UWAZAJ NA AXA!!!

Mariusz11111 / 89.231.126.* / 2012-11-25 13:40
Odradzam innym uzytkownikom korzystanie z uslug ubezpieczeniowych firmy AXA. Mialem bardzo nieprzyjemny wypadek z ta firma. W styczniu tego roku Axa postanowila mi podwyzszyc skladke AC/OC twierdzac, ze mialem 2 szkody wypadkowe a nie 1 szkode jak podalem w formularzu umowy. Wyslalem pismo od Liberty Direct od mojego poprzedniego ubezpieczyciela potwierdzajace ww. fakt, ze mialem tylko 1 szkode. To nie pomoglo, Axa nadal domagalo sie doplaty. Nikt w Axa nie zweryfikowal danych i machina biurokratyczna ruszyla. Poczatkowo nagabywanie przez Kruka, pisma itd. itp. To trwalo do maja :) cudownie, znowu wyslalem im pismo, ze mialem 1 szkode wypadkowa i mam na to dowody. Dopiero teraz pod koniec listopada sprawa zostala przez nich przyjeta do wiadomosci czyli wcofali sie z nieslusznych oskarzen prawie po roku !. Jest tylko taka jedna mala blachostka w miedzy czasie w ich imieniu firma windykacyjna wytoczyla mi proces i mam nakaz zaplaty od komornika. Cudownie, pani na infolinii Axa , powiedzial magiczne "przepraszam" i ze moga mi dac w prezencie 25 zl znizki :) GRATULUJE PR Panstwa firmie, nie zapomne poinformowac o tym milutkim incydencie paru moich znajomych....
eme / 213.238.90.* / 2012-11-28 11:36
nie zapomnij o Rzeczniku Ubezpieczonych:)

Najnowsze wpisy