Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

USA: Wszystko zgodnie z planem

USA: Wszystko zgodnie z planem

Money.pl / 2008-03-27 17:00
Komentarze do wiadomości: USA: Wszystko zgodnie z planem.
Wyświetlaj:
inwestor1975 / 2008-03-28 02:00 / Tysiącznik na forum
wareno fakt lepsza ale ile razy ?
warren buffet / 2008-03-28 07:21 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jakosciowo kghm nie ma porownania..... to polski zdrowy fundament
bollullos / 2008-03-28 00:45 / portfel / Uznany Muł Pancerny

2008-03-27 20:51:11 | *.*.*.* | modliszka [ "Tysiącznik na forum" ]
W Mi straszna roszada na stanowiskach - leca głowy.....
Może byc pasztet po 1q


nie wnosiłbym tego pasztetu... nagle przecież ludzie nie zwrócili kart kredytowych, nie przeniesli kredytów, nie zmienili banku...
może po prostu mocodawcy czyli BCP znaleźli na miejsce obecnego zarządu bardziej odpowiednie osoby, a te co są już się nachapały - kadra MIL to jedni z najlepiej zarabiających w PL, +odprawa...
N70 / 2008-03-28 00:29 / portfel / Forex trejder

ulica czeka na MSZ po 2,5 złotych...ja już pisałem
że po splicie 10:1...

Longu, tez kiedys mialem swoja perelke... ach co to mialo byc, po prostu cud miod i ciastko ze smietana....... to dla niej zlamalem swoja strategie, swoje zasady planu inwestycyjnego, nie zalozylem sl.... oczarowala mnie... ta milosc troche trwala... i zle sie dla mnie skonczyla ;((
od tego czasu baaardzo zmadrzalem, wrocilem na ziemie, powrocilem do strategii.... nie mam perelek, mam akcje, kontrakty itp i mam sie dobrze :) chlodna analiza, cierpliwosc, wytrwalosc i zelazna konsekwecja jest podstwa. Dostalem nauczke. Ale byla pozyteczna :) Tak wiec nie chce nic mowic, ale uwazaj na siebie, nie zycze ci tego co sam musialem przejsc :) Pozdr
bebe / 2008-03-28 01:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
;-))))))))))))).............N70....
warren buffet / 2008-03-28 00:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
brawo
EDiS / 2008-03-28 00:15 / Tysiącznik na forum
Jezeli ulica sprzedaje Getin, to należy dokupic jak najszybciej i najwięcej jak to możliwe. Natomiast wstrzymałbym sie z ocenianiem L. Czarneckiego na podstawie jakiejś wyrwanej z kontekstu wypowiedzi. Powiedziano, że "Po czynach ich poznacie".
kalot / 2008-03-28 00:20 / portfel / Tysiącznik na forum
wydaje mi się, że opinie na forum dot. tej postaci są niezasadne i nie znajdują podstaw w rzetelnej analizie
wychodzi tylko żal ludzi, że nie zarabiają przynajmniej 5% miesięcznie, a to błąd w ocenie spółek
warren buffet / 2008-03-28 00:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jesli o mnie piszesz to sie mylisz. mnie kasa nie interesuje bardziej jak honor. a czarnecki kase ma. honoru mu dzis ubylo jak stad do wisly.... czyli w ch uj
inwestor1975 / 2008-03-28 00:13 / Tysiącznik na forum
witam
dopiero zobaczyłem co sie działo na sesji
i co!!!
znowu poszła miedzianka po 101 ja wyjezdzałem była po 98 i troszke to myśle po 100 a nie po 101 a teraz widze ze miedz na rekord idzie ?
i czemu nie pomyslałem o rudym 102 zawsze to zet więcej:-)
ale 7 % a sesji do góry
mysle ze juro zdołują
tomtay / 2008-03-28 00:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ciekawe kiedy z nią zostaniesz,
nie, żebym Ci życzył - daleki jestem od tego,
ale ile razy można robić ten sam numer! :)
inwestor1975 / 2008-03-28 00:34 / Tysiącznik na forum
jak zostanę to dokupie taniej
a jak wiemy jedyna spółka płacąca dywidende dobrą
warren buffet / 2008-03-28 01:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
magna miala lepsza
Longterm / 2008-03-28 00:06 / Mostek Zwyciężymy!
Dobranoc, nie czekam jak się Japonia otworzy....bo po co?
N70 / 2008-03-28 00:13 / portfel / Forex trejder
dane za chwile beda
AT-Techno MATADOR / 2008-03-27 23:54 / Short term

2008-03-27 22:43:31 | *.*.*.* | bebe [ Tysiącznik na forum ]
TY.......- to jesteś TY.....- naprawdę.....?
można sobie tak ot tak nick wybrać ... ze
znanych ....no właśnie znanych z
nazwisk.....?????
forumowicze.....wyjasnijcie....kurde- bo nie
przeczytałam przykazań forum....?????!!!!
tzn......można sobie tak ...tak...bez
jakiejkolwiek odpowiedzialności...- zaczerpnąc z
ze znanych nazwisk. -
nick......?......kurde.....prawie
oniemiałam......kurde....mam już prawie dość
matrix-ów..........plisssssssss.......plissssssssss...
........

hehe!
Dość matrixów!?
bebe / 2008-03-28 00:05 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
na dzisiejszy dzień.................- dość matrixów.......- aleeeeeee....tylko dla mnie.....cha..ha..cha....- pozdro AT--i w kolorze.........
Longterm / 2008-03-27 23:49 / Mostek Zwyciężymy!
waren jak wkleiłeś w weekend to info o rzeźbie to mnie coś tchnęło na ten lcc...jedna sprawa że ziemia, developerka są na górce a raczej z niej już zjeżdzają a druga to bizantyjskie zapędy człowieka który jak wiele na to wskazuje stracił kontakt z rzeczywistością w której żyje...dzisiejsze stwierdzenie że będzie kupował akcje jest bardziej niż infantylne...nawet jak inwestor ma taki zamiar to przecież za nic w świecie się o tym nikomu nie mówi...podobnie jak Ty ja jestem w szoku i nie mogę w to uwierzyć...mówiłem że to pomnik za życia a nie firma nastawiona na zysk i wszystko na to wskazuje...jestem pełen podziwu co do getinu, który miałem i zarobiłem na nim ale też myślę że to końcówka...pozdrawiam
warren buffet / 2008-03-27 23:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
longu..... kurs rosnie. zarabiac mozna. LCC da zarobic w piz du.... ale jak pryncypal niczego nie zwali....
Longterm / 2008-03-28 00:05 / Mostek Zwyciężymy!
zarabiaj bo o to chodzi na giełdzie...na balonach się ludzie dorabiają a nie na fundamentach...jak się zacznie mówić że to super spółka z przyszłością to tnij...
z_brzeszczot / 2008-03-28 00:06 / Leszcz uliczny

jak się zacznie mówić że to super spółka z przyszłością to tnij...


zatem wywalać MSZ?:)
Longterm / 2008-03-28 00:11 / Mostek Zwyciężymy!
ulica czeka na MSZ po 2,5 złotych...ja już pisałem że po splicie 10:1...
warren buffet / 2008-03-28 00:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja tam czekam na 5 :)
z_brzeszczot / 2008-03-27 23:51 / Leszcz uliczny
LC: szrlatan albo geniusz
z_brzeszczot / 2008-03-27 23:38 / Leszcz uliczny
Dzisiejsze ruchy giełdowe brzeszczota:

Od pewnego czasu mocno obserwowałem łapy-klapy
A jednak udało im się dziś odjechać beze mnie:)
Zatem zanabyłem pewną ilość Lubej (ponownie), gdyż moim zdaniem coś się na niej kroi
Obrót dziś przynajmniej trzykrotnie większy niż zwykł bywać ostatnio...
... pocieszam się :)
kuzynx / 2008-03-27 23:46 / Tysiącznik na forum
klapy nie pokonaly 86zl. , wiec jeszcze nigdzie nie uciekly.
bollullos / 2008-03-27 23:27 / portfel / Uznany Muł Pancerny

_brzeszczot.....proszę.....- to nie forumowe
przykazania.....aleeee.....proszę.....nigdy nie wysmiewajmy
ułomności.......ułomności.......bynajmniej fizyczne.....PROSZĘ

a oglądałaś polskie ZOO w latach 90'
tam dopiero wyśmiewali
osoba publiczna to taki zawód, czy wyglądasz jak kartofel, masz pradziadka z Legionów Rzymskich, żona cię bije, czy jesteś łysa czy kulawa, wszystko wyciągną... a jak ktoś jest/chce być osobą publiczną, robi w mediach albo polityce, to podpisuje się obiema rękami że można się z jego jąkania śmiać.
bebe / 2008-03-28 00:14 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
mam na mysli.......tylko i wyłącznie ułomność fizyczną........a nie zachciewajki.....i PR..- i to taki mój styl ........widzenia człowieka.......- przykro mi ...jestem niedostowawcza pod tym względem.....
mogę?........NATURALNIE,........że MOGĘ.....i to mnie cieszy......!!!!!!!
szukam innych argumentów na BYCIE........- no cóż.....tak też bywa....-."........."
Longterm / 2008-03-27 23:31 / Mostek Zwyciężymy!
mi się podobało jak kiedyś za komuny UBecy wjechali na chatę do Michnika a on z prostytutką akurat współżył...oni mówią: "Pan pozwoli z nami" a on im na to: "Panowie po...po...po...zwólcie się przynajmniej dobrze wy...wy...wy...r u ch a ć"
Longterm / 2008-03-27 23:38 / Mostek Zwyciężymy!
historia oparta na faktach podobno...opowiadał to kiedyś w TV Stefan Meller zdaje się:)
Longterm / 2008-03-27 23:39 / Mostek Zwyciężymy!
ten z dzień dobry TVN a kiedyś redaktor Playboya
flavio25 / 2008-03-27 23:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Swego czasu pisalem ze szukam Trader VIC II
udalo sie dostac na allegro mocno wyczytana
ale nic nie szkodzi, duzo tekstow z jedynki
doskonale utrwala jak najbardziej sluszne poglady

Dobrej nocki
rotux / 2008-03-27 23:29 / Uznany Gracz Giełdowy
"Jedynka" dobra kniga.
Dobrej nocki :)
warren buffet / 2008-03-27 23:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dokupilem dzis ponaru
zredukowalem dzis o polowe LCC

Skład mojego portfela:

* Stalexport ( 2012 )
* LCC ( 2012 )
* Magna
* Ponar


* Fon PP (nienotowane)
* Elkop PP (nienotowane)

* PKO cS Fund. Akcji (PSO) (2012)

jestem dalej w******** złotym strzalem leszka czarneckiego. tak sie biznesow nie prowadzi. natomiast w firmie sie nic nie zmienilo od wczoraj.
tomtay / 2008-03-27 23:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a co ten Leszek narozrabiał?!

nic kurna nie wiem, dopiero wstałem i sie otrzepałem
po świetach! to były długie święta - następnych takich nie przeżyje ;))
warren buffet / 2008-03-27 23:34 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
PB poczytaj. jak kurs nie urosnie - bo przykro mi jest - to sam wywinduje.

takie puste przeslanie dzis leszek czarnecki dal inwestorom... ja bym nocy nie przespal. kasy mu nie trzeba, nazwisko beszta z blotem... szkoda.... nastepna lekcja. nie ufac nawet RZEKOMO najlepszym.

ps. panie leszku przepraszam jesli pan mial kaliber 44 z tylu glowy..... szczegolow nie znam
tomtay / 2008-03-27 23:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no wiesz ja sam parę złotych dołożyłem do tego,
zatem nie mam powodu pałać nadzwyczajną sympatią
do Leszka, ale primo nikt mi nie kazał nic kupować - sam chciałem,
a secundo to może i rzeczywiście chłop ma jakiś pomysł,
ale za cholere nie rozumiem jego intecji, bo postępuje dla mnie
na dzień dzisiejszy irracjonalnie ..
warren buffet / 2008-03-28 00:01 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Roman, Krzysztof Karkosik
Krzysztof Moska
Longterm / 2008-03-27 23:28 / Mostek Zwyciężymy!
a co było tym złotym strzałem? wywiad w PB? trochę się dziwie że aż tak Cie Leszek w jeden dzień zniechęcił do siebie...
new guy / 79.186.99.* / 2008-03-27 23:27
witam! mam pytanie do ciebie: czy to według ciebie już dno ponaru? chciałbym kupić dość dużo ich akcji i nie wiem czy już czy jeszcze spadnie trochę. W sumie wskażnik: cena do wartości księgowej bardzo atrakcyjny. Czy mógłbyś mi powiedzieć też czy można liczyć na jakieś zwiększenie ceny akcji w 2 połowie roku( chodzi mi o kupno tej amerykańskiej spółki) mimo wahań na gełdzie? Dzięki z góry za pomoc. Jestem dość świeżym inwestorem i dlatego pytam kogoś z doświadczeniem.
warren buffet / 2008-03-27 23:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja ci powiem tak. nie mam pojecia czy to jest dno. nie zalecam zlotych strzalow w ponara.... ale chyba tam sypacze sie wysypali... moze byc podjazd na 10% -15% ale rownie dobrze jutro moze byc spadek ponizej 4.....

ja bym nie ryzykowal. na czuja gram.
new guy / 79.186.99.* / 2008-03-27 23:40
dzięki za odp.!chce w nią zainwestować dłgoterminowo. Mogę jeszce spytać : na ile wyceniasz PONAR?
warren buffet / 2008-03-27 23:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
powiem tak. nie wglebialem sie w spolke. ale jest przy tej cenie niedowartosciowana. poczytaj forum parkietu, tam masz solidnie inwestycje wymeinione, w 2009 bedzie dopiero pelna wycena mozliwosci..... ale co na to rynek ? tego nikt nie wie
new guy / 79.186.99.* / 2008-03-27 23:50
OK! Dzięki
warren buffet / 2008-03-27 23:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
longu, respect za miedz... majstersztyk.... LCC dzis tez pokazalo.... ale leszek tez pokazal.... ale bezsilnosc....
Longterm / 2008-03-27 23:36 / Mostek Zwyciężymy!
o LCC wypowiadałem się już krytycznie w okresie światecznym...zaintrygowała mnie ta rzeźba szczególnie...czyżby poważniejszy problem natury osobistej?
warren buffet / 2008-03-27 23:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
LCC rosnie. ja zarabiam. ale dla mnie pieniadze nie sa najwazniejsze.... Leszek czarnecki dzis praktycznie i w teorii.... zrownal sie z R.K.K i K.M.
Longterm / 2008-03-27 22:59 / Mostek Zwyciężymy!
No i mamy newsa...prezes Bear sternsa sypnął wszystkim co miał po 10$ zaraz jak JPM podniósł ofertę...tam to są dopiero wałki...
kiepski / 2008-03-27 22:53 / portfel / Tysiącznik na forum
oponki dokupiłem
bmp dokupiłem
lcc - sprzedałem 90%
amica -bez ruchu
atm - bez ruchu
magma - leciutko wziałem
ponar -leciutko wziałem
ilość gotowki do akcji prawie sie nie zmieniła.. wiekszość akcje...:-).

któs coś działał na tych społkach?
Michał28 / 213.238.69.* / 2008-03-28 00:19
bmp to nie najlepszy pomysł spółka jest notowana w Niemczech i jest z brznży inwestuje i zarabia a to problem na dzień dzisiejszy.
bebe / 2008-03-27 23:18 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
no cóż......lcc trzymam.........- i spoko....
bmp.....- nie udało mi sie dokupić......- no cóż .......- też spoko.....
reszty z Twojego portfela......- nie mam
aleeeeee.....cholera mój portfel .......jest "bogaty" w spółki......- aleeeee z racji przerosłej strategii......./na ucho Ci powiem, że chyba za bardzo/......- niepotrzebnej chyba..... , ale to z racji mojego i tylko mojego punktu widzenia....- kiepski
warren buffet / 2008-03-27 23:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
podobało ci sie dzis wystapienie leslawa ?
bebe / 2008-03-28 00:40 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
odpisałam Ci .......aleeeeee............- nie widzę odpowiedzi na forum....- szkoda......- warrenie "polski"....
kiepski / 2008-03-27 23:29 / portfel / Tysiącznik na forum
tez mialem podobny bol za duzo spolek... teraz ograniczam do 6-7 maks.... nie da sie wiecej czuwac...
co do bmp ja dzisiaj dobierałem dalej i jak nie wyskoczy nagle to dalej bede dobieral...
znowu sie skusiłem na oponki.. dobrałem ( inwestycja długofalowa chyba ze wyskoczy na 35 zl..:-)
bebe / 2008-03-28 00:45 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kiepski.......chyba masz dobre "czucie".......- obserwuję.....i mixuję....pozdrawiam
flavio25 / 2008-03-27 22:59 / portfel / Tysiącznik na forum
chyba jestes hazardzista:)
w mojej ocenie (absolutnie nie bierz jej pod uwage)
wymieniles pare idealnych typow do antyportfela
flavio25 / 2008-03-27 23:17 / portfel / Tysiącznik na forum
moze napisze dlaczego
bmp spadkow konca nie widac
atm zaraz sie odbije od nisko zawieszonego sufitu
magma wiadomo
kiepski / 2008-03-27 23:25 / portfel / Tysiącznik na forum
oponeo - bo nie ma społki z lepsza dynamika przychodów...i zysków..+ kilka innych powodow
BMP -spienięzają inwestycje ale rynek tego nie widzi na razie..K2 internet itd..
ATM p- bardzo dobra strategia i realizowana... a moze przebije sufit:-) i tania jak na iT
amica - wyniki coraz lepsze choc szkodzi euro
magma -spekulacja moja
ponar -spekulacja moja..
lcc -wkurzył mnie art w pb i te hasła w nim zamieszczone... i mysle ze to tylko korekta..spadków i wroci nizej...
kiepski / 2008-03-27 23:01 / portfel / Tysiącznik na forum
jak różne mogą być opinie..... a ja myśle ze mam całkiem niezły z dynamicznymi spółkami i bardzo tanimi.. patrząc na dynamikę i perspektywy...
a co masz Ty jeśli to nie tajemnica?
flavio25 / 2008-03-27 23:11 / portfel / Tysiącznik na forum
szczerze nie mam nic
obserwuje
ktos cos powie o spolce analizuje
ostatnio ustawilem sie po PEKAO, CERSANIT, GTC
ale zrezygnowalem
choc wiem ze jesli wejde to ewentualnie strace naprawde grosze mimo to nie mam zaufania,
a jak cos spadalo to nie od razu poleci w kosmos i niekoniecznie odwrotnie
ale jak mowilem nie sluchaj mnie:)
kiepski / 2008-03-27 23:31 / portfel / Tysiącznik na forum
z tak duzych społke to chodzi mi po glowie PKO BP
do początku nowsze
1 2 3 4
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy