utrata pracy

apolonia / 83.8.245.* / 2006-06-20 17:11
po 6 latach straciłam pracę bez podania przyczyny
to jest szok po przepracowaniu uczciwie i sumiennie wręczono mi wypowiedzenie z pracy
nie mogę sobie poradzić z tym jak mnie potraktowano i dlatego piszę aby ostrzedz za bardzo zaangażowanych w pracę tzw pracoholików nie warto bo każdemu kiedyś podziękują pracę trzeba szanować do pewnego stopnia nie 100%także uważajcie ludzie!!!!
Wyświetlaj:
markettta / 83.28.56.* / 2011-05-20 13:36
Utrata pracy to nic miłego :( Warto wtedy mieć wsparcie w rodzinie i znajomych... wiem bo sama to nieraz przechodziłam ;/ polecam artykuł jak się zachować w takiej sytuacji:
http://kobieceprawdy.pl/article_uni/kogiel-mogiel/jak_sobie_radzic_po_utracie_pracy.html
okape / 216.58.13.* / 2006-10-20 03:51
Nie wiedzialas ze pracujac dla kogos jestes zawsze tylko numerem zeby nie powiedzieec
maszyna czy tylko narzedziem ? Sprzedajesz jedynie swoj czas i energie nie bedac wlascicielka niczego.Nikt cie tam nie kocha.Wystarczy inaczej spojrzec na problem aby przestal nim byc.Nie przejmuj sie rola bo i tak cie wyp............ .Glowa do gory napewno ktos Cie jeszcze "wypozyczy" do pracy w innej firmie.
świętoszekmoliera / 88.73.53.* / 2006-07-08 22:44
Nie tylko polskich firm to dotyczy, zasada pianobicia i zbicia, obowiązuje też w zchodnich
firmach, mnie zwolniali raz na ustawowym i wynikający z umowy urlopie , raz na zwolnieniu lekarskim, by świniowatowości niemieckiej dać za dość, niestety powinnaś to sobie rekompenswować przed "ludzkim sądem" odpowiednią odprawą.
Krzyś / 2006-06-23 10:40
Mam podobne doświadczenia z pracy w dużej, znanej i szanowanej polskiej firmie. Na domiar złego lawina mobbingu zaczęła się w momencie kiedy znalazłem się na tzw. "szczycie". Nagle znalazło się parę osób, które wpadły na pomysł aby dokleić się do mojego sukcesu, czy wręcz odkleić sobie conieco.
Na pocieszenie dodam, że po przejściu do mniejszej prywatnj firmy doceniam te doświadczenia i praca na 50% możliwości przynosi te same efekty i dużo przyjemności.
pozdrawiam i głowa do góry.

P.S. A kubeczek poproszę w kolorze granatowym. hehe
Redakcja forum / 2006-06-21 23:03 / Administracja forum
Prosimy o adres pocztowy - wyślemy kubek Money.pl. Choć tyle, może to będzie początek zmiany na lepsze, także pracy. Pozdrawiamy serdecznie

Najnowsze wpisy