Forum Polityka, aktualnościKraj

Usługi telekomunikacyjne od domokrążcy

Usługi telekomunikacyjne od domokrążcy

Money.pl / 2006-10-17 15:51
Komentarze do wiadomości: Usługi telekomunikacyjne od domokrążcy.
Wyświetlaj:
Kamila26 / 213.227.72.* / 2007-01-20 21:14
No tak typowi Polacy. "Nikt nie bedzie na nich zarabial" :) A cholera jak pracujecie w tesco, szkole jezyka angielskiego, w sklepie, w hurtowni, w restauracji , pralni, salonie samochodowym itp . to nikt na Was nie zarabia ?
Na litość boską , szefa Was po to zatrudnia aby NA WAS zarabiać .

ps. nie jestem w ACN, ale szanuję firmy MLM
Lidia Grzelczyk / 83.6.90.* / 2007-04-18 15:30
Witam serdecznie
Bardzo podoba mi sie twoja wypowiedź jestem przedstawicielem firmy ACN Lidia Grzelczyk wiesz kazdy ma swoje zdanie na ten temat ja też słyszałam nie fajne wypowiedzi i slowa ale mnie to nie zraziło i robie to co robir dalej nie każdy to rozumie co my robimy i w tym jest problem.
Pozdrawiam serdecznie
Lidia Grzelczyk / 83.6.90.* / 2007-04-18 15:30
Witam serdecznie
Bardzo podoba mi sie twoja wypowiedź jestem przedstawicielem firmy ACN Lidia Grzelczyk wiesz kazdy ma swoje zdanie na ten temat ja też słyszałam nie fajne wypowiedzi i slowa ale mnie to nie zraziło i robie to co robir dalej nie każdy to rozumie co my robimy i w tym jest problem.
Pozdrawiam serdecznie
Licek / 212.75.102.* / 2007-01-14 17:07
Jeśli do mnie podejdą poszczuje ich największymi psami. Nie znoszę natarczywego dziadowania.
Wałbrzych / 83.3.11.* / 2009-06-12 14:26
Nikt do Pana (Licku) nie podejdzie, bo ACN nie stosuje akwizycji!!!
nanunana / 213.158.199.* / 2009-11-02 12:15

ACN nie stosuje
akwizycji!!!

Ciekawe! Akwizycja-NIE! Krążenie po domach-TAK!
Wielka różnica! Pewnie zaskrobią też do moich drzwi,bo chęć zysku,często przesłania godność!
adam21 / 62.29.137.* / 2006-10-19 09:50
Chyba jasne, że zarobi garstka, która właśnie teraz sama robi "cold marketing" Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu szanowni Państwo. Mam przykład z Norwegii ACN. Nie stosując "cold marketing" wypełznie się góra na TC. Być użytecznym durniem? Dziękuję. Nie będę nabijał kieszeni garstce cwaniaków. Dlatego tak się boją "cold marketingu" Home marketing jest bezbieczniejszy. Piramida ma wtedy wyrównany kształt, co sprzyja stabilnemu współfinansowaniu się przez Repsów. Szanse szybkiego rozwoju są wtedy ograniczone. Nigdy nie przekroczy się pewnego pułapu. A zyski jak napisano lecą na konta kilku osób. Gdyby pozwolić na "wolną amerykankę", łatwo by można było stracić pełną kontrolę nad stabilnym przepływem środków. Poza tym istniałoby zagrożenie, że Ktoś z zewnątrz kierownictwa, kto stworzyłby dużą sieć na meetingach, mógłby chcieć mieć coś do powiedzenia. Oczywiście potencjalnych Repsów karmi się bajkami o wielkich możliwościach, ale powiedzmy sobie szczerze - jest to nierealne. Wiem, bo w Norwegii doszedłem do TC. Z perspektywy czasu, stwierdzam, że dużo się jednak nauczyłem. Obecnie mam własną firmę leasingową. I mam ACN w...
klijent / 195.117.22.* / 2008-12-16 14:46
A ja jestem klientem ACN i bardzo sobie chwalę rachunki mam dużo niższe inic więcej mnie nie obchodzi.
peterpl / 149.254.224.* / 2009-11-23 20:51
Ja pracuje w ACN i polecam kazdemu bo mozliwosci sa ogromne.Malo tego ze dostaje pieniadze od sprzedanych telefonow to dostaje rowniez od tego ze moi klienci z nich korzystaja.To jeszcze nie koniec bo jestem na rynku UK i tutaj ACN jest troche bardziej rozwiniete takze klienci maja o wiele tansze taryfy i telefony niz w sklepie dlatego nie musze sie martwic ze klient bedzie mi dzwonil ze mu kit wcisnalem.Oni naprawde dzwonia i dzikuja bo za kazdym razem kiedy jest cos nie tak z telefonem ja dzwonie do biura serwisowego i wszystko jest zalatwiane bardzo szybko.Bylem w kilku MLM i to co dzieje sie w ACN przechodzi ludzkie pojecia dla tego dla ludzi ktorzy nie wierza w cuda cud nigdy nie nastapi.Dlatego nie wiem kto nie zarabia w ACN.Do tego trzeba miec naprawde talent ale jak ktos lubi tylko krytykowac i mowic zycie jest ciezkie to napewno mi sie nie uda lub ACN to jakis przekret to sie nie dziwie.Inteligentni ludzie jada na spotkanie zeby zobaczyc co to jest a nie krytykuja.Ludzie z innej branzy MLMu nie powinni krytykowac ACN bo my tego nie robimy.My zapraszamy ich do siebie i wiekszosc z nich zaczyna prace u nas.Ci co muwia o piramidach nie maja pojecia jaka ma sile przebicia Network Marketing.Pozdrawiam
Tadeusz ANDRZEJEWSKI / 83.31.248.* / 2007-01-14 16:09
Wszystkie wypowiedzi są ciekawe.
Niektóre bazują się na dobrej znajomości FAKTÓW, inne na pobieżnej, a jeszcze inne tylko i wyłącznie na domniemaniach.
I tak już zawsze jest.
Jaki by nie był omawiany temat;
są ludzie, którzy wypowiadają się mądrze na tematy, które znają,
są ludzie, którzy nie potrafią się wypowiedzieć na jakiś temat, mimo że go znają (być może jeszcze zbyt słabo),
są ludzie którzy na temat „x” powtarzają za innymi, to co usłyszeli na temat „y”, ani nie wiedząc ani nie chcąc wiedzieć, że tak naprawdę to nie jest to samo,
są również wrogowie, którzy nigdy się nie zadeklarują jako tacy, ale będą używać wszelkich możliwych kruczków aby obalić (np. konkurencję).
Ale tak już jest i było zawsze i na każdy temat.
Temat „ACN” nie jest tu czymś zaskakująco nowym.
I fakt, że istnieją ludzie, którzy mówią, że w dziedzinie ekonomii lepszą specjalistką jest sąsiadka, której nigdy w życiu nic się nie udało, niż np. Donald Trump, który potrafił zbić własną pracą i wiedzą wielomiliardową fortunę.
Sąsiadka być może ma rację twierdząc, że Donald Trump to kretyn, który ten mówi, że „gdyby dzisiaj miał zaczynać, to prawdopodobni wybrałby początek jako reprezentant ACN raczej niż w nieruchomościach”.
Tak jak i Ci wszyscy, którzy zarobili już masę forsy, dzięki ACN, to idioci, a Ci, którzy mówią, że to się nigdy nie uda i od lat „klepią bidę”, to mędrcy i … asceci.

Czytałem w innym forum, że niby to ACN zapowiadało 40% opanowanie rynku.
Tak rzeczywiście ktoś napisał, ale… nie ktoś z ACN.
W każdym razie nikt nie został do tego upoważniony, a nawet reprezentanci nie zawsze wszystko wiedzą.
Informacja o 40% pochodziła od kogoś, kto wręcz nie ma zielonego pojęcia o ACN, ale chcąc pokazać, że ACN podaje fałszywe (lub co najmniej błędne) informacje puszcza głupie plotki.
Tak samo, nikt z ACN nigdy nie mógł „zagwarantować” wszystkim, którzy stają się reprezentantami „kokosowe życie” bez żadnej roboty.
Wręcz przeciwnie.
Nowy reprezentant ACN wie na początku bardzo mało.
Obowiązkiem tego, który go wprowadził, jest pomóc mu w zdobyciu jego pierwszych klientów i reprezentantów. Tak samo, on jeszcze powinien pomóc tym nowym reprezentantom swoich reprezentantów w zdobyciu swoich klientów i reprezentantów.
Dopiero na swoim trzecim poziomie reprezentant ma wystarczające doświadczenie, żeby móc samemu wykonywać tą robotę. Obserwował jak jego wprowadzający (sponsor) to robił, nauczył się, i może teraz sam pomagać reprezentantom swoich reprezentantów.
Jest to na początku duża nauka a potem praca, i za to dostaje się premie a później stałe dochody (% z rachunków klientów).
Pracy jest dużo, i nie jest wcale łatwa, (mimo że jest bardzo prosta).
Za dobrze wykonaną pracę można otrzymać bardzo dobre wynagrodzenie.
Każdy potrafi to robić.
Każdy ma szansę na olbrzymie dochody.
Ale nie każdy na to zapracuje.
Ale Ci, którzy do niczego nie dojdą, są sami wini.
Metoda jest prosta i dobra.
Ja osobiście, pomagam i swoim reprezentantom, (z których wyniku pracy otrzymuję premie) i reprezentantom innych reprezentantów.
Wiem, że im więcej będzie ludzi zadowolonych, tym łatwiej będzie moim reprezentantom wykonywać swoją robotę. Więc nawet, jeżeli nie mam bezpośrednich zysków z pomocy dla reprezentantów „cross line”, to mimo wszystko kiedyś się to opłaci.
(tadeusz.andrzejewski@gmail.com)
Telefony komórkowe:
ERA Heyah: 0 880 614 214
lub Plus GSM: 0 695 381 455
Menager / 83.20.139.* / 2006-10-17 16:15
Będzie , KUP Pan kabelek a telefon - gratis !!!
mnb / 195.117.12.* / 2006-10-17 15:51
Proiponowali już mi, odpuściłem sobie, bo mam własny biznes.
culu / 89.228.92.* / 2008-09-09 21:25
nie ty masz firme tylko firma ma ciebie .wyjedz z kraju na dwa miechy i wroc to zobaczymy kto ma firme.
kljk / 80.85.225.* / 2009-02-26 02:00
jaka twoja firma "ACN" tam się jest tylko kiepsko opłacanym "domokrążcą" nie pracownikiem masz własną firmę i wyjedz na 2 miesiące nie zapłać podatku iZUS a zobaczysz a może szara strefa !!!!!
LEWUS / 83.30.182.* / 2007-08-23 12:24
TO PRACUJ !!! ja też mam firmę i brak mi na rachunek telefoniczny dlateg weszłem do ACN
nanunana / 213.158.199.* / 2009-11-02 11:34
Nie dziwię się,że wszedłeś!!!! do ACN,bo takich właśnie analfabetów jak Ty,tam potrzebują!
kwas / 83.27.35.* / 2006-10-27 10:00
wiecie co jesteście beznadziejni , sami korzystacie codziennie z usłuch różnych firm i w różny sposób a nawet sami jesteście przdstawicielami. Ciekaw jestem jesli ty masz firmę to w jaki sposób zdobywasz klienta hm...?
A te brednie co wypisuje Katarzyna Ogórek np o obozach organizowanych przez AMWAY to juz lekka przesada. Najlepiej wyrobic sobie paszport i wyjechc np do Angli i pracowac w idealnie przez siebie wymarzonych warunkach. Oj naprawdę nauczcie sie doceniać pracę i nauczcie się poruszać wraz z ekonomią. Potraficie tylko biadolić . Co ty masz za biznes jeśli szukałeś pracy w MLM? I wy wszyscy negatywnie nastawieni razem z K.Ogórek.
ACN-owiec / 83.31.99.* / 2006-10-27 22:50
Jak by pani Katarzyna Ogórek miała tak wielką wiedzę na temat osiągania sukcecu i przepływu pieniędzy, to by takich bzdur nie wypisywała i nie pracowała by tam gdzie pracuje ;P
kwas / 83.27.37.* / 2006-10-28 15:58
w nietypowy jak na firmę telekomunikacyjną sposób - zdobyć niemal połowę naszego rynku. Ciekawe czy P.Ogórek zna się na marketingu i czy wie jaka jest sprzedaż w tradycyjny sposób a jaka tradycyjnie o jejku przecież internet to też jedna z form marketingu , który zaczyna docierac coraz wiecej do klienta bezpośredniego ale wydaje mi się że P.Katarzyna Ogórek zaczyna swoją pracę w tej dziedzinie , tylko szkoda,że odrazu tak spaliła(może to jest celowy tekst sponsorowany ?) Komu grozi ta firma wchodząc na rynek wiadomo ,że w pewnym stopniu robi konkuręcje dla innych firm tego typu ale jej forma działania naraża na wielkie straty firmy działajace i opierajace się głównie na MLM-ie i to ich boli . Pozdrawiam
Anders / 195.136.148.* / 2006-11-24 10:36
Widac wlasnie mentalnosc tego narodu... Przeciez nikt nie bedzie ze mnie zarabial... no to ja sie nie zgodze i bede zyl z zasilku lub za 1tys zl miesiecznie. Chore... Jestem studentem i mam zamiar wejsc w ACN jesli sie nie uda strace 499 zl a wiecie co bedzie jesli sie uda? Bede zyl na wysokim poziomie i popijajac drinka bede mogl zastanawiac sie co ta wiekszosc ktora neguje takie firmy teraz robi? ACN sprawdzilo sie juz w 18 krajach i w polsce tez sie sprawdzi tym bardziej ze tp strasznie nas wykorzystuje tylko ze wiekszosc osob tego tez nie widzi... Acn ma kozystna oferte i to jest najwazniejsze bo kazdemu z nas powinno chodzic o to zeby placic jak najmniej a konkurencja sprzyja klientom tak wiec dziwi mnie to "nasze" myslenie...
seeder / 194.146.219.* / 2007-10-18 02:49
ciekawe co studiujesz bo z ortografią u Ciebie kiesko
Nauczyciel polskiego / 83.31.191.* / 2007-10-26 00:55
A propos ortografii.

Co to znaczy "kiesko"???
elton / 89.174.101.* / 2008-12-09 17:47
nie wiesz kasztanie?? :D
elton / 89.174.101.* / 2008-12-09 17:50
i nie jest to bląd ortograficzny
k...miodku
Jacek, Opole / 213.199.197.* / 2006-11-27 23:05
Moi drodzy, a tak naprawde w jakiej korporacji nie zarabia "góra"? Jak komuś się nie podoba system to ok, ale żeby od razu psy wieszać na nim? I to wszystkie naraz?
Wszyscy macie podpisane umowy telekomunikacyjne, między innymi na internet. Znacie chociaż jedną osobę z firmy z którą podpisaliście kontrakt? A może prawda jest taka, że wam się reklama spodobała? Czy to nie jest dopiero hipokryzja?
Aha, jestem Reprezentantem ACN. I szanuję wszystkie wypowiedzi na tym forum. Pozdrawiam
NIEUCHWYTNY / 81.18.208.* / 2007-01-10 12:07
JEZELI FIRMA BYLA BY OGRANICZONA TO NIEROZWIJAŁA SIE OD 93 WIEC COS W TYM JEST A KLIENTÓW NIGDY NIEZABRAKNIE MOŻE PÓZNIEJ BEDZIE TROCHE CIEZEJ
POZDRAWIAM
manixz / 83.25.88.* / 2008-03-01 00:05
Witam. Pracuję od 1996 roku w marketingu sieciowym, czytajac słowa wyżej napisane przez Panią Katarzynę wydawałoby sie w badzo poważnym portalu, odrazu mozna wyczuc , że jest to artykuł sponsorowany pisany pod zamówienie, zawsze firmy wchodzące na nasz rynek Polski byłe BEE, tak było w sektorzze ubezpieczen, tak bywa w sektorze welness, i tak bedzie w telekomunikacji.
Jest do zjedzenia duzy kawał tortu , wiec jedzmy go. Pozdrawiam
James K / 83.20.1.* / 2008-04-16 13:56
A C N w Poznaniu - chcesz wiedziec wiecej?
kontakt KopalniaKursow.pl@gmail.com
pzdr Jakub
Marta K / 212.76.37.* / 2008-10-09 16:42
:) hehe ACN warszawa, kontakt mart@poczta.onet.pl
pozdrawiam marta
orek / 158.75.197.* / 2009-01-30 11:17
Hm....
Mnie na spotkanie "zaprosił" znajomy. Na spotkaniu psychologiczny film, typowa gadka jak to nam ("przedstawicielom") będzie pięknie i cudownie się żyć.
Dlaczego nie jesteśmy a co ciekawsze nie będziemy bogaci ? Bo jesteśmy tchórzami i boimy się podjąć "pracy" dla ACN. Praca trudna ... ale każdy sobie może z nią poradzić.
Pod koniec spotkania wychodzą dwie panie, które
opowiadają jak to zaczęły, jak to jest świetnie ... a na koniec
swoich wypowiedzi cytuję: "No i tak to UDAŁO mi się ODZYSKAĆ 1100 zł.
Chwila ... jak to udało ? ? ... jak to odzyskać ? ? Przecież jeśli już, to te 1100 zł miała to być inwestycja miesięczna, która "bez problemu" się zwróci po tym czasie i tylko nieudacznikowi może to się nie udać.
(ilu jest Was przedstawicieli ACN którzy po wpłaceniu licencji zakończyli współpracę ? - przyznacie się ? )
Na sam koniec pytam tego, który mnie miał "wprowadzić w """BIZNES""" ile zarobiłeś przez rok ... a on że obdzwonił 40 znajomych ... wydał na telefony ze 400 zł ... a nie odzyskał nawet tych 1100 zł. Tak więc jest 1500 zł w plecy. No możnaby winę zrzucić, że się do tego nie nadaje, że nie ma daru przekonywania ... ale na pewno nie to że się nie starał. Tak więc każdego kto chciałby w to wejść może spotkać to że z 30 znajomych jakich się ma .... 2 w to wejdzie.... a z tego kasa ... cóż ... raczej nie można nawet tego słowa użyć. Ja w to nie wszedłem, życzę powodzenia tym którzy zamierzają.
acnmen / 213.238.91.* / 2009-08-12 15:57
ludzie o co wam chodzi....? ACN oferuje usługi z jakością w skali najwyższej i klienci oszczędzają. Klienci prywatni,małe firmy i duże koncerny oszczędzają i wypowiadam się z7letnim doświadczeniem jako klient i przedstawiciel.A co do biznesu to każdy musi sam zdecydować czy to coś dla niego czy nie.Ja się utrzymuje z ACN od 6lat i od 2 już nie prawuje dzięki pasywnemu dochodowi który sykałem przez ACN i kury rośnie z roku na rok i to nie jest żadna fikcja lub bajka. Ja się nie wypowiadam na tematy na których się tak do końca nie znam wiec tez tego nie róbcie.
jnjjn / 79.110.192.* / 2009-08-04 22:38
to nie nadajesz sie gosciu na sprzedawce, bo tu nie chodzi o to by obdzwaniac
jaś / 83.21.9.* / 2009-02-03 23:18
ciekawe co jeszcze wymyślą żeby naciągnąć ludzi ,i dlaczego ludzie dają się tak szybko omotać.Szkoda tych,co dadzą się wrobić.Druga rzecz ,dlaczego polskie prawo na to pozwala
moi / 83.31.39.* / 2009-02-20 21:16
A ile zarobi ostatni gdy wszyscy już będą klientami ACN???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Proszę o napisanie sensownej odpowiedzi:-)
sabatnekroskop / 89.78.5.* / 2009-04-21 19:36
Ostatni to będzie kretyn,który gówno zarobi, więc spieszmy się zapisać do tego cyrku....
Wałbrzych / 83.3.11.* / 2009-06-12 14:45
www.MyACN.eu/eu/pl_pl
multimedia ostrow / 89.228.214.* / 2010-04-27 06:41
Powiem tak od 1998 roku prowadzę własną działalność niedawno odezwał się znajomy który również prowadzi firmę .
Jemu także wyprano mózg że jest biznes .I że WoIP to super zabawa.
10 lat temu uczyłem się o tej technologi nic w niej nowego .
A żeby usłyszeć od swojego trenera na 1 spotkaniu że on sprzedaje usługi bo są to jego znajomi i oni powinni mu pomóc w tym aby stworzyć firmę (nie ważne co sprzedaje)
to chyba idiotyzm.
Mógłbym śmiało napisać imię i nazwisko trenera który to powiedział ale to nie zmieni mojego spojrzenia na DZIAŁANIA FIRMY ACN.
JESZCZE JEDNO przez te lata które prowadzę działalność udało mi się utworzyć bazę klientów którzy mi ufają.Praca była bardzo Ciężka.
Dla czego mam swoje zaufanie za opłatą 1100 zł dać innej firmie .
Ja uważam iż za zaufanie dla moich klientów trzeba zapłacić i to dużo więcej niż 1100 zł
.
Nie powinno być tak że wpłaca się kasę po to aby odzyskać.
Przypomnę trenerom również że zadałem pytanie hipoteza:
Stawiam dom gdzie nie ma żadnych mediów co mi wtedy zaoferujesz ?
Powiesz idź podpisz umowę z TP.SA załóż internet kup Neostradę a my damy Wideotelefon
HAHA
PRZYPOMINAM ŻE SAMI JESTEŚCIE NICZYM NIC NIE MOŻECIE ZAŁOŻYĆ
OD 1998 ROKU PROWADZĘ BIZNES REZYDUALNY RÓWNIEŻ ZWIĄZANY Z TELEKOMUNIKACJĄ (ALE TO JA JESTEM PREZESEM )
JEŚLI JAKIŚ TRENER MA ZAMIAR COŚ POWIEDZIEĆ O DOCHODACH TO ZAPRASZAM
CO ROKU WCZASY ALL INCLUSIVE .(NIE MUSZĘ JECHAĆ DO KOLONI BO BYŁEM TAM JAKO MAŁY CHŁOPAK MIAŁEM 18 LAT ZA SWOJE WŁASNE PIENIĄDZE)
A JEŚLI KTOŚ ZADA PYTANIE ILU JEST TAKICH JAK JA .TO OD RAZU ZADAM PYTANIE ILU JEST TAKICH PREZESÓW JAK JA W ACN.... JEDEN NAZYWA SIĘ D.T.
NIE DAM SIĘ WCIĄGNĄĆ NA SPOTKANIU ZADAŁEM WIELE NIEWYGODNYCH PYTAŃ DLA TRENERA .
ZAMKNĄŁ SIĘ I NIE ODPOWIADAŁ NA PYTANIA I DALEJ MÓWIŁ JAK CI CO DZWONIĄ Z ORANGE O PODPISANIE LUB PRZEDŁUŻENIE NOWEJ UMOWY.
NAUCZCIE SIĘ SŁUCHAĆ LUDZI CO DO WAS MÓWIĄ NA SPOTAKNIACH.
I PROSZĘ ZAKŁADAĆ ŁADNE GARNITURY CZYSTE A NIE RĘKAWY BIAŁE OD FARBY LUB CZEGOŚ INNEGO....EHHH SZKODA SŁÓW
A JEŚLI JUŻ MOWA O TYM ŻE NIE NAMAWIACIE DO SPOTKAŃ TO PROSZĘ NIE PISAĆ DO MNIE NA NASZEJ KLASIE .
NIE DZWONIĆ DO MNIE W TEJ SPRAWIE ORAZ NIE ZAWRACAĆ GŁOWY .
BO MAM SWÓJ INTERES I SWOICH KLIENTÓW I NIE MAM OCHOTY ODDAĆ ICH PŁACĄC KOMUŚ 1100ZŁ
NA KLIENTÓW TRZEBA PRACOWAĆ.
TOMASZ123 / 86.161.124.* / 2010-06-13 14:43
W ACN JESTEM OD KILKU MIESIECY ,ALE NA TERENIE WIELKIEJ BRYTANI JAKOS TUTAJ LUDZIE INACZEJ PODCHODZA DO TEJ FIRMY ,NIE WIEM CZY TYLKO U NAS W KRAJU SA TAKIE SYTUACJE ZE JESLI KOMUS DZIEJE SIE LEPIEJ TO NAJLEPIEJ GO ODRAZU ZGNOIC.JAK TO KOLEGA POWIEDZIAL,, ACN JEST DLA WSZYSTKICH ,ALE NIE WSZYSCY SIE NADAJA!!!!,,
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy