Forum Polityka, aktualnościKraj

Ustwawa medialna w Sejmie. PO i SLD przeciw PiS

Ustwawa medialna w Sejmie. PO i SLD przeciw PiS

Wyświetlaj:
Cspostrzegawczy / 2009-04-22 16:02 / Tysiącznik na forum
PO niszczy TVP, brakiem ustawy medialnej - przecież nie po to PO wprowadziło LPR do TVP by
teraz zabierać im władzę, ale po to by było na kogo zwalić bankructwo firmy i późniejszą
prywatyzację.

Tak to PO sprowokowało "zamach stanu" we władzach TVP, robiąc prowokacje (np. brak
absolutorium, ataki na budżet ) i bezpodstawnie krytykując poprzednie władze.

To samo robią w radiu (np z trójką) - bezpodstawne ataki poprzez zmyślone fakty powoduja
usuniecia cenionego kierownictwa i zmiany w radiu. To nic, że później fakty sie prostuje,
ale pretekst był - typowe komunistyczne działanie.

Nie po to się wstrzymuje finansowanie mediów nanawiając do nie płacenia abonamentu, by
szybko wprowadzać ustawę, ale robi się kolejne buble, by TVP padła i majątek podzielić wśród
kolesiów platformy (choćby z TVN i TOK FM).

Osłabianie TVP jest to likwidowanie polskiej siły kulturotwórczej i zdradą najistotniejszych
wartości narodowych, a robi się to w imię "większego" dostępu do polskiej kultury.
Teraz za ten dostep do arhiwum będzie musiała płacic też TVP - czyli nie będzie go wcale

Ośrodki regionalne zapewnie zbankrutują i będą prywatyzowane.
Cspostrzegawczy / 2009-04-28 10:12 / Tysiącznik na forum
to sie przyjżyj dokładnie: już od póltora roku PO jest tak nieudolne, że nie wprowadziło ustawy ?
n. / 151.92.176.* / 2009-04-23 14:14
Wiesz co? Takich koszmarnych bzdur to sie już nawet nie chce komentować.
W paranoii anty-PO przeskoczyłeś już samego siebie, gratuluję.
No i współczuję, musi być ciężko wymyślać takie brednie...Może zacznij pisać bajki, może przynajmniej na tym zarobisz?
-)
Cspostrzegawczy / 2009-04-28 10:15 / Tysiącznik na forum
to sie przyjżyj dokładnie: już od póltora roku PO jest tak nieudolne, że nie
wprowadziło ustawy ?
Lamacz cieniasow / 62.87.136.* / 2009-04-22 12:06
Oczywiscie, ze czerwone k.a.n.a.l.i.e. z SLD beda trzymaly z rozowymi k.a.n.a.l.i.a.m.i. z PO, ktorzy w linii prostej wywodza sie z komuszych w*********. Aby zylo sie lepiej... kolesiom partyjnym z SLD i PO.
anakonda na piskacze / 89.25.142.* / 2009-04-22 15:11
zamknij swój kaczy dziób ! idź się wypiskaj do klopa!
n. / 151.92.176.* / 2009-04-22 13:55

Aby zylo sie lepiej...
kolesiom partyjnym z SLD i PO.

Oto, co robi z mało inteligentnymi osobnikami, PIS-owska propaganda...
Prawie jak za Hitlera, jak Jarosław zacznie nawoływać do eksterminacji wszystkich NIE popierających PIS-u to zapłoną piece w obozach pracy...
Zresztą już jest blisko, wystarczy zapytać kogokolwiek kto słucha RM o zdanie na temat Żydów i nie ważne czy ten ktoś zna jakiegoś czy nie ale nienawiść która wylewa sie po takim pytaniu odpowiada sama za siebie...
Manipulacja i walka za pomocą średnio-mądrych (jestem delikatna) ludzi, którzy w razie czego moga służyć jako narzędzie przemocy lub mięso armatnie jest obrzydliwe ale nie dla Jarosława czy ojca dyrektora, którzy od paru lat umiejętnie podsycają tę nienawiść do innych...
Dlatego nie powinno się nigdy pozwolić żeby tacy ludzie mieli jakąkolwiek władzę...
Mieliśmy już jednego Hitlera i chyba starczy...
Gromosław / 193.28.230.* / 2009-04-22 17:27
Jeśli chodzi o nienawiść to przeczytaj uważnie swój post a jesli jej nie zauważysz to przeczytaj go raz jeszcze. Zasadniczo podejrzewam że jesteś ofiarą propagandy nienawiści, którą leją media. Można nie lubić Jarosława Kaczyńskiego, można nie lubić O.Rydzyka tym niemniej przypisywanie im palenia w piecu Żydami świadczy o poważnych zaburzeniach emocjonalnych. Mam wrażenie że jeśli ktoś kogoś bedzie palił to raczej tobie podobni. Ochłoń lub wytrzeźwiej!
n. / 151.92.176.* / 2009-04-23 14:10
Taak? To poklikaj sobie po artykułach które są od ładnych paru lat na Money.pl a potem się wstydź.

Ps. Kiedyś pod jednym artykułem o RM zrobił sie wysyp wpisów jak to oczywiście jedyny zbawca ojciec dyrektor jest szkalowany i prześladowany przez "wstrętne" media (nota bene wszyscy posłowie PIS-u lub spokrewnieni są "ofiarami" podłych mediów jak tylko napisze się o nich cokolwiek nie pochlebnego ale to PO jest przecież agresorem, który tworzy spoty i podstepem działa przeciw PIS-owi-żenada) i czytelnicy wyraźnie napisali co zrobiliby z Żydami (czyli wszystkimi nie z PIS), któzzy rządzą Polską...
Na moje delikatne pytanie, dlaczego tak ich nienawidzicie, najpierw oberwało mi się parę obelg, jak to zapewne komuś kto śmie mieć przeciwne zdanie, a potem ktoś mi napisał :
"Bo oni nas zniszczą, bo oni maja władzę, bo ojciec dyrektor mówi..."

Nie bądź hipokrtyą bo wszyscy wiemy co robi ojczulek z niezbyt-mądrymi słuchaczami RM a co do nagonki i nienawiści to nie wiem czy zauważyłeś ale jedynym który jak na razie tworzy spoty i staje na rzęsach żeby przedstawić konkurenta w jak najgorszym świetle jest PIS... Sam za bardzo nie mając żadnego pomysłu na nic.
Rozumiem, że to jest działanie dla dobra Polski?
Żal mi was - wszystkich wyznawców Jarosława.
dareg / 217.98.12.* / 2009-04-22 08:53
nowa ustawa polega na tym, że zamiast bezpartyjnych fachowców z PIS w TV zasiądą bezpartyjni fachowcy z PO, PSL i SLD
man13 / 2009-04-22 11:38 / Tysiącznik na forum
Tacy bezpartyjni jak Kurski czy Ziobro?

Najnowsze wpisy