekonomicznej to odsuńcie polityków od gospodarki.
DOZ / 2009-10-17 14:57 / Ciemno widzę
Gadasz jak jakiś sekciarz, @Pilsener...
Wystarczy wprowadzić liberalizm i wszyscy na świecie będą szczęśliwi. Na pewno! A jak ktoś nie będzie, to sam będzie sobie winien, albo winni będą komuniści - jak dobrze idzie, to Bogu niech będą dzięki, a jak źle to diabeł winny.
Kto nie podziela Twojej wiary jest typowym niedoinformowanym i zmanipulowanym polakiem. Powinien poczytać jakiś bliżej nieokreślony leksykon i po problemie - jak w Amwayu - tam odpowiedzią na wszelkie niepowodzenia jest kaseta motywująca. Sęk w tym, że leksykony i kasety to jedno, a życie i realia społeczno-ekonomiczne to drugie. Nie ma cudownych lekarstw na wszystko, jeżeli chcesz w nie wierzyć - Twoja sprawa, ale wiedz, że z boku wszyscy fanatycy wyglądają identycznie - liberałowie, komuniści, ekolodzy, sekciarze i co tam jeszcze chcesz.
Pilsener / 2009-10-18 15:16 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Nie muszą wszyscy być szczęśliwi lecz Ci, co na to zasłużyli swoją wiedzą, pracą, uczciwością i doświadczeniem, mi to odpowiada - należę do grona osób ambitnych i przedsiębiorczych, muszę się bronić przed terrorem związkowych pasożytów, którzy już w czasach prehistorycznych protestowali przeciwko zastąpieniu dzidy oszczepem i hamowali rozwój całych kultur.

Dziwne, że to Ci sami ludzie protestują przeciwko hipermarketom i inwestycjom zagranicznym w polsce - im mniej pracodawców, tym bezrobocie wyższe a pensje niższe, to oczywiste, ale przetłumacz to polakom wychowanym w duchu kato-komuny.
koment22 / 80.239.242.* / 2009-10-17 09:57
A co to ma wspólnego z liberałami?
Tak działa polityka - wybieramy ludzi, którzy nic poza polityką nie osiągnęłi, tylko ładnie mówią. Żeby wygrać kolejne wybory rozdają emerytury, renty, dopłaty, podwyżki i zadłużają nas wszystkich. Ważne, żeby utrzymać się przy władzy, pienądzach i przywilejach.
Liberłów w Polce akurat nik tnie wybiera, bo prawdziwy liberał natychmiast zlikwidowałby wszelkie wydatki państwa a tymczasem obywatele wolą niewiele robić i dostawać pinądze zabrane tym, którym chce się coś robić.
hipoteza / 79.184.29.* / 2009-10-19 13:40
... ot i wszystko !
skomentuj

Najnowsze wpisy