Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

USA: Tydzień rozpoczyna się dobrze

USA: Tydzień rozpoczyna się dobrze

skomentuj
Wyświetlaj:
teoretyk-praktyk / 2007-04-16 18:15 / portfel / Toddler giełdowy
Tylko na razie w Polsce może być mały kryzys rządowy. Zatem jak go uwzględnić i dobre dane z usa to można spodziewać się w tym lub przyszłym tygodniu silnijeszej korekty na nawet na 3380 (ze względów politycznych) na WIG20. Giełda zawsze źle reaguje na kryzysy rządowe zwłaszcza, że koalicja może nie mieć większości sejmowej do przegłosowania ustaw gospodarczych. Później i tak będzie 3900 więc nie ma się czym przejmować.
. / 2007-04-17 06:13 / ................
kryzysy mamy non stop i nikt juz na to nie zwraca uwagi.Kolejny tez niczego nie zmieni,chyba ze oglosza wybory.Ale wtedy pobijemy wszystkie rekordy na zapas
rotux / 2007-04-16 17:59 / Uznany Gracz Giełdowy
kawałek wywiadu z prezesem Złomrexu:
"Co z zakupem części stalowej Stalexportu?
- W kwietniu podpiszemy wstępną umowę zakupu. "

całość:
http://www.wnp.pl/hutnictwo/22870_1_0_0.html
rezoon / 2007-04-16 17:45 / "Strategos"
ciekawe czy dobre wyniki spółek w USA zrównoważą jutrzejsze publikacje danych tzn. wsk. inflacji, ilość zezwoleń na budowy
mam nadzieję, że niczym nas jednak nie zaskoczą, a jeżeli już to tak jak dzisiaj in +
rezoon / 2007-04-16 17:35 / "Strategos"
HTL może się jutro dzwignie
szymon / 2007-04-16 17:12 / Uznany Gracz Giełdowy
Niezależna ocena sytuacji Spółki, sporządzonej przez Radę Nadzorczą dla Akcjonariuszy – zgodnie z zasadą nr 18 "Dobrych praktyk."


Rada Nadzorcza po analizie sprawozdania finansowego i wyników Spółki w roku 2006 oraz po zapoznaniu się z zamierzeniami na lata następne ocenia pozytywnie kierunki działań podjęte i realizowane przez Zarząd Spółki w 2006 roku, wyrażające się między innymi przez zwiększenie sprzedaży na rynku krajowym oraz znaczną redukcję zobowiązań Spółki. Rada Nadzorcza oceniła również pozytywnie sytuację finansową Spółki i jej perspektywy rozwoju.
Konsekwencją dokonanego zakupu pakietu większościowego akcji Zakładów Przemysłu Jedwabniczego "DOLWIS" S.A. z siedzibą w Leśnej było powstanie podmiotu o znaczącej pozycji na rynku tekstylno–odzieżowym w Polsce. Dzięki przejęciu Spółka zyskała silną pozycję oraz stworzyła ofertę konkurencyjną w stosunku do innych firm z branży na rynku. Spółka realizuje strategię umacniania swojej pozycji na rynku, wyrażająca się również w budowie własnych salonów sprzedaży. Rada Nadzorcza również pozytywnie odnosi się do planów Spółki, które obejmują działania związane z udziałem w prywatyzacji kapitałowej Przedsiębiorstwa Państwowego WARMIA z siedzibą w Kętrzynie.

ciekawe info..... jutro chyba bedzie powtorka z dzis:)
. / 2007-04-16 16:52 / ................
Ludzie:
Konsumenci podtrzymuja naped gospodarki......podczas gdy przemysl jest w odwrocie.

Wiec co/kto produkuje to co biora konsumenci i jaka gospodarke oni podtrzymuja,skoro przemysl jest w odwrocie.
Inaczej:zamierajacy przemysl produkuje coraz wiecej.
bardzo fajna kombinacja.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy