Forum Forum finansoweKredyty

UWAGA NA OPEN FINANCE PRZY KREDYCIE NA 100%

UWAGA NA OPEN FINANCE PRZY KREDYCIE NA 100%

KLient1234 / 88.156.230.* / 2009-10-01 21:58
Doradcy Open Finance dają klientom o przeciętnej zdolności kredytowej propozycję złożenia wniosku do Polbanku na EUR i do Metrobanku. Co w tym dziwnego? To, że Polbank nie daje kredytów na 100% w EUR ani w PLN. Max w EUR to 90%, a w PLN 95%. Jaki jest tego efekt ? Na koniec procedury, doradca informuje klienta (udając zaskoczonego), że Polbank zażyczył sobie niestety 10% wkładu własnego (którego klient nie ma) i zostaje zmuszony do skorzystania z oferty MetroBanku z której doradca 2-3 krotnie wyższą prowizję. Dorzucają ewentualnie jako 3 bank, taki w którym klient dostanie negatywną decyzję ze względu na brak zdolności. Kiedy poszedłem do drugiego doradcy i powiedziałem mu jaką dostałem ofertę, to bez zastanowienia zapytał, czy dostałem ją z Open Finance. Skąd to wiedział? Jak twierdzi, byłem jego 5 klientem wobec którego zastosowano taki chwyt, w ciągu 3 ostatnich tygodniu. Odradzam tą firmę. Trzeba ich sprawdzać na każdym kroku, bo mają takie ciśnienie na sprzedaż, że oszukują klientów na każdym kroku, byle wcisnąć to co jest najlepsze dla firmy.
Wyświetlaj:
cosmo / 87.206.243.* / 2009-10-02 12:00
Moim byłbyś 7 ;). Standard, poczytaj w innych postach opisałem dlaczego tak robią.
wewe / 212.67.148.* / 2009-10-02 08:35
Nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek w OF.
Swoją drogą w Polbanku jest szansa by uzyskać kredyt na 100%, ale ten wkład własny musi być potwierdzony większą wartością nieruchomości ustaloną przez rzeczoznawcę od ceny zakupu . Ale też nie można ślepo zakładać, że w Polbanku będzie tak w każdym przypadku.
miracle / 193.201.122.* / 2009-10-04 13:07
Cisnienie jest na pewno, ale nie zgodzilabym sie, ze to standard w OF. Zakladajac lokate doradca wprost powiedzial mi, ze oprocentownie moze sie zmienic i powinnam to sprawdzac na bierzaco. Naprawde profesjonalna obsluga -moze trafiles na jakiegos swierzaka, ktory chce sie nachapac stosujac takie dziwne triki.
cosmo / 87.206.243.* / 2009-10-04 16:46
A jaką lokatę założyłaś??

Najnowsze wpisy