Forum Polityka, aktualnościŚwiat

USA: Rynek motoryzacyjny czeka rewolucja

USA: Rynek motoryzacyjny czeka rewolucja

Money.pl / 2008-10-14 19:25
Komentarze do wiadomości: USA: Rynek motoryzacyjny czeka rewolucja.
Wyświetlaj:
Komentator wydarzeń / 83.25.206.* / 2008-10-14 19:25
Amerykańskie "samochody" to najgorszy chłam i złom na rynku. Dobrze że wkrótce już ich nie będzie :-)
CADILLAC 99 / 166.217.128.* / 2009-02-21 03:34
jezdziles kedys baranie amerykanskim samochodem ?? pewnie nie wiec nie p****** ja mam jednego i jezdzi nie gorzej niz japonski i niemam z nim problemow . a co do WV to zeczywiscie niema sie czym szczycic... te samochody gorzej sie psuja niz amerykanski ford czy gm ...WSTYD !
zdzisiek pietruszka / 87.207.209.* / 2008-10-14 21:16
taaak, pewnie. Niemieckie sa 'da best'. Np.
a) Merol klasy E, ktory ma problemy z ruda...
b) WV Sharan, ktory jest tak niezawodny, ze zamyka listy bezawaryjnosci, Golf V, ktorego zawieszenie u nas szawankuje podobnie, jak w Lagunie...
c) Opel, ktorego tez kocha ruda, wespol z niezawodnoscia Astry...
Normalnie bajka.
Jakby u nas byly samochody w tej cenie, co w US, to inaczej bys mowil, 'szpecyjaliszto'
Komentator wydarzeń / 83.25.206.* / 2008-10-14 21:22
ad. a) i b) Amerykańskie "auta" mają o wiele większe problemy. Zresztą rynek najlepiej je ocenia. Nikt ich nie chce już kupować ani w USA ani w Europie, stąd takie straty firm amerykańskich. A samochody niemieckie i japońskie idą jak świeże bułeczki.

ad.c ) Opel to marka amerykańska (GM). I zgadzam się. jest słaba.

Auta sprzedwane w USA to zupełnie co innego, niż sprzedawane w Europie. np. Audi europejskie i Audi amerykańskie to niemal dwa różne samochody. Na amerykański rynek robią tandetę i dlatego są tanie.
axxel / 83.143.213.* / 2008-10-15 15:36
Komentatorze .. nie posunołes sie, w swojej roposcie tak daleko jak zdzisiek pietruszka .. nie nazwałes go "szpecyjaliszto" .. ładnie to z twojej strony i świadczy o jakiejś klasie .. :)

Najnowsze wpisy