Forum Forum finansoweKredyty

UWAGA na GE Money Bank!!!!

UWAGA na GE Money Bank!!!!

tomek208 / 2008-11-16 00:29
Odradzam wszystkim GE Money Bank. To są zwykli................!!! W umowach kredytowych wciąż mają niedozwolone klauzule dotyczące, kary za opóźnienie w spłacie kredytu itp. Pracownicy są bardzo niekompetentni i nie są w stanie wytłumaczyć skąd się bierze kara i na jakiej podstawie jest ona dopisana do rachunku. Od razu każą płacić nawet nie przypominając o tym, że jest jakiekolwiek zadłużenie. Tym bardziej, że pracownik banku nie informuje cię, że ratę masz wpłacić między 3, a 27 danego miesiąca, bo 3 generuje się wyciąg. Czyli dzisiaj bierzesz kredyt, po tygodniu masz wypłatę czyli od razu wpłacasz pierwszą ratę, a jest to 30 styczeń czyli wpłacasz nieterminowo, bo ratę powinieneś wpłacić po 3 lutego, czyli rata którą wpłaciłeś jest jatą przedterminową i płacąc drugą ratę 30 lutego już powstaje zaległość za co każą płacić ci niedozwoloną wg.UOKiK karę 45złotych. Bazuje ten bank przede wszystkim na niewiedzy emerytów i rencistów nie informując ich w należyty sposób o co tak naprawdę chodzi. Nie wspomnę już nakazie wzięcia karty kredytowej(do kredytu ratalnego), bo inaczej ci go nie dadzą, tylko albo podpiszesz umowę dualną albo zapomnij o kredycie!!! W wielu przypadkach nie informują nawet klienta(emeryta)iż jest to karta kredytowa, za którą co ro trzeba płacić 30 złotych nawet jej nie używając. Poza tym aż śmiech bierze przy ich kredytach hipotecznych. Chcesz wziąć kredyt na dom, masz własne mieszkanie, które będziesz chciał sprzedać by od razu część kredytu spłacić ale i tak na chwilę obecną potrzebujesz 300tys. Bank przyznaje Ci kredyt, załatwiasz formalności itp.jesteś szczęśliwy aż bank jednak stwierdza, że da ci jednak tylko 260tys. Czyli 40tys. ci brakuje, zwracasz się więc do innego banku po te 40 tys.Dostajesz, jesteś zadowolony, masz całą sumę, a w tym momencie GE co mówi? Nie masz aż takiej zdolności kredytowej, bo wziąłeś w innym banku 40 tys. i znów obniża ci kredyt....Po prostu błędne koło!!!!
Wyświetlaj:
urka / 85.202.34.* / 2011-06-11 11:21
Zanim wybierzesz bank, ofertę kredytu czy lokatę polecam tą stronke bankiwpolsce-rankingi.blogspot.com, można zobaczyć na co najchętniej decydują się inni.
sdfsdfsd / 89.72.70.* / 2011-05-31 02:20
http://www.stracilem-z-bph.pl/
.
UNIKAJCIE-SATURNA, MEDIAMARKT!! / 89.72.70.* / 2010-11-26 22:56
Zawsze na górze
Paweł Bańka / 81.219.208.* / 2010-10-15 20:26
BPH to naprawdę oszust. Po 10 latach wreszcie wyrok w Sądzie pierwszej instancji . Choć
jest nieprawomocny , to pokazuje przestępstwa BPH. Każdy kto korzystał z Biura
Maklerskiego BPH wcześniej PBK może również być ofiarą BPH. Wszystko na
www.stracilem-z-bph.pl
OCIJAJCIE-STARURNA-MEDIA_MARKT / 89.72.70.* / 2010-09-07 20:35
http://www.stracilem-z-bph.pl/
OMIJAJCIE_SATURNA_MEDIA-MARKT / 89.72.70.* / 2010-09-07 20:36
http://www.stracilem-z-bph.pl/
safdfsfs / 89.72.70.* / 2011-07-13 01:24
http://www.stracilem-z-bph.pl/
bylaEB / 94.42.56.* / 2010-08-25 18:59
Banki BPH, Sygma Bank i GE Money Bank zostały zobowiązane do zmiany zakwestionowanych przez urząd praktyk. BPH ma zmienić postanowienie, które przyznawało bankowi prawo do pobierania opłaty za obsługę nieterminowej spłaty zadłużenia. Zdaniem UOKiK tym samym zalegający ze spłatą zadłużenia klient banku mógł być podwójnie karany - oprócz przewidzianych przez prawo odsetek, pobiera się jeszcze dodatkową opłatę

-wiadomosc z tvn24.pl- dostało się złodziejom nareszcie!!!!
oszusci / 178.36.28.* / 2011-07-23 19:14
http://www.stracilem-z-bph.pl/
ja i gem / 95.108.67.* / 2010-08-14 10:34
Mam dwie karty kredytowe w GE/BPH, od kilku lat już, a zaczęło się od rat za to i tamto. Raz zapomniałam o widełkach spłaty i wpłaciłam sobie kwotę wcześniej niż powinnam. Myślałam wówczas, ze to za bieżący miesiąc i że mam już spokój z płatnością, ale niestety ponieważ wpłaciłam poza widełkami umniejszyli mi kredyt o tą kwotę, ale za miesiąc bieżący i tak musiałam zapłacić "ponownie" plus 45zł kary. Na szczęście konsultant z którym rozmawiałam powiedział, że postara się anulować tą karę i tak też się stało :] Byłam bardzo zadowolona!!
Ogólnie nie narzekam na ten bank, jak się płaci tak jak trzeba (ja płacę jak tylko przyślą mi rachunek) to wszystko jest ok.
KOISI / 109.243.139.* / 2010-07-23 09:43
OCEŃ TEN BANK:

http://ocena-kredytu.blogspot.com/
:)) / 85.222.87.* / 2010-06-19 19:31
gdyby pracownicy mieli opowiadać każdy szczegół umowy to na jednym kliencie spędziłby masę czasu, klient jest zobowiązany do zapoznania się z umową, zrozumcie Doradców i patrzcie też na swoje zachowania wymagacie od innych a sami nic nie robicie, a 45zł nie jest karą tylko opłatą za obsługę nieterminowej spłaty
do :)) / 94.42.42.* / 2010-06-20 09:52
a co takiego bank robi, ze 'obsługuje' nieterminowa spłatę? przychodzi klientka i robi laskę klientowi, żeby wpłacił? puknij się w łeb! po to właśnie jest pracownik, żeby klientowi wszystko wyjaśnić. dajesz klientowi wzór umowy do domu, żeby się zapoznał? bo w każdym banku teoretycznie coś takiego powinno funkcjonować?
próba przed wdrożeniem / 77.113.72.* / 2010-06-17 20:20
ookokokokoko
BPH-GE=ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!! / 89.72.70.* / 2011-01-19 22:19
góra
klient BPH GE / 83.19.21.* / 2010-04-20 21:36
Z przykrością stwierdzam że jest to absolutna prawda. Trudno tą instytucję nazwać bankiem bo to po prostu "szyderczy lombard". Kupiłem telewizor na "raty" jak mi się wydawało, niestety jest to nie prawda. Kupiłem sobie tak na prawdę drogą kartę kredytową - pomysł na naiwnych ( NIE AKTYWOWAŁEM JEJ !). Zawsze spłacałem systematycznie i tym razem spłacałem przed czasem. ALE TU UWAGA !!! Moja wpłata była "PRZED TERMINEM" wobec powyższego zaliczana (ksiegowana) na całkowitą spłatę kredytu czyli jako ostatnia rata, a bieżąca nagle stawała się ZALEGŁA i przeterminowana ! Więc GE (BPH) nalicza opłatę za telefon konsultanta 45 zł !!! Szanowni internauci i klienci obecni i przyszli przestrzegam przed "bankami" GE I BPH ponieważ nie mają nic wspólnego z Bankami to są po prostu zorganizowane grupy p......
zagubiony / 94.254.219.* / 2012-03-20 21:09
Witam. Od kilku dni przeglądam fora na temat banku BPH a dawniej również GE Money. Pare lat temu zaciągnąłem kredyt hipoteczny i zakupiłem mieszkanie. Wszystko było ok bo miałem wtedy dobrze prosperującą firme i nie było problemu ze spłatami rat. Jednak z biegiem lat pozycja mojej firmy sie pogorszyła c spowodowało nie terminowe spałacanie ale jednak w miare możliwości spłacanie rat. W ubiegłym roku miałem problemy ze zdrowiem i wyladowałem w szpitalu co spowodowało brakiem wpłat rat. Jednakże wszystko sie ułozyło wyjehałem za granice i znalazłem prace i zacząłem wychodzić na prostą i spłacałem nawet po dwie raty jeśli miałem możliwość. Jednak ostatnio znajomy przechodził koło mojego mieszkania i wyciągnął zawiadomienie od komornika. Gdy zadzwoniłem ogarneło mnie przerażenie. Okazało sie iż bank dał moją nieruchomość do licytacji. Bez rzadnego zawiadomienia monitu itd Dzwoniąc do windykacji banku nie usyszałem rzadnego konkretnego uzasadnienia a że nie odbierałem poleconych gdyż mnie nie było w kraju uznano je za dostarczone / co dla mnie jest już w ogóle paranoja/. Poza tym bank miał kontakt mailowy jak również nr tel. i nie było żadnego zawiadomienia. To jest poprostu chore. Czy tak można? Jeśli ktoś może pomóc jak z nimi walczyć to bardzo prosze o odpowiedź
BPH-złodzieje!!!!! / 89.72.70.* / 2011-02-15 22:54
góra
oszukana123 / 87.207.19.* / 2010-06-08 17:28
Witam czytajace osoby na tej stronce,wiem ze ten bank jest nie uczciwy bylam kiedys w kropce zdecydowalam sie na otwarcie u nich karty kredytowej nie jest to takie piekne jak sie reklamowali sa nie kompetentni wzgledem udzielania informacji,z jakim kolowiek zapytaniem karzą dzwonic na infolinie do ktorej trzeba miec stalowe nerwy i tak po uslyszeniu ich sekretarki karza wybijac jakies kody.Sa to oszusci pod kazdym wzgledem i na swoim przykladzie odradzam skorzystania z tego banku,napisze po chłopsku jakby nie było to karalne to wysadzich ich wszystkich w powietrze
Ramzey / 95.49.136.* / 2010-03-27 12:06
To najgorszy bank w Polsce dla mnie spozni sie czlowiek pare dni i doliczaja 50 zl monitu,jeszcze strasza rozwiazaniem umowy i komornikiem co za hamy jeszcze mowia mi ze jak nie mam na rate to zebym sobie w providencie pozyczke wzia czyste hamstwo!!! Precz ge mb!Zdzieracze polakow!!!
kazistaw.... / 89.79.24.* / 2010-02-25 20:42
Hmmm... z tym tematem bardziej się zgodzę niż w pozostałych :)System pracy tego czegoś, jest żenujący, tylko te wszystkie negatywne opinie powinny złączyć się w 1 wątek. A jest tu ich z 15 :)
GE ZŁODZIEJE / 95.41.2.* / 2010-02-12 23:49
Witam, Bardzo proszę o pomoc i jednocześnie chciałem publicznie opisać sposób pracy GE money
banku. Sprawa dotyczy dotyczy mojej matki. W ostatnim miesiącu dowiedziałem się że posiada
ona kredyt w GE money banku. Po wielu próbach, prośbach, groźbach pokazała mi ostatnią umowę
kredytową z GE. Jak przeczytałem wysokość kredytu to po prostu usiadłem.
48 000 pln - kobieta 60 lat wdowa - jedyny dochód 1200 netto zł - emerytura. Było to dla
mnie po prostu niewiarygodne jak to w ogóle możliwe. Pieniędzy nigdy u niej nie widziałem a
kredyt 48 000 zł. Po zbadaniu całej sprawy już wiem.KONSOLIDACJA innych kredytów. W zeszłym
roku GE zaoferował super ofertę. Ma Pani u nas kredyt. Jest Pani dobrym klientem ( jak ma
nie być jak mają zlecenie stałe z konta matki na które wpływa emerytura). W chwili obecnej
ma Pani u nas kredyt na kwotę 39000 pln. Proponujemy dodatkowe 3000 zł w gotówce i robimy
kredyt konsolidacyjny. Kobieta się niestety zgodziła. Co zrobiło GE. Spłaciło poprzedni
kredyt który był u nich i podpisało nową umowę kredytową. 39000 zł kredyt+3000 zł gotówka +
ubezpieczenie+marża. I bach jest 48 000 zł. Myślę że kwota 39 000 zł także powstała w taki
sam sposób tj. innych konsolidacji w ge.
Bank GE money bank dając 3000 zł w gotówce zarobił 6 000zł na marży i ubezpieczeniu i
związał kobietę ratą kredytową w wysokości 1017 zł na następne 6 lat. Dla przypomnienia
dochód osoby to 1200 zł - wdowa. Moje pytanie jest. Jak osoba mająca dochód 1200 zł może
mieć taki kredyt którego rata stanowi 80% jej dochodów!!!!!!
Czy to jest dozwolone przez prawo bankowe aby rata kredytu stanowiła 80 % dochodu!!!
Czy jest jakiś sposób aby się z tego wyplątać? Bardzo proszę o cenne uwagi.
BPH-HE=ZŁODZIEJE-OMIJAJCIE MEDIA_MARKT I SATURN! / 89.72.70.* / 2010-11-16 22:13
NA GÓRZE
rbg000 / 2010-09-03 12:38
niestety nie jest to odosobniony przypadek i coraz więcej starszych osób pada ofiarą banków stosujących tego rodzaju nieczyste metody zdobywania klientów. czytałem o tym jakiś czas temu na http://www.alertfinansowy.pl/alerty/news/2900-kredyt-niebezpieczny-dla-emeryta.html
i tam też rodzina miała poważny problem.

ktoś się powinien wreszcie za to zabrać. od czego mamy UOKiK???
zieminska / 83.25.165.* / 2010-04-16 14:52
DLA MNIE TO TEŻ NAJGORSZY BANK,NIGDY WIĘCEJ NIE SKORZYSTAM,NIGDY NIE BYŁAM TRAKTOWANA TAK PRZEZ ŻADEN BANK,JESTEM ROZGORYCZONA,A ONI SIĘ ŚMIEJĄ TYLKO I MAJĄ TO GDZIEŚ!MAM NADZIEJĘ ŻE LUDZIE SZYBKO SIĘ NA NICH POZNAJĄ ,CZEGO SERDECZNIE IM ŻYCZĘ!
lepar / 2009-11-29 17:02
Trzeba pamiętać, że dziś to już BPH, ponieważ się połączyły . A jak funkcjonował i funkcjonuje BPH możecie się zapoznać na stronie www.stracilem-z-bph.pl Złodziej nie bank, porażające. Nie chcesz mieć problemów , jak najdalej.
kug / 91.197.88.* / 2012-09-22 21:38
mam kredyt w ge money czy w bph jest gorzej ?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: