Forum Polityka, aktualnościKraj

Usługi telekomunikacyjne od domokrążcy

Usługi telekomunikacyjne od domokrążcy

Money.pl / 2006-10-17 15:51
Komentarze do wiadomości: Usługi telekomunikacyjne od domokrążcy.
Wyświetlaj:
gallanonim / 83.13.141.* / 2010-03-25 19:38
ACN TO TOTALNE DNO BZDURA JAKICH MAŁO TO PRAWIE JEST SEKTA
Dominik Wrzos / 83.27.158.* / 2010-09-20 17:22
sekta ? :) dobre ,sekty chociaż podatków nie płacą ,a tu trzeba płacić :)
Wojciech Piwowarczyk / 92.244.61.* / 2010-05-05 14:55
Jestem przedsiębiorcą i mam dużą firme i dużo problemów do rozwiązania ale tak prostego biznesu jak ACN nie spotkałem w swoim niekrótkim życiu. Marketing sieciowy jak każdy inny ale produkt rewelacyjny-usługi telekomunikacyjne oraz prąd i gaz z których korzysta kazdy tu piszący a NP na tym zarabiamy. Rewelacja! Ale ten biznes jest dla każdego ale nie dla wszystkich. Np.nie dla Ciebie, no bo kto będzie mi lał paliwo do mojego ferrari albo zmieniał mi opony jakby każdy działał w ACN?? Działam pół roku i powiem wam że ACN płaci i to dobrze płaci ale trzeba cos zrobić a bynajmniej dać troche pracy od siebie na początku, Jeżeli chodzi o Videotel to moja 64 letnia mama która nie zna sie na komputerach w swoim całym życiu nie dostała lepszego prezentu i teraz dzwoni do mojego 2.5 letniego syna mieszkającego w innej miejscowosci a syn podbiega do tel. i odbiera słuchawke rozmawiając i się widząc!!!! za jedyne 49zł brutto miesięcznie!!! Jeżeli ktos nie wierzy w ten rewelacyjny produkt to niech wyrzuci telewizor i ogląda mecze,filmy i boks przez radio.
Joanna Ostrosik / 87.206.21.* / 2010-07-23 18:21
Przedsiębiorca z dużą firmą i pracownik ACN? No nieźle, widać stać Pana było na opłatę za licencję, a później kupno videotelefonu Pana mamie, opłacenie abonamentu za połączenia i abonamentu internetowego... ach, jeszcze to samo dla Pana rodziny... dość wysoki koszt. Ale przecież Pan jest przedsiębiorcą, a takich w Polsce na pęczki, prawda? Przepraszam za rosnący sarkazm, ale przełożenie tego na życie przeciętnego Polaka wychodzi dość blado.
Dodatkowo sugerowanie, Panie Wojciechu, że osoba lejąca piwo lub paliwo do Pana samochodu, to ktoś z niższą pozycją społeczną jest poniżające dla Pana i używanie takich argumentów przetargowych sugeruje słabość Pana charakteru. Tylko Ci z pieniędzmi i 'porządną' pracą są coś warci dla Pana? Oczywiście, ja też mogę się mylić... ;)
misiek 69 / 188.146.243.* / 2010-09-20 22:41
nie jeden przedsiębiorca jest w Acn :). Widać osoby które już do czegoś doszły widzą tu duże możliwości . Ktoś kto ma firme wie, że aby zarabiać kasę to najpierw trzeba zainwestować czas i kasę .A większość tu piszących negatywnie chciałoby nic nie robić i zarobić. Moi drodzy tylko tym się różnią pozytywnie nastawieni do Acn od negatywów.
miś kolabor / 85.128.107.* / 2010-11-10 20:13
Mam troszkę inne wrażenie! Jeśli nie potrafisz nic robić to zostań radnym,posłem, przedstawicielem handlowym, domokrążcą...
Ja 1234321 / 83.26.128.* / 2010-05-05 20:52
Drogi kolego w ACN nie ma prądu i gazu !!! To mit mamiący ludzi.
Piotr Pacyga RVP / 95.41.62.* / 2010-05-15 23:20
Kolego zanim napiszesz posta to poczytaj. ACN działa w 21 krajach i my jako NP mozemy wszędzie tam pozyskiwac klientów. Kraje w których jest Enargia i Gaz min. w Niemczech i Holandi, nie mówiąc już o Kandzie.
http://www.myacn.eu/eu/nl_nl/acn_energy/index.jsp
annja / 83.24.73.* / 2013-02-20 00:42
W Niemczech nie ma prądu z ACN
Piotr Pacyga RVP / 77.115.119.* / 2010-04-20 22:38
Widze ze mamy kolejną osobę, która myślała że zarobi nic nie robiąc!! Widzisz ACN bardzo szybko weryfikuje takich ludzi ;-) To jest BIZNES a nie piaskownica!!
Paulina Lasota / 109.243.78.* / 2010-04-12 11:47
sam jesteś totalną bzdurą :) i jeśli chcesz się wypowiadać na temat firmy która zmienia ludzkie życie o 180 stopni to przynajmniej wykaż się odrobią odwagi i podpisz się imieniem i nazwiskiem. ACN to najprostszy biznes na świecie - wystarczy nam umiejętność czytania - ale być może ty takiej nie posiadasz i dlatego piszesz takie rzeczy, a jeśli porównujesz ACN do sekty to może najpierw dowiedz się na czym tak na prawdę polegają działania sekty. Pozdrawiam Paulina
nto / 85.89.172.* / 2010-06-24 23:43
Biznes buahahhahahah wieksze slowa niż ten chlam ... bylem dzis na tym waszym pseudo spotkaniu ,,, wytrzymalem 30 min i wyszedlem, szkoda mojego cennego czasu.
Pudel / 83.23.34.* / 2010-03-26 19:40
Jeżeli jesteś NP ACN i masz takie zdanie o tej firmie,to znaczy że nie dałeś sobie rady w tym bardzo prostym biznesie i teraz wieszasz psy ,bo okazałeś śię nieudolnym facetem.
Jeżeli naprawdę tak myślisz ,jak piszesz ,to jesteś DEBIL!!!!!
Wapniak/b/ / 87.207.158.* / 2010-03-21 09:33
Dziś nie sztuka w produkcji ale w jej sprzedaży. Przy ograniczonym popycie tym bardziej. Że przy okazji ktoś da się nabrać i kupi g... to jego problem i tyle.
Ps. Osobiście wyznaję zasadę, iż dobry towar reklamuje się sam i nie potrzebuję do tego usług naganiaczy. Sam go znajdę bez problemu! O ile jest naprawdę - dobry!
olios / 83.10.135.* / 2010-03-17 11:01
Apropo wideotelefonów - firma włożyła ogromnę pieniądze w jego stworzenie, jest to nowość wiec cena jest taka a nie inna, a poza tym można je porównać do telefonów komórkowych, które wchodziły kilkanaście lat temu i kosztowały wtedy tyle ile kosztowały, nie wspomnę już o tym jak wyglądały, więc za kilka lat w Polsce będą one juz na porządku dziennym i wiadomo cena tez spadnie.warto też wspomnieć, że zakup takiego wideotelefonu to ogromne cięcie kosztów (jeżli ktoś dużo dzwoni),bo nie wspomniałeś,że w abonamencie 49zł miesięcznie dzwoni się na WSZYSTKIE STACJONARNE ZA DARMO,a do ponad 40 krajów na świecie za jedyne 10gr (a w niedalekiej przyszłości też za darmo):).I jadąc z wideotelefonem za granicę np masz tą samą możliwość dzwonienia za wszystkie stacjonarne w polsce za darmo. A i Najłtwiej jest krytykować podając tyllko same wady a nic a nic nie wspominając o zaletach!!!;)
I dużo inteligentnych osób kupuje wideotelefony,więc tego typu uwagi najlepiej zostawić dla siebie-bo "każdy sądzi wdług siebie"!:)
pozdrawiam :)
yokee / 79.163.24.* / 2010-06-26 09:26
potrzebę posiadania takiego wideotelefonu można obalić w prosty sposób zadając 2 proste pytania:
1. Ile osób wśród znajomych ma wideotelefon, a ilu z nich komputer?
2. Ile osób w ogóle (np. w kraju, na świecie tez może być) ma wideotelefon, a ilu z nich ma komputer?

Wnioski nasuwają się same... że już nie wspomnę o kosztach. Spora większość ludzi ma w domach i firmach komputery z internetem co już pozwala na prowadzenie wideorozmów, a nawet wideokonferencji i nie muszą wydawać dodatkowych pieniędzy na sprzęt i abonamenty... Poza tym laptopa z internetem bezprzewodowym można zabrać wszędzie, a wideotelefon z acn uwiązany jest na kablu co go z miejsca dyskwalifikuje i zalicza do sprzętowych archaizmów, dziś liczy się mobilność... Ludzie, którzy się tak podniecają tym wideotelefonem to jacyś sadomasochiści, albo mają klapki na oczach i nie dostrzegają takich oczywistości... a sorry zapomniałem, przecież oni wszyscy wciskają ludziom ten bubel więc innych opinii od nich nie usłyszymy ;)
mortimer555 / 78.8.118.* / 2010-03-19 18:54
Masz już wyprany mózg? Nie potrafisz weryfikować informacji którymi cie karmią w ACN? To posłuchaj: Jest już na rynku i zaraz będzie masowo dostępne dla chętnych podobne ale lepsze urządzenie - videotelefon ASUS Videophone AiGuru SA1T, działający przez Skypa. Bezprzewodowy, z dotykowym ekranem, bez abonamentu, bez potrzeby używanie komputera - wystarczy dostęp do internetu. Teraz kosztuje ok. 250USD. To co oferuje ACN to jakaś paranoja - 600zł wideotelefon, 50 zł abonament, opłaty za połączenia z innymi sieciami droższe niż pakiety ze Skypa. Tylko idiota lub niezorientowany może się na cos takiego skusic.
Piotr Pacyga / 77.115.119.* / 2010-04-20 22:30
Kolego masz zupełnie "racje". Moje pytanie brzmi czy to że ASUS wprowadzi videotelefon to Ty na tym zarobisz??? Raczej nie. Subtelna róznica polega na tym, że ACN płaci każdemu NP % z wygenerowanych faktur za usługi z których kazdy codziennie korzysta!!
imelda / 89.229.69.* / 2010-04-19 21:41
Baranku, nie boży, kto ci powiedział, ze do tego potrzeba KOMPUTERA??? jESLI CHCESZ KORZYSTAĆ ZE skype'A TO JASNE, ZE MUSISZ MIEC KOMPUTER, BO INACZEJ DUPA BLADA. tU POTRZEBNE JEST TYLKO GNIAZDKO Z INTERNETEM, OD BYLE JAKIEGO PROVIDERA. pRĘDKOSC PRZESYŁU MOŻ EBYC NAWET 256-512 Kbit
yokee / 79.163.24.* / 2010-06-26 09:42
Jeśli do tego wideotelefonu potrzebne jest jeszcze łącze internetowe to już w ogóle kaplica... Skoro ktoś ma w domu internet to logicznym jest, że posiada komputer. Skoro posiada komputer to może dowolnie prowadzić z niego wideorozmowy z każdą osobą również posiadającą komputer, a takich jest o wiele wiele więcej niż abonentów acn.... i nie generują przy tym dodatkowych kosztów... Trzeba być bardzo naiwnym aby dać się nabrać na ten cały wideotelefon z acn. Poza tym acn w tej chwili nie ma w usługach internetu co dodatkowo komplikuje sytuacje, bo nieposiadających internetu zmusza do jego przyłączenia (u innego dostawcy niż acn), co generuje dodatkowy koszt. I niech mi ktoś teraz udowodni, że to się opłaca.
mortimer55x / 78.8.115.* / 2010-03-17 09:57
Policzmy troszeczkę. Załóżmy, że firma ACN ma w Polsce 1milion klientów. Każdy z nich wydzwania za 100zł miesięcznie. Agent ACN otrzymuje z tego 1% czyli 1 zł od klienta miesięcznie. Razem na całą Polske przypadałoby 1mln zł prowizji miesięcznie. Powiedzmy, że dobry agent zadowoli się średnim dochodem 5000zł na miesiąc. Wynika z tego, że takich osób będzie w Polsce 200. A co z resztą 999 800 osób? Reszta dała się wydoić z 1100zł wpisowego. A więc ACN nie sprzedaje usług, sprzedaje marzenia. A wielka kasa jest tylko z owych 1100zł , które trzeba wpłacić na początek. Dzieli się nia kilka osób.
Norbert Janeczek / 2010-06-04 00:26
Mortimer, Mortimer :). Fajny jesteś, nie ma co. To już taka choroba w Polsce, że ludzie wypowiadają się o rzeczach o których nie maja pojęcia, ale choć zabawnie jest. Śmiech to zdrowie jak mówią. Jak mniemam, Ciebie też ta choroba dopadła. Nie wiem, co Tobie doradzić., jak to leczyć. Przykro mi. Może przestań pisać. Nie masz KOMPLETNIE pojęcia o czym mówisz. Na prowizje rezydualne idzie prawie 30 %.
Piotr Pacyga RVP / 77.115.119.* / 2010-04-20 22:48
Mistrzostwo śwata w tych obliczeniach. Gratuluje!! Jest jeden problem!! Chyba nie byłeś do końca na spotkaniu bo nie maz bladego pojęcia o % w ZYSKACH REZYDUALNYCH z własnych klientów i z budowania GRUPY PRZEDSTAWICIELI. Naprawde ten post mnie ubawił. Sam bym tego nie wymyślił a jestem w ACN 2 lata i w 18 miesiecy zrobiłem pozycje RVP. RVP to jest skrót od Regional Vice President tak dla informacji bo pewnie o tym to już kompletnie nie wiesz!! Zamiast pisać po internecie bzdury odrób lepiej lekcje z matematyki bo dobrze Ci idzie ;-)
noru188 / 77.254.157.* / 2010-04-06 20:35
1100zl to franczyza, znajdz druga taka firme ktora daje Ci takie globalne mozliwosci?
Pudel / 83.23.128.* / 2010-03-19 18:23
Piszesz takie bzdury , że aż się chce rzygać,przecież ty nie masz najmniejszego pojęcia jak się zarabia w ACN,co to jest zysk rezydualny i jaki jest system premiowania.
Po prostu jesteś typowym niedouczonym niedowiarkiem, a przez matematykę nie ukończyłeś żadnej szkoły,a teraz próbujesz być elokwentny!!!!!!!!!!!!
mortimer55x / 78.8.118.* / 2010-03-19 18:47
Rzeczywiście, jestem totalnym nieukiem. W związku z tym mam prośbę. 19 marca 2007 roku sąd we Francji wydał wyrok przeciwko ACN za podawanie nieprawdziwych informacji o możliwych zarobkach, nr sprawy [wyroku] :0418490052. W zwiazku ze sprawą sądową ACN musiała ujawnić liczbę wszystkich swoich przedstawicieli w całej Europie i także we Francji. Z podziałem na poszczególne poziomy kwalifikacyjne. Mógłbym zacytować te dane, ale sądze, że taki geniusz jak ty z łatwością sam je znajdzie w internecie. Znajdzie , przetłumaczy i uświadomi sobie, że szanse na przyzwoity zarobek sa bliskie zeru. A więc powodzenia.
robician / 178.36.97.* / 2010-09-23 00:17
Nie uwierzysz - TPSA ma kilkadziesiąt wyroków sądowych, ERA, ORANGE, PLUS to samo. Nie wspominając już o MICROSOFT. Tak naprawdę każda firma, która zaczyna odnosić sukcesy na skalę globalną jest narażona na różnego rodzaju sprawy sądowe i krytykę. W porównaniu do innych firm, ACN posiada śladowe ilości tego typu spraw. Zresztą jak sam zauważyłeś, ACN ujawnił pewne dane zgodnie z wyrokiem sądu i sprawa zamknięta. Tak naprawdę to wszystkie komentarze w typ poście tylko świadczą o jednym - firma ta staje się coraz większa, odnosi coraz większe sukcesy i dlatego staje się obiektem tylu opinii negatywnych. Ale każda dynamicznie rozwijająca się firma przez to przechodzi. Weźmy np. APPLE i ich ostatni iPhone. Kto nie chciałby mieć 0,001% udziałów w tej firmie? Nawet pomimo tysięcy negatywnych komentarzy :)
misiek 69 / 188.146.243.* / 2010-09-20 22:52
tak i dlatego na ostatnim spotkaniu ogólnoeuropejskim było ok 6000 francuzów , a większość przyjechało bmw i audi :) Jeden z nich doszedł nawet do najwyższego stanowiska w dwa lata !-(na tym stanowisku nie zarabia się mniej niż 100000 euro-miesięcznie ) Gdyby wierzył w te bzdury wypisywane przez takich jak ty to pewnie by nie zaczął :)
Norbert Janeczek / 2010-06-04 00:34
O mój ulubieniec :). Brawo. Ciekawe, czy wczytywałeś się w tą sprawę tak jak w poprzednich przypadkach. Podrzucę Ci jeszcze jeden temat. Ucieszysz się. W Australii ACN został oskarżony przez kogoś o elementy piramidy finansowej. Niezłe prawda? :). Tu Ciebie jednak zmartwię :(. Sąd oczyścił jednak ACN. Ciekawe czy piszesz tak sobie, bo nie masz co robić, czy pracujesz dla jakiejś firmy. Może z branży telekomunikacyjnej, albo innej. To dość powszechnie stosowane przez różne firmy zabiegi. Trzymaj się ciepło :)
Pudel / 83.23.128.* / 2010-03-19 20:09
To było parę lat temu i dużo przepisów prawnych się uregulowało .
Nie wiem jakie ty miałeś tzw. bliskie spotkanie z ACN ,ale twój pesymizm jest chyba nieuzasadniony,bo wytłumacz innym ,dlaczego ja po dwóch miesiącach współpracy z ACN,w pierwszym m-cu dostałem zwrot wpłaconych 1100zł,a za drugi m-c wg tabeli premii wypłacono mi 1600zł i będzie tylko lepiej.
mortimer55x / 81.168.185.* / 2010-03-20 14:55
W takim razie gratulacje za osiągnięcie sukcesu. Ale czy informowałeś swoich klientów, że za podobną cenę mogą sobie kupić videotelefon ASUS Videophone AiGuru SA1T, działający przez Skypa, bezprzewodowy, z ekranem dotykowym. Bez abonamentu miesięcznego, bez podpisywania żadnych umów, z cenami połączeń niższymi niż w ACN? Wideotelefon ACN to śmieć w porównaniu z wyżej wymienionym. Podobno ACN ma zamiar wprowadzić także usługę sprzedaży energii elektrycznej i gazu. Ato sukces ACN na tym polu w USA: rok 2000 strata 1,6mlnUSD; rok 2001 strata 18,4 mln USD. Rok 2006 cały biznes energetyczny w USA sprzedany za 14mln USD. To się nazywa interes. Podziwiam tych, którzy nie dość że daja sobie wyprac mózgi, to jeszcze nie potrafią znaleźć szerszej informacji o firmie, w której zamierzają zarobic fortunę, o przepraszam: zamierzaja stracić troche kasy, jeszcze o tym nie wiedząc.
Norbert Janeczek / 2010-06-04 00:39
Mortimer :). Jesteś :). CZy wiesz, że inne wideotelefony są w cenie 8000-9000 zł? Chyba nie do końca wczytałeś się w cenniki. Połączenia na wszystkie telefony stacjonarne są za 0 zł. W większości Europy (rynki starsze niż Polska) na ponad 40 krajów też jest za 0 zł !!! :) Mówisz, że ASUS ma taniej? To zaprawdę ciekawe, ciekawe.
Pudel / 83.23.34.* / 2010-03-26 19:47
A co ty na to ,że zysk ACN w roku 2009 wyniósł ponad miliard euro??????
uczony / 94.40.17.* / 2010-07-20 00:09
zysk finansowy ACN wyniósł 1 mld euro dzięki wspaniałej piramidzie finansowej
dziewięć lat temu mój brat uczestniczył w piramidzie finansowej,te same chwyty psychologiczne,a te tetelofony to przeszłość pięć lat temu to może tak ,
erhabe / 193.93.91.* / 2010-03-09 23:25
udałem się ostatnio na takie spotkanie - nie wypowiadam się ze to nie działa, że to niemożliwie itp. - nie sprawdzałem ,nie wiem , ale firma w żaden sposób nie wzbudziła mojego zaufania, pani powiedziała że mam nic nikomu nie mówić o firmie.
Najbardziej jednak rozbroił mnie wideotelefon. Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi - osoba która się na niego zdecyduje musi
1 mieć stałe połączenie z internetem
2 płacić abonament 50 zł miesięcznie
3 kupić wspaniały wideofon za jedyne 650zł

i uwaga główna funkcja działa tylko wtedy gdy dzwonimy do kogoś kto ma taki sam wideotelefon z tej samej sieci:)
i powiedzcie mia jaki inteligentny czlowiek to kupi
Pudel / 83.9.96.* / 2010-03-10 18:13
Do erhabe.
Jeżeli nie zaliczasz się do ludzi inteligientnych ,twoja sprawa,obrażasz w ten sposób bardzo dużą ilość ludzi ,którzy zakupili wideotelefon i są bardzo zadowoleni.Po pierwsze internet nie jest problemem i każdy inteligentny człowiek go posiada.Po drugie, za abonament 50 zł można łączyć się z wszystkimi wideotelefonami na całym świecie i ludzie to wykorzystują ,bo jak wiesz Polacy rozjechali do różnych krajów,a zaletą tego urządzenia jest prostota obsługi i co najważniejsze w ramach tego abonamentu możesz dzwonić do wszystkich telefonów stacjonarnych w Polsce całkowicie za DARMO!!!.Po trzecie , jeżeli weżmie się pod uwagę wyposażenie i funkcje w nim zawarte,o których na pewno nic nie wiesz,nie jest to wysoka cena,Ja widziałem droższe tel. komórkowe.
Mając trabanta nie oceniaj kupującego mercedesa!!!
Pozdrowienia
Tomek.
Cael / 178.37.159.* / 2012-01-27 11:38
Pudel złamasie, właśnie obraziłeś moją matkę, która nie ma stałego dostępu do internetu a jednak uważam ją za osobę inteligentną. Poza tym Panowie Pudel,Norbert,Piotr i inni... robicie z siebie błaznów podejmując jakąkolwiek polemikę na temat-w/g Was-tej wspaniałej firmy. Obrażacie innych ludzi, opiniujecie o osobach, których nie znacie. Dlaczego ACN i ich produkty nie bronią się same? bo nie mają jak, bo są do dupy a ich zastosowanie wymaga nakładów finansowych na których ludzi nie stać. Nie mówcie o oszczędnościach bo ich nie ma. Firma nie wnosi żadnych rewolucji, oferowany videotelefon to zbędny wydatek-nie mały zresztą.
Wcześniej wspomniani Panowie pewnie już w swojej karierze unieszczęśliwili wiele osób, których to opłata 1100zł zasiliła kasy w/wspomnianych. Bo tak naprawdę właśnie o to tutaj chodzi, o kolejnych jeleni wpłacających tą niemałą (z dupy wziętą) opłatę. Nawet chcąc zostać ich klientem, nie widzę w ich usługach żadnych korzyści(wys.abonament i aparat)jak mam w takim razie przekonać swoich znajomych? oszukać ich?
yokee / 79.163.24.* / 2010-06-26 09:30
pisałem o tym już wcześniej ale się powtórzę:

potrzebę posiadania takiego wideotelefonu można obalić w prosty sposób zadając 2 proste pytania:
1. Ile osób wśród znajomych ma wideotelefon, a ilu z nich komputer?
2. Ile osób w ogóle (np. w kraju, na świecie tez może być) ma wideotelefon, a ilu z nich ma komputer?

Wnioski nasuwają się same... że już nie wspomnę o kosztach. Spora większość ludzi ma w domach i firmach komputery z internetem co już pozwala na prowadzenie wideorozmów, a nawet wideokonferencji i nie muszą wydawać dodatkowych pieniędzy na sprzęt i abonamenty... Poza tym laptopa z internetem bezprzewodowym można zabrać wszędzie, a wideotelefon z acn uwiązany jest na kablu co go z miejsca dyskwalifikuje i zalicza do sprzętowych archaizmów, dziś liczy się mobilność... Ludzie, którzy się tak podniecają tym wideotelefonem to jacyś sadomasochiści, albo mają klapki na oczach i nie dostrzegają takich oczywistości... a sorry zapomniałem, przecież oni wszyscy wciskają ludziom ten bubel więc innych opinii od nich nie usłyszymy ;)
yokee / 79.163.3.* / 2010-06-25 11:01
"Po pierwsze internet nie jest problemem i każdy inteligentny człowiek go posiada."

a to ciekawe... od kiedy inteligencja zależy od posiadania internetu?

"jeżeli weżmie się pod uwagę wyposażenie
i funkcje w nim zawarte"

masz na myśli możliwość przełączenia na tryb ramki cyfrowej? ;)
kate87 / 83.20.66.* / 2010-05-01 06:13
Kotku usiądź i sobie wreszcie wszystko przemyśl. Od początku byam przekonana, że firma jest bee. Oni dzwonią do mnie i pytają czy przyjade, no kurcze mam lepsze rzeyczy do roboty niż oglądanie prezentacji przez 3h i słuchanie ile to mogę zarobić a ten kto nie wie ile to 1/4% to proponuję posiedzieć i policzyć. Po pierwsze zmarnowali 3 godziny mojego ennego czasu po drugie chieli żebym wypisała osoby z którymi chcę sie podzielić cudowną wiadomością chyba oszaleli. Szanuję moich znajomych na tyle żeby nie udostępniac ich danych osobowych bo to po pierwsze elementum kultury po drugie jest to karalne.
niewrodzinie / 217.173.180.* / 2010-03-08 20:45
Czytając komentarze tak zażarcie broniące firmę ACN od razu przychodzi mi na myśl pewne radio prowadzone przez pewnego Ojca Dyrektora ,on tez zrobił ludziom wodę z mózgu i coś mi się wydaje że firma ta działa na podobnych zasadach,zaciemnienie prawdziwego obrazu rzeczywistości dla swoich partykularnych interesów,w taki właśnie sposób powstają Korporacje ,wydaje im się że wszystko mogą i nikt im nie podskoczy ! przez takie komentarze utwierdzacie ich w tym przekonaniu.
Pudel / 83.9.96.* / 2010-03-10 18:42
Do niewrodzinie
Sama twoja nazwa budzi we mnie obawy ,czy z tobą wszystko w porządku!!??
Jeżeli przedstawicielami ACN są prawnicy ,lekarze ,wykładowcy uniwesyteccy,policjanci,nauczyciele,biznesmeni,można by długo wymieniać,to musieli byśmy uznać że w naszym kochanym kraju są tylko osoby podatne na podporządkowanie się innym ,ale tak nie jest ,bo jak wiesz Polak zawsze był i będzie nieufny i leniwy,a tutaj trzeba zrozumieć ideę firmy i coś dać od siebie.
Naprawdę nie rozumiesz co to jest markieting sieciowy!!!!!
Pozdrowienia
Tomek.
Pudel / 79.184.252.* / 2010-02-22 22:14
Do elhant
Proszę , podaj mi definicję słowa piramidka?!
A jak już to zrobisz , to porównaj to z usługami ACN !!!
Nie myl produktów z usługami , bo do tej pory podałeś nazwy firm oferujących produkty.!!!
Coś tam wiesz o stanowiskach w ACN , ale nie masz pojęcia o systemie wynagrodzeń , chętnie ciebie uświadomię!!!
Co do stanowiska wiceprezesa , to jest nasz CEL , a jaki ty masz cel praca na etacie i niepewny ZUS , gratuluję !!!!
Pozdrowienia

Tomek
yantra / 2010-02-22 21:31
Jestem od niecalych trzech miesiecy w ACN , zawsze bylam negatywnie nastawiona do tego typu marketingu i nie w glowie mi wciskanie komus na sile czegos co tak naprwade moze sobie kupic w sklepie(choc znam osoby, ktorym to swietnie wychodzi i maja z tego pieniadze), ale kiedy zrozumialam jak mozna zarobic w firmie ACN i sama wyprobowalam jej uslugi stwierdzilam ze jest to bardzo etyczna firma,a plan marketingowy jest dopracowany w kazdym calu.Jezli ktos wchodzac do firmy mysli ze zlapal byka za rogi to sie grubo myli.W kazdej pracy zeby zarobic trzeba cos zrobic.Bedac niezaleznym predstawicielem firmy ACN otrzymujemy pelne wsparcie szkoleniowe, pomoc osob bardziej doswiadczonych,pozniej nasza praca polega na tym ze pomagamy innym zarobic, tak jak wczesniej ktos pomogl nam.

Ja podpisalam 15 umow klienckich na nasze uslugi na tym sie konczy moj plan do wykonania , juz zarabiam, odzyskalam wlpacona licencje,teraz pomagam innym zrobic to samo i z kazdym dniem utwierdzam jeszcze bardziej w przekonaniu, ze to byl swietny wybor.

Drazni mnie bardzo sam naglowek tego artykulu,poniewaz nie czuje sie abym byla jakims domokrazcom, bo poki co nie bylo sytuacji abym musiala kogos nachodzic.

Pozdrawiam!
Anna Miśko

Ps.Jesli jest osoba ktora ma zamiar sie wypowiadac jakkolwiek w tym temacie nie bedac nawet na 20minutowej prezentacji , to niech sie chociaz podpisze imieniem i nazwiskiem.
mortimer55x / 81.168.185.* / 2010-03-20 15:09
Do yantry. Podpisałas 15 umów abonenckich? To uważaj, dzień w którym twoi klienci zorientuja się, że na rynku jest videotelefon ASUS Videophone AiGuru SA1T, znacznie nowocześniejszy niż to co sprzedałaś, będzie twoim dniem żałoby. To co oferuje ACN można bez trudu kupić; bez żadnych umów - rozmowy przez internet podobnie jak w ACN darmowe a połączenia z innymi sieciami tańsze. Jacy to idioci kupują u ciebie dużo droższy i dużo gorszy produkt?
Piotr Pacyga RVP / 77.115.119.* / 2010-04-20 22:53
Chłopie co Ty tak z tym telefonem ASUS?????? Chyba Ci firma za to płaci ze tak o tym piszesz. Jak wprowadzi to ASUS to wtedy pogadamy!!! Spokojnie.
elhant / 188.33.180.* / 2010-02-22 19:53
Jeszcze jedna fajna piramidka!
Była już "korporacja DC MAX", Amway(może źle napisałem)-ze swoimi diamencikami,handel garnkami po drodze do Lichenia itp.
Nic na to nie poradzimy i nie można ludziom zabraniać się w to bawić!
Ale z uwagą należy prześledzić wykresy,które "menadżerowie"owych pseudofirm przedstawiają-to piramida!
Jeżeli chcesz nabijać ludzi w butelkę i ściągać kolejnych "TRENERÓW ZESPOŁÓW" lub "STARSZYCH TRENERÓW ZESPOŁÓW" to jesteś gotów do akcji!
Powodzenia!
Może wkrótce zostaniesz wiceprezesem regionu
Piotr Pacyga RVP / 77.115.119.* / 2010-04-20 23:02
Jestem ciekaw gdzie ty kolego pracujesz po zapewne własnej firmy nie prowadzisz a na 100% nie robisz MLM. Zanim będziesz coś pisał kolejnym razem o swoich doświadczeniach życiowych (jak pracujesz na etacie to właśnie pracujesz w piramidzie!!!. Prezes--Wizeprezes--Dyrektor--Zastępca Dyrektora--Menadżer--Kierownik--Zastępca Kierownika--i moze gdziesz tu jesteś właśnie TY. Problem tkwi w tym że NIGDY nie będziesz PREZESEM!!
Moja historia znana w ACN jest krótka. 10.03.2009 - podpisałem umowe byłem Trenerem Zespołu miesiac później byłem Starszym Trenerem Zespołu, 2 miesiace później byłem Starszym Kierownikiem Zespołu, po 7 miesiacach byłem Menadżerem Zespołu a po 18 miesiącach jestem Wiceprezesem Regionalnym. Nominacja w Kolonii 2009 http://www.youtube.com/watch?v=VevSgdch7CU Kolego a Ty gdzie jesteś??? Każdy kto przeczyta tego posta już sobie na Twój temat odpowiednio pomyśli!!
Piotr Pacyga RVP / 77.115.119.* / 2010-04-20 23:07
Poprawka daty zamiast 10.03.2009 ma być 10.03.2008 ;-)
Ziemowit Janaszek / 79.185.36.* / 2010-02-23 21:20
Jeżeli opinie jakiś "elhant" mają spowodować że ta szansa przejdzie wam koło nosa to gratulacje! Piszecie bzdury nie wiedząc nic o marketingu sieciowym. Nie ma lepszej i bardziej wiarygodnej firmy jak ACN!
Ziemowit Janaszek / 79.185.36.* / 2010-02-23 21:21
www.acnkielce.acnrep.com - tu znajdziecie konkretne informacje. Pozdrawiam
Pudel / 83.20.147.* / 2010-02-21 17:14
Do pawianek82
Po pierwsze , co ty chcesz przemyśleć na temat współpracy z ACN ?
Nikt nie podejmuje się współpracy , jeżeli nie przyjdzie na spotkanie z kimś co ma dużo wiedzy na ten temat,jeżeli pierwsze spotkanie dało za mało informacji robimy 2,3itd.
Dopiero wtedy ten ktoś podejmuje decyzję czy chce to robić lub nie.
Nic na siłę , to trzeba naprawdę dobrze zrozumieć , a najpiękniejsze jest to, że nie pracują u nas ludzie negatywnie nastawieni , ponieważ sami się eliminują na starcie , a pozostają nastawieni pozytywnie.
Podejrzewam , że nie zrozumiałeś o co chodzi z tymi karteczkami i , że tak naprawdę nie masz pojęcia o działalności ACN.
Najprościej by było jakbyś poszedł na takie lokalne spotkanie , wtedy rozjaśni ci się w głowie,WSPANIAŁA RADA!!!!!!!!!
Po drugie , zawsze się możesz ze mną skontaktować.
Pozdrowienia
Tomek.
pawianek82 / 2010-02-21 10:18
Do ostatniego komentarza robigdi. Jak miałem przemyśleć współpracę z ACN dopóki nie wie się nic o tym. Moim zdaniem działanie impulsywne było by wtedy, gdybym podpisał karteczkę. Teraz, po głębszym zastanowieniu uważam, że ACN to nic innego jak mała piramida, finansowana z licencji nowych członków. Jeśli w danej wiosce skończy się możliwość zdobywania nowych osób to łatwo się domyśleć, że skorzystali na tym ci na górze. A ci którzy dopiero wpłacili pieniądze na licencję muszą szukać. Tylko właśnie co jeśli nie będzie już z kim podpisać umowy w mojej okolicy? Proszę robigdi i innych na tym forum, odnoście się do faktów, a dyskusja będzie miała właściwy sens.
robigdi / 83.13.166.* / 2010-03-10 11:55
przestan rodzic dzieci :)
Jerzy 2 / 62.29.136.* / 2010-02-18 16:33
Jak to jest z tą opłatą 1100 zł ? Ja jeszcze nie wpłaciłem choć dostałem trochę materiałów ? Trochę zainwestowałem w ten interes ale idzie ciężko i chcę się z tego wycofać , jak to zrobić ?
robigdi / 77.113.179.* / 2010-02-19 10:33
Po prostu nie rob nic, a materiały przekaz swojemu liderowi , bo mogą mu sie przydac. Albo po prostu daj dzieciom do zabawy. Tak własnie działa firma inwestując juz w nas mimo tego ze godzimy sie, działamy impulsywnie i ostatecznie rezygnujemy. Ilu takich osób naciąga firmę na koszta, zamiast przemyslec swoją decyzję o współpracy. Pozdro
pawianek82 / 2010-02-12 14:03
Mnie się podobało to jak zaraz po prezentacji podsunięto mi małą karteczkę i długopis. Należało określić się na ów karteczce w jakieś grupie osób się znajdujesz.. Pierwsza to osoby, które nie są jeszcze pewne swojej decyzji wejścia do ACN, ale zostaną klientami tej firmy. Druga grupa to osoby które nie są do końca przekonane do ACN i chcą zaczerpnąć więcej informacji.Trzecia to osoby które są zainteresowane wejściem do ACN. Zabrakło tam grupy osób którym to wszystko całkowicie nie pasuje i nie chcą się tym zajmować. Podobnych manipulacji zaobserwowałem więcej. Gdy człowiek zacznie się nad tym wszystkim bardziej zastanawiać to dojdzie do prawidłowej decyzji. Współczuję tym którzy już tam są. Oby wasze błędy wzmocniły wasze życie w przyszłości.
Pudel / 83.23.180.* / 2010-02-14 14:46
Pierwszy raz slyszę o takim działaniu z tymi karteczkami , jak możesz to napisz gdzie tak robią.
Uważam , że się czepiasz spraw bardzo mało istotnych , ponieważ takie spotkanie ma na celu zapoznać przyszłych przedstawicieli lub klientów z szansą zarabiania lub oszczędzania pieniędzy i nie jest to może zły sposób aby człowiek , który boi publicznie się określić napisał to na kartce.
Nikt !!!! nie każe ludziom siedzieć na prezentacji do końca i jeżeli komuś coś nie pasuje to może wyjść , ale jeśli siedzieli do końca to chyba coś w tym jest????
Pudel / 83.23.10.* / 2010-02-07 18:46
DO KRISONTO .A co ty jesteś z urzędu skarbowego , zamiast się dopytywać wpłać i spróbuj wtedy wszystko będziesz wiedział.
Jedno tylko tobie powiem ,POKAŻ mi firmę która za 1100zł / które można szybko odzyskać/ da ci pełne wsparcie i możliwość zarabiania dużych pieniędzy.?
Zwracasz się do śmiałków , ale sam boisz się zostawić kontakt !!!
Pozdrawiam
Tomek
krisonto / 95.49.239.* / 2010-02-05 23:56
Tyle tutaj się pisze na temat ACN, i dobrych i złych opinii. Interesują mnie w tym momencie konkrety. Niech ktoś ze śmialków wpłacających te 1100 zł napisze mi teraz ile, i po jakim czasie tej fantastycznej działalności zarabia? (...)
robigdi / 89.230.41.* / 2010-02-10 19:21
Plan wynagrodzeń jest omawiany na sobotnich szkoleniach. zapraszam krisonto, wtedy bedziesz wiedział na ile Cie stac.
pippirrup / 83.26.55.* / 2010-03-03 16:17
Haha, właśnie, ciekawy jestem dlaczego tych kilku menedżerów zespołu, czy jak ich tam zwą w tej Waszej sekcie, którzy byli na prezentacji w Łodzi miało takie szmatławe garnitury, skoro aż tyyyyle można zarobić. Właśnie to, a nie jakieś zawiłe niuanse wzbudziło moją największą nieufność do tej firmy.
Pudel / 83.23.188.* / 2010-03-07 18:26
Do pippirrup , Ty jesteś typem człowieka , który ubiera się w najlepszych i najdroższych sklepach , ale żywisz się w śmietniku.
Żeby kogoś krytykować trzeba najpierw dać przykład , ale ty masz wszystko i na takie spotkania chodzisz tylko dla przyjemności , nie interesuje cię dodatkowa praca.
Całe szczęście takich osób jak ty u nas nie chcemy!!!!!!!!!!
Pozdrowienia
Tomek
eefsdfdsf / 77.254.195.* / 2011-08-17 16:15

Jedno tylko tobie powiem ,POKAŻ mi firmę która za 1100zł / które
można szybko odzyskać/ da ci pełne wsparcie i możliwość
zarabiania dużych pieniędzy.?


Komentarz jest zbędny ;D

Najnowsze wpisy