Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

UWAGA NA AGNECJE G&S INTERNATIONAL Z NISPEN !!!

UWAGA NA AGNECJE G&S INTERNATIONAL Z NISPEN !!!

Aleksander222 / 90.156.125.* / 2009-06-20 09:39
UWAŻAJCIE NA HOLENDERSKĄ AGENCJE PRACY GNS INTERNATIONAL !!! (G&S INTERNATIONAL)
PRACUJE W NIEJ POLAK PAN TADEUSZ I HOLENDERKA MARGOT S.
UMISZCZAJA OGŁOSZENIA Z PRACA (INFOPRACA,MONEY ITP.) A KIEDY ODPOWIESZ IM NA OFERTE SAMI ODEZWA SIE DO CIEBIE TELEFONICZNIE.
KONTAKT MIŁY,PRACA WYDAJE SIE BYC ATRAKCYJNA ZAROBKOWO JAK I MIESZKANIOWO.
KONTRAKT NIBY NA CIEBIE JUZ CZEKA.
PO PRZYJEZDZIE DOWIADUJESZ SIE,ŻE PAN TADEUSZ WYJECHAŁ NA DWA TYGODNIE DO POLSKI WIEC NA JEGO POMOC LICZYC NIE MOZNA ALE JESLI ZNASZ JEZYK NIE MA PROBLEMU BO PRZEMILUTKA PANI MARGOT MA KONTROLE NAD WSZYSTKIM.
NA MIEJSCU OKAZUJE SIE ZE MUSISZ MIEC WSZYSTKIE NARZEDZIE DO WYKONYWANIA SWOJEJ PRACY.
W MOIM PRZYPADKU BYŁO TO BARDZO SKOMPLIKOWANE BO PRACUJĘ W BRANZY BUDOWLANEJ.TAK WIEC POCZĄWSZY OD REKAWICZEK,KASKU OCHRONNEGO PO WIERTARKI,ŁOM ITP.
JESLI NIE POSIADASZ NARZEDZI FIRMA ZAKUPUJE CI TO WSZYSTKO ALE ODLICZA Z TYGODNIOWKI PO SWOJEJ CENIE.CO DO ZAROBKÓW RÓWNIEŻ ZASZŁY "NIEWIELKIE"ZMIANY ALE SKORO JUZ JESTES I MASZ NA UTRZYMANIU RODZINE TO ZOSTAJESZ MAJĄC NADZIEJE ZE NISKA STAWKE NADROBISZ NADGODZINAMI.NIESTETY NA NADZIEI SIE KOŃCZY BO PRACUJESZ PO 8 GODZ.
WARUNKI MIESZKANIOWE WOLAJĄ O POMSTE DO NIEBA.MIESZKASZ W BUNGALOWIE NA TERENIE ODLEGŁYM OD INNYCH MIESZKAŃCÓW,JAKBY W ŚRODKU PARKU.TUŻ OBOK JEST AGENCJA.PRAWIE JAK W OBOZIE PRACY.
ABY SKORZYSTAC Z "ŁAZIENEK" MUSISZ WYJSC Z BUDYNKU MIESZKALNEGO I PRZEJSC DO INNEGO.OCZYWISCIE ZA BUNGALOW PŁACISZ TY.
PO TYGODNIU PRACY AGENCJA STWIERDZA ZE NIE LUBISZ PRACY ,KTORA WYKONUJESZ A U NICH TEN KTO NIE LUBI TEGO CO ROBI TO NIE MOZE PRZY TYM PRACOWAC.(WYMÓWKA).BO NIBY PO CZYM TO STWIERDZAJA?SKORO SIE WYKONUJE RZETELNIE PRACE.TAK CZY SIAK MASZ GODZ NA OPUSZCZENIE BUNGALOWA I BEZ SRODKOW KTORE WYPRACOWALES MUSISZ SIE WYNIESC.FIRME NIE INTERESUJE JAK WROCISZ DO POLSKI.WYRZUCAJA CIE JAK PSA NA ULICE I ROB CO CHCESZ.
ZASTANÓWCIE SIE DOBRZE ZA NIM SKORZYTACIE Z OFERT TEJ AGENCJI.
PRACOWAŁEM RÓWNIEŻ W INNYCH FIRMACH I BEZ PORÓWNANIA.JAK I MIESZKANIE TAK I PŁACA.
Wyświetlaj:
Maciek846 / 31.0.37.* / 2018-09-06 15:15
Witam, czy ktoś posiada jakiś kontakt do firmy g&s?? Potrzebny jaaropgaaf którego nie otrzymalem!
ugy / 84.26.95.* / 2014-09-23 18:36
tego biura juz niema.jest wystawione na sprzedaz...zaczynaja sie duze problemy.warunki mieszkalne tragedia.w tym tygodniu ucieklo 6 osob stad i dalej uciekaja...tygodniowo masz 214 euro czyli 5,25 na godzine za prace w paleciarni gdzie palety stoja na dworze...namokniete ciezkie..praca jak w kamieniolomach hehe to biuro ma tylko 3 paleciarnie i nic wiecej pracuja w nich po 2 osoby,a szef nawet nie zainteresuje sie jak masz na imie.gorzej jak u niemca...i do tego stado p************* nr 1 ANDRZEJ NAPIORKOWSKI STARY UBEK I FRAJER.Pozdro dla kumatych
Maciek846 / 31.0.37.* / 2018-09-06 15:17
Witam czy ktoś posiada kontakt do firmy? Potrzebuje pilnie jaaropgaafu którego nie otrzymalem!
Marion Van Balasting / 164.127.240.* / 2014-04-22 09:38
Witam, Pracuje w G&S z jakis rok. Caly czas, ale chyba juz nie dlugo. I sa problemy z przelewami... nie ma wyplat na czas.
marlon1075 / 84.26.180.* / 2014-01-13 21:16
Coz. Pracowalem tam jakis czas. Szalu nie ma.
Przekonalem sie , ze im gorsze biuro tym pozniej pieniadze wyplacaja. Tam sa w piatek.
Teraz pracuje w VKVE i pieniadze mam co wtorek na koncie. Dziwne.
W gns panie wiecznie zajete. Piciem kawy. Co bys nie chcial zalatwic tam przerwa. A idiotka Iwonka tylko sie glupio chichrac potrafi. Coz kolor wlosow mowi sam za sie. Zero.
Zenada.
Nie polecam.
Art67 / 89.79.51.* / 2013-02-20 22:26
Nie przesadzajcie ludzie z tymi negatywnymi opiniami. Pracowałem przez to biuro w 2011 i do samego biura to nie mam zastrzezeń. Pieniądze płacili na czas, koszt zakwaterowania w rozsadnej cenie. Miejsce zameszkania spokojne pomiedzy Roosendal(NL) a ESSEN(B). Stawka do zaakceptowania (wakacyjne i reserwacja)Do sklepu było blisko bo jezdziłem do Belgii 2km fakt do holenderskiego sklepu było 10km w Rossendal.
Zupełnie inna bajka to praca. Ja pracowałem przy naprawie palet. Fakt holender brygadzista - "Czechu Czeski" to totalny p**** o wygladzie kryminalisty i inteligencji człowieka nandertalskiego. pracownicy pracujacy przez to biuro to głownie mieszkańcy Słońska koło Gorzowa Wlkp-znjacy sie jak "łyse konie" 20% ludzi sympatyczni i na poziomie. Niestety 80% zatrudnionych tam pracowników to totalne zero: konfidenci , lizusy i donosiciele. kablowali Czskiemu na kazdego nowego pracownika pod byle pretekstem. Nie dośc że z******** na paleciarni był niesamowity, traktowanie pracowników jak szmaciarzy to oni jeszcze w dupe Czeskiemu wchodzili.
Reasumując nie skarzcie sie na biuro GNS International, tylko zacznijcie od siebie.
Przestancie sie szmacic, donosic na siebie. Holender was w tyłek kopie a wy mu sie jeszcze kłaniacie i na drugiego kablijecie.
Biuro generalnie oki ale niektorzy pracownicy to porazka. Koordynator Tadeusz troche nawiedzony i przestalowany starszy pan ale ujdzie, natomiast Wojtek był super i nigdy mu tego nie zapomne. Pozdrawiam Ciebie Wojtku z PIŁY.
euzebiusz / 95.41.181.* / 2012-03-08 13:59
Totalna ŻENADA agencja dla desperatów , Tadek z Wojtkiem dostali aparat cyfrowy jeżdżą po domach i szukają znaków dewastacji, najlepsze jest to że coś jest zepsute od kilku miesięcy a oni próbują znależć ofiarę jesli tylko pojawi się nowy lokator aby skroić z wypłaty. Co do samej agencji to wielkie nieporozumienie, człowiek jedzie żeby pracować a zostaje po trzech tygodniach odprawiony na tygodniowy urlop, potem z wielką łaską zostaje ściągnięty popracuje dwa tyg i znowu urlop. Pracuje się tylko na wyjazdy do polski
były gns&iak / 86.80.110.* / 2011-07-09 08:14
A więc?agencja g&s?totalna klapa.Polozenie agencji(kwaterunek)to tzw.plac kempingowy,warunki sanitarne-Dno,masz wrażenie ze kwaterują cię w Auschwitz.5km od miaasta,brak sklepow.normalny plac ogrodzony zasiekami!biuro.Marion,Margot,Iwona,Tadek.ta marion,jest mila przez chwile!zaczynasz pytac,to nerwy i jak gestapo,ma chora wyobraznie,ze Polak to niewolnik.jest ksieegową,więc,ucina ludzią kasę z tygodniowki 264e!ucina oszukuje na kilometrowce,mściwa,niszczy psychicznie!margot jest natomiast ok.iwona to pracownica nie ma wlasnego zdania,udaje ze cos wie,ale pusta jest-nic od niej nie zależy!kasa wyplacana co czwartek 244e-nowi!porażka,264e po 6 m-cach.dno,dno.belasting tu by mial pole do popisu,nie polecam tej agencji,oszukuje,powinni im zrobić pranie finansów.Uwaga-każą pracować raz w tygodniu 16 godz w dniu!legalne to?Zła agencja!
Galaninim / 84.10.17.* / 2011-07-17 10:10
Ludzie normalnie szlag mnie trafi na miejscu jak tego czytam.Warunki wam się nie podobaja.Jak nieszkacie u siebie wystarczy popatrzec jaki syf po sobie zostawiacie w pokojach.Jak po przepitym Wekendzie wasze pokoje wyglądają jak by mieszkało tam bydło.Myjecie się od święta że przejść obok się nie da.Wiesiaki do kibelka w Polsce idziecie za stodołe .Jak przyjechaliście to do gara nie mieliście co włorzyć.Nie jeden z was jest po wyrokach (patologia).Wdupach wam się powywracało.Czepiacie się Tatka bo jemu się chce pracowac,7 dni wtygodniu tego nik nie widzi,a że jego rodzina tam pracuje to co .A wy nie ściągacie wujków szwagrów, i kogo tam jeszcze.Warunki nie są złe niektórzy z was nie widzieli internetu na oczy a tu macie do niego dostęp.Nieprawda że wszyscy mieszkają w bungalowach ,mieszkają również w domkach ale trzeba sobie zasłużyć,Nie tylki dobrą pracą ale itrzeba przychodzić do pracy trzeżwym.No tak w waszych [egerach mozna było się obijać tu trzeba pracowac nik nic nie da za darmo POLACZKI!!!!!!!
euzebiusz / 77.113.198.* / 2012-03-08 17:37
sprzątaczka się wypowiedziała ...chciała by żeby było czyściutko jak przyjezdza do pracy, a niby za co masz płacone???? za siedzenie 3godziny w domu zamiast z**********? przyjeżdżają na chatę i mają pretensje że jest brudno, za robotę się wezcie zamiast siedzieć i pić kawę "księzniczki"
arek (still) / 86.80.110.* / 2011-03-22 22:24
Hej ludziska,pracuje w g&s,moim najlepszym kolegą jest mój Pan Taddy,donoszę mu o wszystkim co się dzieje w g&s,na kolegów.Poza tym jestem troche niezrównowazony umysłowo.Także bardzo wulgarny dla kolegów,dlatego mogę liczyć na karierę w G&S.Jeżeli chcecie wiedzieć wszystko o G&S pytajcie o stilla.
bartek u / 86.80.110.* / 2010-08-21 09:12
Witam.Ludzie pracuję tu już trochę czasu,w tej agencji,nigdy mnie nie oszukano z pieniędzmi,płacą tygodniówki mizerne,ale są,wakacyjne i urlopowe też wypłacają.Odnośnie Margot ,jest miła,to co trzeba załatwi,a pan Tdeusz lubi mieszać żeczywiście ale za dużo tu nie znaczy,więc zajmuje się wypasaniem starego osiołka..-wiśta wio.Jedynie niestety warunki mieszkaniowe wołają o pomstę do nieba.
Polecam agencjię dla osób nie bojących się ciężkiej pracy i znających język angielski lub niemiecki.Pozdrawiam...
karolek11 / 81.190.251.* / 2010-09-14 22:42
witam.Mozecie mi podac nr.telefonu do tej firmy. Pawel
pracownik!!! / 83.7.81.* / 2010-05-12 18:02
prawda!!!!!!!!!!!!tam jest cała rodzina tegoTadeusza 2 lub 3 synów,zięć,synowa jedna klika!!!wszyscy sie panoszą i chodza jak pawie!!!! porażka!!!wszyscy derektorzy a pracują przy osłach i sprzątaniu!!!!
warszawiak-były pracownik / 194.246.107.* / 2011-03-03 09:16
Co do pracy i zarobków uczciwa agencja Wszystko płacone co piątek na czas
ADAM264 / 89.72.105.* / 2014-03-03 09:13
[...] OSZUST JAKICH MAŁO ZA KARZDE ZLECENIE ZABIERA 350 EURO OD KARZDEGO KLIENTA NAMIAR NA TĄ FIRME G S INTRNATIONAL POSTBUS 3102 4700 GC ROOSENDAAL TEL 0165-365964 FAX 0165-365963 EMAIL marion@gnsinternational.com UWAGA NA TEGO TADKA BO TO OSZUST

[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

Najnowsze wpisy