Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ustawa antylichwiarska zaszkodziła klientom

Ustawa antylichwiarska zaszkodziła klientom

Money.pl / 2006-05-04 17:08
Komentarze do wiadomości: Ustawa antylichwiarska zaszkodziła klientom.
Wyświetlaj:
krzysioo / 83.26.220.* / 2006-05-05 20:36
Facetowi o takim licu ufałbym 'w temacie lichwiarstwa' , jak premierowy Giertychowi "w temacie wychowania naszych milusińskich".
magiowa / 2006-05-05 08:02
nniestety, to naprawde jest kryptoreklama na granicy artykulu sponsorowanego, w papierowych gazetach mozna to latwo odroznic, a tu, wobec zaufania jakie mamy do money.pl, mozna niestety uznac to za obiektywna opinie...
ale. ustawa antylichwiarska w pewnej mmierze zmienila uklad cen na rynku, co nie znaczy, ze je obnizyla. osobiscie doswiadczylam jedynie obnizki 0,04% p.a. na jednej z kart kredytowych. a ja nawet nie jestem zwyklym kredytobiorca, jestem kredytozerca ;) wiec zauwazylabym jakis inne obnizki.
na marginesie - jesli Eurofaktor czyta komentarze, niech laskawie przedstawi mi mejlowo oferte Cash Solutions. skoro traktuje sie money.pl jako nosnik informacji handlowych, to czemu mam z tego nie skorzystac
traser / 2008-12-09 15:04
Chcecie zobaczyć naprawdę wredną kryptoreklamę? Skoczcie na http://www.topos.org.pl/index_pliki/ps.htm - ukryta reklama Kamisa. Wredna bo udaje literaturę.
DA / 195.225.68.* / 2006-05-04 17:08
WJasne!!!!! Klienci byli zadowoleni, że musieli płacić 5-10% miesięcznie!!!!
A artukół to reklama firmy Eurocraft. Co za pieski świat!!!

Najnowsze wpisy