Forum Forum finansoweKredyty

UWAGAAAA NA AIGO !!!!!

UWAGAAAA NA AIGO !!!!!

MAREK 123 / 89.17.224.* / 2007-08-24 13:34
LUDZIE UWAżAJCIE NA ,,NIBY BANK'' AIGO, JEST TO JAKAś PODEJRZANA INSTYTUCJA FINANSOWA, A W CZYM RZECZ; A MIANOWICIE MIAłEM POżYCZKę GOTóWKOWą W AIGO , SPłACAłEM REGULARNIE W KASIE ODZIAłU ( I NAWET NIE WSPOMNę Iż TRZEBA BYłO PłACIć 2 PLN W KASIE ZA WPłATę RATY O CZYM NIE RACZYłA POINFORMOWAć MNIE PRZEMIłA DORADCZYNI KIEDY BRAłEM POżYCZKę, PRZESTAłA BYć TAK MIłA KIEDY POPROSIłEM O WYJAśNIENIE TE SYTUACJI PODCZAS WPłATY PIERWSZEJ RATY ) .
ALE W CZYM RZECZ, PODCZAS TRWANIA SPłATY OTRZYMYWAłEM NADER NACHALNE TELEFONY Iż JAKO STAłY KLIENT TEJ INSTYTUCJI MOGę SOBIE DOBRAć JAKąś KWOTę BEZ DONOSZENIA ZAśWIADCZENIA. ZBLIżAłY SIę WAKACJE WIęC POSTANOWIłEM SKOżYSTAć. I JAKIEż BYłO MOJE ZASKOCZENIE KIEDY ,,PRZEMIłA ''DORADCZYNI DOłACZYłA MI DO POPRZEDNIEJ POżYCZKI NOWą KWOTę I MIAłEM JEDNą WSPóLNą RATę . NA PIERWSZY RZUT OKA WYDAWAłO MI śIE TO PRZYZWIOTYM ROZWIąZANIEM, ALE PECH CHCIAł żE MOJA SIOSTRA JEST BANKOWCEM I KIEDY PRZEJRZAłA UMOWę TO SIę ZA GłOWę CHWYCIłA. NIE DOść żE WSZYSTKIE KOSZTY (CZYLI ;%,PROWIZJę I UBEZPIECZENIE )ZAPłACIłEM PODWóJNIE, CZYLI OD KWOTY KTóRA MI ZOSTAłA, A ZAZNACZAM żE TE KOSZTY RAZ PłACIłEM PODCZAS BRANIA PO RAZ PIERWSZY POżYCZKę (I KTóREJ JUż CZEść SPłACIłEM) TO I OD KWOTY DOBRANEJ-SZOOOOOK !!!!!!!CZYLI DWA RAZY ZAPłACIłEM KOSZTY OD PIERWSZEJ POżYCZKI ....LUDZIE CZY TO JEST ZGODNE Z PRAWEM ?????
A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO, TYDZIEń OD MOJEGO ,,DOBRANIA'' PRZYSZłA MI DO DOMU KARTA KREDYTOWA - SKąD , JAK , PO CO ??? PRóBOWAłEM SIę DOWIEDZIEć NA INFOLINI CO SIę DZIEJE I OTRZYMAłEM INFORMACJE Iż BęDąC W PLACóWCE ZGODZIłAM SIę NA KARTę KREDYTOWą I PODPISAłEM UMOWę !!!!!????? CHOLERA NIE POSZEDłEM DO TEJ PRZEKLęTEJ PLACóWKI PO KARTę , NAWET NIKT NIE WSPOMNIAł O KARCIE KIEDY TAM BYłEM. NO I OCZYWIśCIE ZA JAKIś CZAS PRZYSZEDł RACHUNEK ZA KARTę KTóREJ WOGóLE NIE UżYWAłEM 12.95PLN, MYśLAłEM żE MNIE SZLAK TRAFI !!!!!!
Wyświetlaj:
STAŁA KLIENTKA / 89.79.87.* / 2008-04-29 21:27
Uważam, że ktoś kto żle mówi ot ym banku to sam nie był w porządku według niego.Jest godny polecenia a na dodatek jeżeli ktoś ma problem z bik nie zależnie o jaki tam problem chodzi.Aigo jest spoko a na mankamenty łączenia pożyczki to nik nie wciska jeżeli sam nie zdecydujesz ,wystarczy samemu dobrze przeanalizowac.Bo póżniej takie durnie robią anty reklame i nie wiadomo po co!!!!!!!!!AIGO BARDZO DOBRY BANK GODNY POLECENIA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.....
Stała klientka Banku AIG / 79.187.166.* / 2008-09-11 11:52
Też jestem zadowolona, jako stała klientka mam preferencyjne oprocentownie i zawsze mogę na ten bank liczyć - bo jest to bank! Nie ma nic za darmo, nikt nie pożycza pieniędzy na piękne oczy to jest biznes, a ten musi się opłacać, szkoda że niektórzy piszą takie bzdury.
krata / 213.134.152.* / 2008-05-19 09:27
ciekawe czy bys byla gdyby twoj maz na twoje nazwisko dostal kredyt a potem go niesplacal,, a po rozwodzie nagle komornik by ci na pensje wszedl
JARUZELSKI / 80.54.27.* / 2008-05-05 16:24
DELIKATNIE MÓWIĄC,TY MASZ CHYBA KUKU NA MUNIU!!!
tomciuu / 89.79.13.* / 2008-07-16 17:43
JARUZELSKI, twój błyskotliwy kontratak zbił z tropu twojego oponenta w dyskusji
JARUZELSKI / 80.54.27.* / 2008-07-17 06:21
Zgadz asię,dzięki.
Kubolinda / 91.123.217.* / 2008-04-28 13:29
Masz racje nawet nie idzie się dodzwonić to tego pseudo banku. Jak ktoś lubi płacić za nic to niech bierze w aigo.
klient aigo / 88.156.209.* / 2008-04-24 08:46
Bycie w potrzebie nie zwalnia od myślenia. Ja kilka razy korzystałem z tego Banku, miałem tez ich kartę kredytową, bez problemów zrezygnowałem gdy z innego Banku wziąłem kredyt hipoteczny z dołączoną kartą kredytową i nikt do mnie nie dzwoni z p*********.
Trzeba jasno określić czego sie chce i patrzeć co się podpisuje. A najpierw policzyć.
przemiłą doradczyi / 83.3.248.* / 2008-04-23 20:42
człowieku jezlei aktywowałes kartę to musisz płacić. jestem byłym pracownikiem tegoż pseudo banku, ale jeżeli nie akktywujesz karty to nie płacisz!!!! a kwota min w przypadku aigo to 50 zł za kartę wiec kwota 12,95 jest absurdalna i z palca wysłana!!!!!!najpierw naucz sie oferty i poczytaj umowę i regulamin, bo po ta są oczy, a potem wypisuj głupoty.
jeediks / 85.14.112.* / 2008-04-03 00:40
Po splaceniu kilku rat pierwszego kredytu w AIG zaproponowano mi kolejna pozyczkę,potrzebowalem gotowki wiec zdecydowalem się na drugi kredyt.Miła pani w banku zaproponowała mi jednak aby nie łączyc tych dwóch kredytow,I splacac osobno.Zdecydowalem się na ten krok,gotówka z drugiego kredytu starczyla na zaplanowane zakupy,a za reszte splacilem pierwszy kredyt.Wszystko niby fajnie i ok,gotówka szybko i bez problemu,jednakże to nachalne "wciskanie" karty kredytowej,podpisalem umowe o kredyt,po czym pani wydrukowała mi dokumenty do podpisania odnosnie karty kredytowej...Mimo iz jasno i wyrażnie na poczatku zaznaczylem ze NIE INTERESUJE MNIE ŻADNA KARTA KREDYTOWA,Dokument który pani mi przedstawila mowil o wystawieniu na moje nazwisko karty kredytowej,stwierdziłem ze nie podpisze,mniej uprzejma juz wtedy pani stwierdzila ze "muszę podpisac",swoja drogą ciekawe ile pani ma prowizji od wcisniecia klientowi karty kredytowej??? Ludzie dlaczego gdy ktos wyraznie prosi tylko o kredyt gotowkowy ,tak bezczelnie próbuje mu sie wcisnac tą kartę?Gdy ponownie odmówilem podpisu, bylem pewny że nie dostane kredytu ,jednakze pani oswiadczyla ze pieniadze beda do odbioru w kasie za jakas godzinke...A wiec jednak mozna bylo bez "wpychania"karty dać czlowiekowi normalny kredyt gotówkowy. o który prosił...Odsetki wcale nie sa takie małe,ale cos za cos,jak juz ktos na forum wspomniał,pieniazki sa naprawde szybko,nie trzeba nosic zbednych zaswiadczeń z zakładu pracy itd,ale o jedno wypadałoby prosic bank ŻEBY NIE"WCISKANO" KART KREDYTOWYCH ,LUDZIE!!!!! JESLI KTOS WYRAZNIE KILKA RAZY POWTARZA ŻE NIE ŻYCZY SOBIE KARTY TO DAJCIE SPOKÓJ,powinno wam starczyc to ze płacimy nie małe procenty od kredytów!!!!
onael / 79.186.51.* / 2008-03-28 21:27
Spłaciłem 4 kredyty w Aigo, teraz wzialem 5 i na prawde nie ma co narzekac. Jeżeli wszystko spłaca sie w terminie, spokojnie mozna wziac kolejny i bez zadnych formalnosci - idzisz, mowisz ile chcesz i za 30 minut odbierasz kase. A odsetki - rocznie okolo 20% wiec tez nie jest tragicznie
kris331 / 83.10.94.* / 2008-06-04 22:31
ja też mam pożyczke w tym banku potrzebowałem większą kwotę ale bank zatwierdził mi tylko większą połowę tej sumy i przy podpisywaniu umowy miła pani twierdziła iż będę mógł dobrać jeszcze jakąś sumę po spłaceniu 1-2 rat spłacam już 8 i niestety bank nie przygotował jeszcze dla mnie oferty to jakie kryteria trzeba spełniać bo nie rozumiem
daniel... / 77.112.36.* / 2008-03-18 14:57
Zgadzam sie z tym, ze nic za darmo nie ma na tym swiecie. Ja juz splacam 7 kredyt w aigo i jak na razie nie nazekam. Nie mialem zadnych problemow z tym bankiem. Jedyny moze mankament to to ze ubezoieczenie od kredytu w przypadku wczesniejszej splaty kredytu trzeba uiscic w calosci a dopiero po tym mozna pisac pismo do ubezpieczyciela o zwrot nie wykozystanego ubezpieczenia, a tak poza tym to jestem zadowolony z tego banku i polecam go innym serdecznie....
Mario201 / 83.4.85.* / 2008-03-12 23:25
Trzeba jednak pamiętać, że większość ludzi
1. nie potrafi liczyć odsetek
2. nie rozumie podpisywanych umów.
I tylko dlatego powstała " ustawa lichwiarska" która wymusza umieszczenie realnego oprocentowania (ale tak żeby nikt nie widział )
zresztą popularność Providenta i Chwilówek mówi sama za siebie
Klient J-bie / 83.13.42.* / 2008-03-07 10:17
Kretyn!!! Takie bajki to gdzie indziej wciskaj mam w AIGO 2 pożyczki i wszystko jest ok, jest to jeden z najlepszych banków...
yyyy / 80.54.27.* / 2008-03-07 19:02
Ej ty ale pojechany jednak jestes.
tomciuu / 89.79.13.* / 2008-07-16 17:40
zaj**ista kontrargumentacja
jondgdfe / 79.189.61.* / 2008-03-02 11:56
Mnie to wnerwia ze tez nie mówia calej prawdy o oprocentowaniu i kosztach (nie tylko u nich) . A mojej babci gdy zwrocili jej nadpaconą kwote (rabat) powiedzieli ze to jest nagroda bo jest dobra klientka. Po co takie teksty, maja ludzi za idiotów.
endzi / 85.89.190.* / 2008-07-03 20:59
mam też pożyczkę i aigo i jestem zadowolona bo mało który bank oddaje odsetki przy wcześniejszej spłacie.
sdkjfkdjfsdfdssdsd / 94.42.34.* / 2009-01-25 09:55
pokaz mi, ktory bank nie odda ci odsetek, jezeli wczesniej splacasz cala kwote? z ktorej wsi pochodzisz;) ??? problem polega na tym, ze w takich bankach wiekszy koszt kredytu, to ubezpieczenie, i dlatego, przy wczesniejszej splacie, klient jest zawiedziony, ze tak malo dostal zwrotu. ale coz. dla BIKowcow innej drogi, jak eurobank, aig, dbkredyt, skok, dominet - to nie ma.
Marek Kamiński / 212.87.241.* / 2008-03-02 11:22
Szkoda komentarza. Misi to być klient lub pracownik jakiegoś SKOK-u.
Łukasz!!!!!!!!!!!!! / 87.105.250.* / 2008-03-01 20:28
TRZEBA CZYTAĆ UMOWĘ!!!!
WENESKA / 83.23.93.* / 2008-05-25 23:08
Ja jestem bardzo a to bardzo zadowolona z tego banku i nic nie ukrywają przed klientami.
Zawsze jest tam dużo ludzi to chyba o czyms swiadczy .Zawsze słuza pomocą .
Zgodze sie z Markiem Kaminskim że te brednie wypisuje jakiś pracownik innego banku .


I JESZCZE RAZ BANK AIGO JEST NAPRAWDĘ NAJLEPSZYM BANKIEM

i nie zamiene go na inny
kasdhjfsddhssddsd / 94.42.34.* / 2009-01-25 09:59
nic nie ukrywaja, bo dla ciebie czy ktos powie, ze koszt kredytu to 5% czy 50%, to dla Ciebie zadna roznica. hehe. ale mam ubaw czytajac niektore posty. dam tobie przyklad. wziolem kredyt 15000 na 24 miesiace w normalnym banku, a rate mam po 691,48. jak bedziesz w swoim banczku to sie spytaj o taka kwote na 24 miesiace i mi napisz, jaka by byla rata. ja na twoim miejscu zastanowilbym sie, czy ciebie pupa nie boli, bo ktos tu kogos w***l. bez obrazy oczywiscie.
robhar1 / 83.18.236.* / 2008-02-25 16:03
Nie trzeba było łączyć dwóch kredytów ! Im przedstawiciele bardziej zapewniają o korzyściach związanych z różnymi łączeniami kredytów itp. tym bardziej powinno Ci się wydać to podejrzane. A tak na marginesie to AIGO jest jak narazie dla mnie OK. , mam u nich obecnie 3 kredyty i nie narzekam.
kadia / 83.27.6.* / 2008-02-21 21:04
PO 1 LUDZIE CZYTAJCIE PORZADNIE UMOWY A PóZNIEJ NIE PRZYCHODZCIE DO DORADCóW PO 2 KOSZTY SA WSZEDZIE NIC NIE JEST ZA DARMO NA TYM SWIECIE
1063 / 85.128.108.* / 2008-02-18 20:50
Pozdrawiam wszystkich Kredytobiorców mojej firmy i cieszę się , że w niej pracuję
rhiannon / 85.221.190.* / 2010-02-22 21:13
ja p***** jak czytam te wasze posty to sie łapie za głowę,a ten kto zaczął temat jest chyba naprawdę totalnym bezmózgiem...trzeba było chodzić do szkoły i nauczyć sie czytac!!!potem isc podpisywac umowy!Jesteś sam sobie winien! Gdybym ja byla po stronie tego konsultanta co cie obslugiwal to bym ci sie rozesmaial w twarz!
jestem zadowolona z tego banku,bo czytalam dokladnie umowe i bylam przygotowana na wszystkie niuansy....zreszta to jest POLSKA....daja ci pieniadze latwo i szybko gdy tego potrzebujesz a ty jescze marudzisz,ze musisz placic 2zł w kasie....ciesz sie ze jest ta kasa a nie przelewasz przez poczte gdzie placisz wiecej i pieniadze moga nie dotrzec!
Ludzie....utrudniacie sobie zycie ,a potem tylko marudzicie...
ROKISIA / 77.113.109.* / 2008-09-15 15:25
a ja pozdrawiam Ciebie i ciesze sie ze mam u was kredyt szybki tani pewnie jeszcze nie jeden wezme bo bardzo lubie wydawac kase .....:D

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: