Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ustawa medialna trafiła do Trybunału Konstytucyjnego

Ustawa medialna trafiła do Trybunału Konstytucyjnego

Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.126.* / 2006-01-25 13:13
... a już przez chwilę myślałem, że ta szybka wymiana "balzakowskiej damy" i jej ekipy na nową, pozwoli normalnym ludziom z odrobiną oleju w głowie na zaszczyt oglądania programów na przyzwoitszym niż dotąd poziomie. Cóż, dalej chyba będzie królowało to amerykańskie badziewie, pranie mózgów, ten cały szum medialny dla idiotów, agresja i td... Jak długo jeszcze?...
Póki co, pozostanie mi nadal słuchać programu I, II i ew. III-go Polskiego Radia a telewizję oglądać dalej tylko w nocy! Tam i wtedy można znaleźć od czasu do czasu, coś naprawdę mądrego i wartościowego. Coś prawdziwego, o dziwo zupełnie czasem przeciwnego do wartości merytorycznych przekazywanych w porze najwyższej oglądalności!...
Ciekawe tylko dlaczego? Kto odpowie?
Zresztą odpowiedź można znaleźć. Ciekawych odsyłam do N. Chomskyego.
Swoją drogą lektura ta i inna, przyda się szczególnie niektórym młodym pracownikom Biur Poselskich, piszących na tych łamach bzdury w celu zapewnienia poczytności forum i ciągłości różnych dyspót. To niestety widać!...Widać, po sposobie, formie ujmowania poszczególnych tematów, ich jednostkowych i krótkowzrocznych opinii. I tyle...
real / 81.219.244.* / 2006-01-25 18:34
Ha,ha,ha - aleś Pan jest humorysta!!! Poważnie Pan myślał, że skończy się w TV pranie mózgu???!!! O naiwności, Panie Wapniak, pranie się nie skończy, teraz tylko przy pralce zmieniła się obsługa no i może proszek do prania będzie trochę inny, niemniej na pewno będzie z WYBIELACZEM OPTYCZNYM i może dołożą trochę mydła, żeby wejść większości (wyborczej) do d........ Ale się ubawiłem.
franczeszko / 84.40.233.* / 2006-01-25 09:31
Ale Kaczki wielkie prawniki zalicza wtope jak okaze sie ze ich ustawa nie jest zgodna z konstytucja. WSTYD dla profesora i doktora prawa.

Okaza brak kompetencji w ten sposob.

Najnowsze wpisy