Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

USA: Uwaga na Azję

USA: Uwaga na Azję

Money.pl / 2007-04-19 18:11
Komentarze do wiadomości: USA: Uwaga na Azję.
Wyświetlaj:
zgadnij / 2007-04-19 19:00 / portfel
Czy juz czas na dluzsza przecene?
Bo cos mi mowi, ze tak...
. / 2007-04-19 18:11 / ................
Rynki sa moze wyczulone,ale nie fundusze.PKO/C.S. malych spolek rynku japonskiego beztrosko stracil juz ponad 24 % poczatkowej wartosci certyfikatu.REKORD indolencji i glupoty.
teraz jego sladem chce isc Pekao/pioneer.No ,bo skoro mozna zebrac kilkaset milionow od nieszczesnych frajerow,calkowicie bezkarnie,to czemu nie ???
Tylko gdzie jest dzielna KNF ???
czy dlatego milczy,ze PKO tez juz "odzyskane"????
Ryszard S. / 2007-05-12 11:43
PKO/CS to napewno najgorsze fundusze z jakim osobiście mam do czynienia. Reagują kulawo na giełdę. Proszę zobaczyć jak zgrabnie reagują fundusze FORTIS. Nawet przy dużych spadkach WIG 20 taniej a minimalnie a nawet potrafią zarobić.
Ryszard S. / 83.12.128.* / 2007-05-12 11:36
PKO/CS to napewno najgorsze fundusze z jakim osobiście mam do czynienia. Reagują kulawo na giełdę. Proszę zobaczyć jak zgrabnie reagują fundusze FORTIS. Nawet przy dużych spadkach WIG 20 taniej a minimalnie a nawet potrafią zarobić.
Doxon / 2007-04-19 18:11 / Tysiącznik na forum
Gościu chyba faktycznie za dużo naganiasz jak już w tytule przed tobą przestrzegają :))))))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy